Локдаун Кукудрела убяви и със щърка са изнасе ф топлите страни - 103!

  • 13 313
  • 715
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 29 446
Споко, Нерку....и това ше мине....

И без туй съм надебелялъ, по-дубре да си седя дома. Няма да купувам дрехи, обуща, грим, ше пестя.....

# 346
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Соулче, пак като се сетил. Разказа ли му в кратце кой туй чуду ВЕЦ? Joy

Нерче, като нищо ще откараме до пролетта. Че януари като почнат и гриповете няма да посмеят да отворят училищата. Виж кат за нас може да отворят моловете, но училищата твърдо НЕ! Те са такъв източник на зараза, че ум да ти зайде. А тия деца как само разнасят ковида, не е истина! На пролет се надявам, че ще има ваксини и ще отворят училищята, къде април мейби, уж щели да удължат уч.година до края на юни, да видим ко ша измъдрят. Абе живи и здрави да сме, то по-вероятно да се гътнеш от стрес от колкото от ковид...

# 347
  • Мнения: 29 446
Соулче, пак като се сетил. Разказа ли му в кратце кой туй чуду ВЕЦ? Joy

Ти па! Че аз ут де знам.....

Накарах му се и му връчиш уикипедия да чете. Натирих баща му да си обясняват, дукът му приготвям чантата с храната за училище.

инак - купихме /аз, де, ут името на детту/ бобони на гуспожите, че до Коледа няа са видят и да им подари. Надписа им и картички и ут долу написал С обич....хахаххахах

# 348
  • Мнения: 22 867
Абе, ки ВЕЦ-ове, бе, Соуче, ти сънена не си чула, ВИЦ-ове треба четат и децата, и ората, чи аман веч!
А дубрутрю ви!
Аз пък не можах да се наспа тая нощ, еййй то въртене кат родопско чиверме и сън не иде. Кат купа сено сам у главата таз сутрин, требаше съ снимам да има с ко да плашити дЕцата га ни щат да ядат.
Днес ще съм като тоз:


Букетчи, ама видех рецептичката за чийза, ще се пробва.Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover

# 349
# 350
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Как тъй бе Соулчи, нали ду 21.12, т.е. на 22.12 и на 23.12 са на училище Joy ма не се сетих за банбони и картички за Колида, признаам си....що не рекна по-рану...

Лабри, пробвай го чийза е разкош и не е сложен кат рецепта. Пече се кат крем карамел на 150° убачи 90мин.  Има и лимонов и него мисля да пробвам, ама да видим куга. Има и проС кезекухен, абе то се видяло че ще се ояждаме тази година, се пак утборъ пу худ. гимнастика тъй речи... Joy

# 351
  • Мнения: 29 446
Букетчи, не е късно. Кат зимаш детту довечера, мож да занесеш.

# 352
  • загубено
  • Мнения: 6 509
Букетче,обърках съ Joy
Няма да удължават уч. година ,тя тук е до 16/6 тъй че после е жегата. Чакаме да го измъдрят.

Скиайте много ми липсват моловете Joy
Моа си барна едно такоа ”ансамбълче”
(Нали тъй му викаха време уно Joy )
 Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

Joy

# 353
  • загубено
  • Мнения: 6 509
Букетче,обърках съ Joy
Няма да удължават уч. година ,тя тук е до 16/6 тъй че после е жегата. Чакаме да го измъдрят.

Скиайте много ми липсват моловете Joy
Моа си барна едно такоа ”ансамбълче”
(Нали тъй му викаха време уно Joy )
 Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

Joy

# 354
  • Мнения: 22 867
Нерку, то за ансамбълчето мол ти не требе! Пулъ и блузъ се ша намериш, па додет седиш и мрънчиш, фани две куки и си оплети идин илек, колку муй? Муделът......кат искаш ут едната снимка, кат искаш ут другътъ, се стават и те ти Гучи. Joy

# 355
  • Мнения: 29 446
Нерку,  корделата да не забрайш....

# 356
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Соулчи, дубра идея, мъ я карат и не е опция. Как да е, ша преживеят даскалицити и бес банбони и картички с русалки Joy сал съ каляват Joy

Ааа Нерче, тука малкити нал свършват на 24-ти май, гулемити на 15 юни, та има за къде да се удължава, сал до началото на юли тука не е такава жега. Саму да ги върнат в клас, ама като гледам по-рано от април дугудинъ няма дъй...пфффф, да му се не види и вирус смотан! Ду гудина, вирОс, не вирОс, съм на мурету! Минимум месец, ку тряя на палатка! Аман! Щот нали на Малдивити няяяя мъ угрей Joy

# 357
  • Мнения: 29 446
E, бре, Букетчи, как април?!?!

Януари ше ги върнат, ше ги затворят после пак за 2-3 седмици, па ше ги върнат и тъй....поне мъньочките. Инак що народ ше изпищи на умрелу. То, не, че сега не е зор, ама някак предколедно,  бива.....

# 358
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ми не знам, Соулчи, така ми го говорят звездите. Може да ги върнат януари за седмица-две, ако паднат случаите да речем под 1000, да видим за колко време обаче. Според мен февруари с гриповете пак ще са по къщята. Не знам, аз вече не се наемам с прогнози, че хич не познавам. Дано не съм права, всички искаме нещата де се нормализират догодина до амина, дай Боже и така да стане.

# 359
  • загубено
  • Мнения: 6 509
Соучи,и тук планът е някъв такъв.
Връщат ни в училище по другата седмица до Коледа. После опак онлайн и те така.


Нерку,  корделата да не забрайш....

Завиждаш Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз измеждудругуту има таквиз курдели в 1 клас. Бях кат сателитна чиния у тиквочъ  Joy Joy плисирана пола,бяла риза и курдели  Joy ти си малка,надали помниш.


Букетче,един Тайланд ми се иска. Че и няма болни там. Изкукуригах у нас . Единият мучи сутрин онлайн,другуту следобед. Мисля,че ще пропия ракия Joy
Ам ако стигна до Нестинарка пак ще съм хепи де Joy това лято пълна скръб. Обикалях тук наблизо. Само дано мине бързо.
Нещо за ваксина говорят,през декември.

Общи условия

Активация на акаунт