Грижа за околоочния контур

  • 7 430
  • 119
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Блонди , Ив Роше наистина ли са с каталожна търговия ? Виждала съм брошура , но си мислех , че е като реклама , защото в моя град си имат магазин . С ниско качество ли са ? Те много често правят промоции и отстъпки , с които цените им стават приемливи , да не би и аз с това да съм се излъгала . Да си мисля , че купувам нещо стойностно , а то да си е на реалната цена . Като написах за промоциите - ами те наистина приличат на Ейвън и Орифлейм , а за тях вече имам забрана от дерматолози .

Имат и магазини, но са по-скоро като реклама. Каталожна козметика са  Peace Основно натам са насочени усилията им в разпространяването на продуктите им. Не са лоши, но цените им са високи, но не и за качеството, което предлагат. След като за тези цени мога да си купя Лореал, Виши, а понякога и от много скъпите кремове...не виждам смисъл в даването на тези пари за среден клас козметика (така се водят каталожните) при положение, че за същите пари ще си взема медицинска и качествена, маркова  Peace

# 16
  • Мнения: 1 986
 Блонди,ти какъв крем за околоочния контур ползваш?Както писах и по-горе,голямо чудене се чудя какъв да си взема newsm78

# 17
  • Мнения: 27 524
В момента на Ла Рош с витамин С, но като свърши ще го сменям с новия на Виши. Фен съм си на тази козметика  Peace

# 18
  • Мнения: 1 986
 И аз PeaceНе знаех,че имат нов крем за тази област newsm78Ще го потърся PeaceБлагодаря ти  bouquet

# 19
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Имам на RoC, но все забравям да се намажа, а дали крема за лице трябва да е от същата марка?

# 20
  • Мнения: 1 288
ползвах на clinique крема за очи advanced stop signs eye и за първи път не съм доволна. аз съм на 27 и ми препоръчаха този крем. но от него започва да ми се лющи кожата около очите. мисля си, че е много агресивен. или пък е за по-зряла кожа. иначе от клиник нямам никакви забележки. цялата ми козметика е от там.
хареса ми на виши крема за очи с витамин с. той мисля, че е за 25+ години. сега отново ще си взема такъв.
за грижата за очите и лицето никога не пестя пари. винаги най-доброто. предпочитам да се лиша от дреха, но не и от крем.
съгласна съм, че ейвън и орифлейм нямат нужното ниво относно този тип кремове. за декоративна козметика иначе са ок.

# 21
  • Мнения: 1 986
Имам на RoC, но все забравям да се намажа, а дали крема за лице трябва да е от същата марка?

Не е задължително Wink

# 22
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Каквото и да избереш следвай две простички правила и няма да сбъркаш - никаква каталожна търговия ( Ейвъ, Орифлейм, Ив Роше и т.н.) и само медицинска козметика - Виши, Ла Рош, Еусерин, Авен...  Peace
Peace

# 23
  • Мнения: 1 063
Ползвам на Диор, подарък ми е, но толкова рядко. Обаче, ако реша да си купя определено ще бъде медицинска козметика - на Ла Рош, Авен, РоК. Все пак кремът за около очи - толкова деликатна зона трябва да е подбран, да не дразни окото и т.н.

# 24
  • Мнения: 693
От 10 години ползвам предимно гел за очи с алое на Орифлейм и съм доволна понякога разнобразявам и с по-скъпи взимала съм и този на Clinique който препоъчва Маленна и то от Испания но не виждам разлика важното е да ти понася(и към най-скъпия може да проявиш алергия) и да подхранва тъй като още сме на 25 не препоръчвам по-скъп от 10-20 лева може би след 30 ще почна да мисля за стягащи но все пак зависи от състоянието на кожата Повечето дори и скъпи в България са менте така че не си хвърляй парите на вятъра.
Кремът за лице и за очи не е задължително да са на една и съща фирма и серия и е хубаво да се сменят защото всеки(подходящ за твоя тип кожа и възраст) съдържа различни съставки добри за кожата ти

# 25
  • Мнения: 3 835
Ползвам на Ейвън серумът от серията Anew. От него съм доволна най-много. Peace

# 26
  • Мнения: 6 618
В момента ползвам Галеник ,но от това което чета следващия ще е clinique

# 27
  • Мнения: 2 910
В момента ползвам крема на Нивеа, лек е, попива бързо, но определено се насочвам към медицинската козметика.

# 28
  • Мнения: 6 039
преди това не съм ползвала никакъв крем, защото все съмТома неверни. Но познавам 5 жени, които в момента са на 40год., всичките много слаби, който от 15г използват единствено и само Клиник и те ме рарибиха, и наистина виждам резултата, кожите има не са мръднали. На едно 25-30г лице не може да се добие реална представа. Моята кожа е мазна и по принцип няма никакви бръчки засега, но не мога да разчитам на това.

Все пак освен ген, мисля че трябва постоянство и грижа.

и наистина след 25години да се започне, за да не стане късно.

# 29
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Блонди , Ив Роше наистина ли са с каталожна търговия ? Виждала съм брошура , но си мислех , че е като реклама , защото в моя град си имат магазин . С ниско качество ли са ? Те много често правят промоции и отстъпки , с които цените им стават приемливи , да не би и аз с това да съм се излъгала . Да си мисля , че купувам нещо стойностно , а то да си е на реалната цена . Като написах за промоциите - ами те наистина приличат на Ейвън и Орифлейм , а за тях вече имам забрана от дерматолози .

Имат и магазини, но са по-скоро като реклама. Каталожна козметика са  Peace Основно натам са насочени усилията им в разпространяването на продуктите им. Не са лоши, но цените им са високи, но не и за качеството, което предлагат. След като за тези цени мога да си купя Лореал, Виши, а понякога и от много скъпите кремове...не виждам смисъл в даването на тези пари за среден клас козметика (така се водят каталожните) при положение, че за същите пари ще си взема медицинска и качествена, маркова  Peace

Привет
Не сам съгласна че Ив Роше са каталожна търговия или поне във Франция А и новата им серия първи бръчки наистина  е добра и мирише на лимон Laughing

Общи условия

Активация на акаунт