Заплашва да ми вземе детето и да нарани близките ми...

  • 3 949
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Браво мандаринка! Гледай напред и остави лошото зад гърба си!  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 631
Само мога да те поздравя за решението.
Звънкай ако го закъсаш през деня.


П.С. А защо не съм те срещала около нас, кога излизате?

# 17
  • Мнения: 1 809
Поздравявам те за смелото решение !Щом си направила най-трудната крачка,вярвай  че ще се справиш с всичко!Успех и горе главата!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 254
iskam ga si spodelia istinata s vas.... boli me no triabva da vi ia kaja . Ot tri meseca sled rajdaneto na Ivcho az zapochnah da laja mago/ za parvi pat mu izneverih oshte dokato biah bremenna - normalno li e , ne znam .... Machno mi e no az sam si takava a toi mi viarvashe . Posle vsichko tragna ot samo sebe si , Edin vtori ... i taka dokato ne hvanah gabichki i zamalko mago da me hvane no se razmina.... kagete kakvo da pravia , toi shte mi prosti , no ne mpga da sam viarna na nikogo....

# 19
  • София
  • Мнения: 1 254
Кажет ми според вас може ли да ми вземе детето заради заради освободената ми сексуалност и това че спия с много маже , нали си обичам Ивчо.... Имам желание и правия секс но не с мажо , кажете ....

# 20
  • София
  • Мнения: 1 254
В началото се опитах да пиша от негово име..... ниама смисал ,ще ви кажа , събрала съм смелост сега и ще карам докрай . Никога не съм свършвала ....в секса , гнус ме беше дори само като си помислиа за мажо но трябваше да го излажа.... и гълтах , гълтах . Притеснявам се сигурно ми има нешто . Като се сетия какви нешта сам правила с мъж/мъже ,докато биях бременна , не знам.... а какво ли ще стане ако разбере ....... Грешно ли е аз да имам любовник ....от 8 месеца . Може би трябваше по рано да му кажа , май го обичам ....глупакът . Глупак ли е според Вас...

# 21
  • Мнения: 4 195
с две ръце се подписвам че последните три постинга не са писани от мандаринка Naughty Naughty Thinking

# 22
  • Мнения: 7 186
с две ръце се подписвам че последните три постинга не са писани от мандаринка Naughty Naughty Thinking

Аз също. Нито стилът, нито начинът на писане съвпадат с нейните. Явно някой пише от профила и. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 624
Кажет ми според вас може ли да ми вземе детето заради заради освободената ми сексуалност и това че спия с много маже , нали си обичам Ивчо.... Имам желание и правия секс но не с мажо , кажете ....

Споко няма да ти вземе детето ,нали се грижиш за него добре ,личният ти живот в случая не е от значение ......... Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Мандаринка, да не си забравила, като си се изнасяла да излезеш от форума с ИЗХОД и сега благоверния ти да пише глупости от твое име? Смени си паролата или помоли някой админ да провери от къде се пише с твоя ник.

# 25
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
с две ръце се подписвам че последните три постинга не са писани от мандаринка Naughty Naughty Thinking

Аз също. Нито стилът, нито начинът на писане съвпадат с нейните. Явно някой пише от профила и. Rolling Eyes

Пък и колко правописни грешки.............



Щом нямате брак, никакви права    newsm44 moresmile

# 26
  • Мнения: 5 250
Колко ниско може да падне един мъж, се вижда от горните 3 постинга на "мандаринка" Sick

Добре си направила като си се махнала от този "мъж"  Hug

# 27
  • Мнения: 6 315
 newsm78 newsm78 newsm78 Какви са тия шегички?!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 254
Настина не съм ги писала аз...
То си личи от правописните грешки  Joy
Радвам се, че не сте се хванали.
Промених си паролата и се надявам повече да няма такива изцепки.
Благодаря ви за подкрепата!

# 29
  • Мнения: 7 186
Най- добре редактирай горните постинги. И в темата Кои са самотните родители е писал. Laughing

Иначе...Успех, вярвам че си взела правилното решение!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт