Какво правите със старите вестници?

  • 4 966
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 891
Ползвам ги като мия прозорците, бърша огледалата и стъклената холна маса.  Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Хвърлям ги и оставям по един два за всеки случай.
И аз така Peace

# 32
  • Мнения: 242
Не купуваме често вестници, та задръстванията с тях не са проблем. Иначе ако не ги използваме за подпалване на камината отиват в боклука.

# 33
  • Мнения: 818
Вестници купувам рядко,след това ги използвам в кухнята за белене на картофи и др.
Виж списанията вече става сложно.Моите двамца купуват редовно списания за коли и Хайком.Трупат ги в 2 кашона,редовно ги преразглеждат и препрочитат,а когато ме прехване ги карам да си заделят полувината/любими и по-интересни/,а другите с кашона  и до контейнера.

# 34
  • Мнения: 2 673
откакто имаме ПС почти не сме купували вестници - може би 2-3 броя заради нещо специално вътре/ после в коша отиват/. Списания - и тях рядко купуваме, особено като бях бременна,сега -хич

# 35
  • Мнения: 2 032
За вторични суровини. (Много хартия, много глупости, да ме пита човек защо ги чета.)

# 36
  • София
  • Мнения: 11 711
У нас също ежедневно се купува преса!Вестниците ги хвърлям,най-много да запазя последния брой докато купя следващия.Понякога ги ползвам при белене на картофи например!Това за ежедневните!Купувам си и списания и периодични вестници,тях ги давам след това на майка ми да ги чете!

# 37
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ползвам ги като мия прозорците, бърша огледалата и стъклената холна маса.  Peace

# 38
  • Мнения: 545
Ние през зимата се отопляваме с дърва, така че ги ползваме за разпалки.

# 39
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Давам ги на жената, която ни чисти входа.
  А тя какво ги прави - идея си нямам.

# 40
  • Мнения: 686
Горим ги!

# 41
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ак се натрупат много отиват на боклука. Laughing

# 42
  • Мнения: 6 164
Ак се натрупат много отиват на боклука. Laughing
Peace

# 43
  • Мнения: 1 449
Мразя да изхвърлям хартия. Събирам я (вестници - от абонамент са и се събират доста; картонени опаковки от продукти; печатни материали и т.н.), сортирам и предавам за рециклиране няколко пъти в годината.

# 44
  • Мнения: 4 806
Събираме ги и ги предаваме на вторични суровини. Природата е една и трябва да се пази. Не е в парите въпроса

Общи условия

Активация на акаунт