Какво(не) забелязват мъжете в нас?

  • 2 923
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Всичко забелязва.

# 16
  • Мнения: 2 353
  Нищо не забелязва докато не го фиксирам със събрани вежди. Тогава започва да се оглежда и да налучква.

# 17
  • Мнения: 293
не забелязва целулита ми   Sunglasses  а аз вече си трая и думичка не споменавам, да не би да го забележи най-сетне  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 155
От няколко дни не забелязва, че съществувам...   afnono

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Забелязва само хубавите неща. И ако това не е късмет, пък на.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
известно време смятах, че съпруга ми нищо не забелязва.
каква заблуда  Mr. Green

 Grinning thumbsup

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Забелязва хубавите неща,за отрицателните незнам-трае си.Ама най го е страх да не се подстижа случайно.Като ходя на фризьор само за боядисване,като се прибера почва-подстригала ли си се?АЗ-не,той-сигурна ли си?,аз-да бе,той-да ама си се подстригвала и т омного. Twisted Evil
 Joy Joy Joy

# 22
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
няма нещо което да не забележи и това по някога ме дразни.

# 23
  • Мнения: 161
Моят не вижда жената в мен:))))След раждането тръгнах на маникюр,педикюр,фризиор.Имаше скандали,че се правя за някой #Crazy,а сега дори не забелязва че вече ми е навик LaughingЗабелязва,че другите ме харесват и се опитват да флиртуват с мен,но  не  забелязва че имам нужда от него!Не забелязва вечната ми усмивка,но киселата и раздразнена физиономия я вижда винаги LaughingМисля че забелязва само стресовите за неговото спокойствие неща #Cussing out

# 24
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
оказва се че колкото и да е заплеснат и усамотен с компа все пак ме е видял че се разхождам с наклепано с маска с лице Mr. Green-а като му говоря се прави на ударен Twisted Evil-аз въобще не се крия когато си правя "женски"процедури,нека пък да знае че полагам усилия да изглеждам добре.
Забелязва -за мое съжаление-когато съм се обзавела с нови дрешки-все ме пита-аз това знам ли го?аз-ами отдавна ми е   Flutter Outta Joint..той не винаги се връзва Tired

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 11:58 от tonisi

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Забелязва всичко. Съсредоточава се върху хубавите неща. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 98
Забелязва всичко,дори неща които аз не съм забелязала-например че ми е излезнала пъпчица някъде Simple Smile Party

# 27
ако не мговрия или не викам по даниел може и мен да не забележи

# 28
  • Мнения: 11 004
Всичко забелязва, но невинаги си казва  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 221
Моят е много наблюдателен,нищо не му убягва!

и моят така
мнооого рядко се случва нещо да му се изплъзне

Общи условия

Активация на акаунт