Идеи за коледни подаръци 2020/2021

  • 134 798
  • 1 579
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 710
Включвам се да следя темата и да събирам идеи за подаръци. Имам да избирам за ММ, нашите, техните и приятели - за сега са готови само приятелите, хихи - ваучер за коледна фотосесия, който ще получат по-рано, разбира се Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 640
Включвам се и аз.
Декември ми е месец за подаръци на ММ. Има рожден ден на 12.12, но за повода имам планиран подарък. Той (всъщност ние) сме много "запалени" планинари и туристи и съм му измислила следните три неща, които още нямат опаковка или оригинално поднасяне - ваучер за скок с бънджи за двойки на пещерата "Проходна", скреч карта за забележителности в България и малко метално канче за чай за планински преходи.

За Коледа обаче съм в сериозна чуденка. Ако го питате него - от нищо няма нужда, нищо не иска и всичко си има. 😆
За Коледа подарък трябва да вземем на родителите ми, на свекърва ми и на брат ми. И тук нямам идеи.

Страхотна тема! Коледно ми стана. ❤🎄🎁🎀

# 17
  • Мнения: 3 250
Правя списък за коледни подаръци на детето (на 1 г. и 4 м) и той включва за момента - масичка от Джъмбо, комплекти за игра от Икеа - от стомана и зеленчуци, както и магаре за скачане. Иначе за майка ми ще купя медицински крем, а за свекървата - някаква козметика, в подаръчна опаковка.

# 18
  • Мнения: 1 102
Хайде и аз да се включа, миналата година темата ми беше много полезна.
За сега съм направила адвент календари за детето и мм, като част от подаръчетата съм ги избрала вече. Детето е лесно, мм ме затруднява.
За Коледа съм намислила да му взема козметика, колан за едни кецове и още нещо, но не знам какво.
Детето ще получи част от кученцата от Пес Патрул, които няма, книжки и трябва да измисля за градината подарък, ако не си поръча нещо конкретно.
Бъдни вечер празнуваме цялото семейство и трябва да измисля подаръци за братовчедите и жените им, за леля ми и вуйчо ми, за нашите, за баба ни и за племенниците Joy
Анастасия, тандемният скок от Проходна е уникално преживяване. След нашия разбрах, че съм бременна, та и детето е скачало с нас Joy

# 19
  • Мнения: 123
Чудесна тема, Бравоо Simple Smile Всяка година започва едно чудене с коледните подаръци, за това се записвам да следя. И както винаги още не съм измислила подаръците.

# 20
  • Мнения: 5 481
При нас подаръците са за децата и моята задача е да измисля много, много подаръци. Минали години се затрупвахме с ненужни играчки. Тази съм решила да им подаряват парички или дрехи. Може от нас да имат по една играчка и/или златна буквичка. Гледма вече крайно практично.

# 21
  • Мнения: 123
Включвам се и аз.
Декември ми е месец за подаръци на ММ. Има рожден ден на 12.12, но за повода имам планиран подарък. Той (всъщност ние) сме много "запалени" планинари и туристи и съм му измислила следните три неща, които още нямат опаковка или оригинално поднасяне - ваучер за скок с бънджи за двойки на пещерата "Проходна", скреч карта за забележителности в България и малко метално канче за чай за планински преходи.

За Коледа обаче съм в сериозна чуденка. Ако го питате него - от нищо няма нужда, нищо не иска и всичко си има. 😆
За Коледа подарък трябва да вземем на родителите ми, на свекърва ми и на брат ми. И тук нямам идеи.

Страхотна тема! Коледно ми стана. ❤🎄🎁🎀
Уникален подарък за рождения ден си измислила, много е оригинално, браво Simple Smile От къде взе картата за забележителностите, имах като идея да купувам и аз за подарък?

# 22
  • Мнения: 3 640
Благодаря!
От тук: https://ciela.com/skrech-karta-balgariya.html , но я има в почти всички големи книжарници и техните онлайн магазини. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 123
Благодаря!
От тук: https://ciela.com/skrech-karta-balgariya.html , но я има в почти всички големи книжарници и техните онлайн магазини. Simple Smile
Много благодаря Simple Smile Със сигурност ще ми е сред подаръците тази година

# 24
  • Мнения: 1 281
Благодаря за темата, много е полезна Simple Smile За сега само за родителите ми съм поръчала - голям градински парник, прибраха се миналата година след 30 години в чужбина и си купиха къща на село с голяма градина, тази година голяма реколта изкараха:) Другите обаче... ще ги мисля и крада идеи Simple Smile

# 25
  • Мнения: 9 152
За колегите си вече поръчах по комплект лъжички за чай/ кафе с коледен мотив горе на дръжката.
Ще ги подаря с шоколадова коледна фигурка.
За близките още нищо не съм подготвила, но вече се замислям.

# 26
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852

За Коледа съм намислила да му взема козметика, колан за едни кецове и още нещо, но не знам какво.


Извинявай,ама 3 пъти четох и нещо не стоплям - какво е това колан за кецове? За пръв път чувам...

Днес взех за майката на моя приятел, за моята майка и за баба по един голям пухен шал, с % вълна май, някаква хубава изработка на сигурно известни марки. Използвах понеже бяха намалени наполовина и изглеждаха доста качествени. Марки не знам, но поне за материи имам усет и си мисля, че ще се одобрят. Взех и 2 чифта пухкави чорапи за майката на приятеля ми.

Купих маркери за текстил от Икеа, за да ги тествам, защото се чудя дали за нашите и сестра ми да не направя някакви семейни тениски, с картинки, които да ги обединява някаква тематика. Все още ми е много бегла идеята, но и тя ще се хареса, си мисля.

Дотук толкова, мисля и адвент календар за двама ни, който тази година искам да оформя по-различно. 😃

# 27
  • Мнения: 1 638
За приятеля ми съм в процес на мислене. На моите родители мисля да направим календар с общи снимки и сега ми дадохте идея за скреч карта на България, защото обичат да пътуват. На родителите на приятеля ми - също календар с общи снимки. Трябва да измисля подаръци и за приятелски деца, та ще следя вашите идеи.

# 28
  • Мнения: 5 481

За Коледа съм намислила да му взема козметика, колан за едни кецове и още нещо, но не знам какво.


Извинявай,ама 3 пъти четох и нещо не стоплям - какво е това колан за кецове? За пръв път чувам...

Предполагам колан, който си отива с конкретен чифт кецове.

# 29
  • Мнения: 1 102
Сега като се прочетох и аз не се разбрах Joy има кецове в много странен керемиден цвят и искам да му намеря колан, който да подхожда

Общи условия

Активация на акаунт