Странна случка със сайта „About you"

  • 7 817
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте! Реших да пиша тук, понеже още съм в недоумение от случката с този бранд. Ще започна отдалеч: преди няколко дни във фейсбук се въртеше реклама на горе споменатия сайт. Пишеше нещо, от рода на това, че на 20 октомври всички ще говорят About you. И ако искам да разбера за какво точно става въпрос, да се абонирам. Направих го и снощи, преглеждайки ел. поща видях, че имам писмо от About you. Съобщението гласеше, че в знак на благодарност, че съм се абонирала, ще получа промо код за 27% отстъпка (иначе е 25% в сайта за първа покупка). Поглеждам по-надолу и що да видя — промо кода гласи: юруш овца (написано с латински букви, но все пак се разбира за какво става въпрос). Знам, че звучи едва ли не като виц, но е истина. И сега стоя и се чудя, възможно ли е да съм попаднала на измамници, които се представят за ABOUT YOU. Доколкото си спомням единствените данни, които дадох са email и пол. То и да искат, няма какво да ми вземат, но не знам къде е уловката. Може би ще стане лошо, ако потвърдя промо кода от самото писмо, което са ми пратили. Аз нямам никакво намерение да го правя, но се чудя, дали вече не са ми източили данните някак. Ако пък писмото е от истинския сайт (което ми се струва все по невероятно), що за служител трябва да си? Може би някой, на който му е последен работен ден там. Вие как мислите? Хванала ли съм се на въдицата?

# 1
  • Мнения: 5 832
Ох, извинявай, но се хиля с глас! 😂😂😂😂😂
Щом само мейл и пол си въвела, какво точно да ти източат?

# 2
  • Мнения: 444
Ох, извинявай, но се хиля с глас! 😂😂😂😂😂
Щом само мейл и пол си въвела, какво точно да ти източат?
Не знам и аз, от много умуване май взех да си внушавам, че са ми искали и други данни, а съм забравила. Иначе си е доста смешно, наистина.

# 3
  • Мнения: 228
И аз получих имейл с код за отстъпка  от 27%,но не пише нещо такова Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 11 763
About you  e немски сайт, аз също имах код, нищо такова. Даже си пуснах поръчката.

Я дай скрийншот на кода?

# 5
  • Мнения: 444


А на вашите какво пише?

Последна редакция: пт, 23 окт 2020, 18:57 от AnMary

# 6
  • София
  • Мнения: 11 763
А на вашите какво пише?

И къде точно видя юруш овца?

# 7
  • Мнения: 444
А на вашите какво пише?

И къде точно видя юруш овца?
Ами доста наподобява, само четворката завоалира нещата.

# 8
  • Мнения: 6 149
JoyJoy
Поне хубава реклама им направи и бая хора абонира.

# 9
  • Мнения: 5 832
Ох, не могаааа! 😂😂😂😂😂 Германците ако знаят какви конспиративни теории се виждат в тоя случайно генериран код...

# 10
  • София
  • Мнения: 11 763
Хаха ох... Понякога се чудите какви теми да пускате тук... Или си трол пуснат от конкурентите да хули

# 11
  • Мнения: 444
Хаха ох... Понякога се чудите какви теми да пускате тук... Или си трол пуснат от конкурентите да хули
Не съм трол, просто ми се видя твърде странно да е просто съвпадение. Предполагам, че българи са генерирали кодовете, понеже рекламират, че ABOUT YOU е вече и в България.

# 12
  • Мнения: 6 149
Мда, един служител седи и ги пише персонално. Първо на ръка в тефтера.

# 13
  • Мнения: 444
Мда, един служител седи и ги пише персонално. Първо на ръка в тефтера.
Не съм запозната с принципа на генериране на кодове, ама ако е чисто съвпадение...за мен си е голямо съвпадение.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 763
То това съвпадение само ти го виждаш Joy.

И ако трябва да превърнем темата за нещо странно ми се случи със сайта на About you, аз цял ден ги храних, писах на съпорта, че не ми позволяваше да си направя поръчката, казваше ми че мейла не ми е валиден. Вече към 17:00 пиша отново кога ще ми оправят акаунта, и те най-любезно ми написаха че пиша мейла в полето ФАМИЛИЯ Joy!

Общи условия

Активация на акаунт