Съпруги на военнослужещи - 29

  • 46 073
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Влизам набързо.
Всъщност в Несебър и до плажа може да се стигне пеш с малко ходене. И до несебърския, и до този на Слънчев бряг. Колко е ходенето зависи кой как ходи, колко са му големи децата и какъв багаж мъкне. Старият Несебър е сигурно на 30 - 40 мин. пеш. Да е далеч, колко да е далеч? Базата е в началото на новата част на града, търговската уличка е на 10 - 15 мин. Не е далеч и от Слънчев бряг. Има и редовен градски транспорт, има влакче до Стария град, има автобуси до Равда. До Равда може и с кола, но там си е проблем да намериш къде да я оставиш.
Всъщност Равда, Несебър, Слънчев бряг, Свети Влас са едно цяло. Е, има и таксита. Питаш колко пари ще ти вземат от точка А до точка Б и готово.
В Несебър има апартаменти в корпуса, има и реновирани вили.
За нас храната е добре. В близост има два магазина. Единият е доста голям, Janet, има всичко. Но в непосредствена близост няма места за хранене.
Това за базата.
Лека вечер на всички.

# 511
  • Мнения: 22 494

dundi73, благодаря много за инфото,нещо такова ми трябваше. Simple Smile
Децата са вече големи, на 9 и 13г., така че вървенето не е такъв проблем за вечерна разходка примерно.
През деня в жегата и слънцето аз лично не бих тръгнала.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Добро утро.
за свободната продажба на карти за чужбина обаче- съобщението е от 7/05
http://www.militaryclubs.bg/

Днес ми е по-удобно да се включа, че мразя да кълва по телефона. Друго си е писането на нормална клавиатура.
Фло, когато имам възможност, гледам парада в Москва. И вчера го гледах. Какво да кажем, само можем да замълчим. Русия знае какво им струва свободата. Лошото е, че отсрещната страна на един измислен поне за мен съвременен конфликт е с къса памет.
Но такава армия се издържа с много, много пари.
Както се казва, ако американците /в случая руснаците/ виждаха на фишовете си за заплата каква част от изработеното от тях отива за въоръжаване, сигурно няма да им бъде весело.  

Дафинов лист, благодаря ти за зареждащите картинки и стихове. Денят ми започва с красота.

Приятен, усмихнат пролетен ден на всички. Лека и ползотворна седмица

# 513
  • Мнения: 134
Здравейте, дами!
Бихте ли ми казали дали приемат домашни любимци в хотелите на МО? Става въпрос за малка порода куче.
Благодаря предварително!

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Здравейте, дами!
Бихте ли ми казали дали приемат домашни любимци в хотелите на МО? Става въпрос за малка порода куче.
Благодаря предварително!

Кучета, малки и големи, съм виждала само на бунгалата на Обзор.

# 515
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 930
Здравейте, дами!
Бихте ли ми казали дали приемат домашни любимци в хотелите на МО? Става въпрос за малка порода куче.
Благодаря предварително!

Преди няколко години допускаха и във ВПД-то в Рибарица, но сега не знам как стоят нещата.

# 516
  • Мнения: 22 494
Наши приятели си ходят навсякъде с кучето, при това голяма порода.
Кучето през деня е с тях навън, а вечер го прибират и спи в колата.
Сега не знам колко е ок за самото животно, но така процедират.
На Рибарица винаги е с тях и по цял ден си тича, на други места не сме се засичали.

# 517
  • Мнения: 2 419
Добър ден! Не успях да сколасам за сутрешното кафе, време е за следобедно Simple Smile
Понеделник - празниците свършиха, работата - не!
Ползотворна нова седмица!

Вече тръстича яко и ще е когато успея да се включа Laughing

Добро утро!
Един добър ден винаги започва с три неща...усмивка, надежда... и кафе! Останалото ще дойде...

Системата не ме пусна да напиша нов пост, защото съм автор на последния. И така - редактирах стария и добавих. Лек и ползотворен ден.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 08:45 от dafinov list

# 518
  • София
  • Мнения: 8 431
Добро утро.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, спорна работа. Предполагам, че след карантината си жадна за работа.
Днес и аз съм на тръстиката.
Момичета, как ще премине днешният ви ден?
Каквото и да правите, нека да е направено с добро настроение.

# 519
  • Мнения: 1 605
Добър ден вече и аз си вземам едно кафенце от листенцето и политам към тръстиката

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Днес разбрах, че свободната продажба на карти ще е от 18 май.
В Пловдив има списък при охраната на военния клуб. Ако някой реши да се реди на опашка.
Лека вечер на всички.

# 521
  • Мнения: 2 419
Всичко е просто...Този, който знае как да се наслаждава на живота, той е щастлив...
Добро утро ☕💐☕

# 522
  • Мнения: 22 494
Ще има и във В.Търново свободна продажба също.

Ние се отказахме от военна карта.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Има карти за о-в Крит и за Атина с круиз ... Крит си заслужава, ако на някой му се ходи, нека се опита да си вземе карта.
Още нищо не са обявили на сайта на клубовете за почвиките у нас. Аз за датата разбрах от една позната, която вчера се е записала в списъка в Пловдив.

# 524
  • София
  • Мнения: 8 431
Привет, прекрасни!
Въпреки, че тази сутрин гаджето ме събуди с кафе в леглото, не се отказвам и от това на ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ. А маргаритките ги обожавам.
Гледам, че вече настана време за летните почивки. Горещо ви препоръчвам круиз. Незабравимо е изживяването.
Днес имам час при личния ми зъболекар. Стискайте палци.

Общи условия

Активация на акаунт