Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Някои пил ли е кломифен цитрат и ампула хориомон (прегнил)

• 447
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте аз съм с поликистозни яичничи и 4 месеца пиех Инофолик комби и Фертилеид и отидох на преглед. Гинеколожката ми каза че имало някакво подобрение имало 2 фоликула които били по големи и каза че е добре т.н. И ми предписа Кломифен цитрат да го пия от трети ден на менструацията една седмица по 2 таблетки  и като ги испия да исчакам около 3 дни и да отида на преглед и ако всичко е наред ще ми направи инжекция Хоримон(прегнил) 5000 единици. И въпроса ми е дали някоя от вас се е подлагала на такова лечение,има опит или просто мнение. Благодаря предварително

# 1
  • София
Много от нас са се подлагали на такова лечение, но само след като преди това е направена цветна снимка или друго изследване показващо проходимостта на тръбите и спермограма.

# 2
[quote author=Nandin аз споменах на гинеколожката за тръбите но каза че за сега не е нужно а ме притесняват защото съм имала и пертонит като малка. Вие как сте проверила тръбите и имаше ли ефект лечението и за колко време

# 3
  • София
[quote author=Nandin аз споменах на гинеколожката за тръбите но каза че за сега не е нужно а ме притесняват защото съм имала и пертонит като малка. Вие как сте проверила тръбите и имаше ли ефект лечението и за колко време
Кломифен цитрат е препарат за стимулация на яйчниците, в никакъв случай не се пие без да се знае дали тръбите са проходими и дали спермограмата е ок.
Най-добре се обърнете към репродуктивен специалист, не към обикновено АГ.
Аз превех инвитро.

# 4
Момичета аз търся кломифен цитрат, но в България го няма. Казаха ми, че го има в Турция и Гърция. Сега търся някой да ми го вземе или пък ако има място от което да се поръча. Ако се сещате за такъв човек или място ще съм много благодарна да споделите. Хубава вечер❤️❤️❤️

Общи условия

Активация на акаунт