Съпруги на военнослужещи - 29

  • 45 498
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 9 715
от сайта на клубовете
ВАЖНО!
Свободната продажба на неусвоените карти за почивка за страната за сезон “ЛЯТО 2021”, обявена да стартира на 18.05.2021 г. се ОТМЕНЯ. Допълнително ще бъде обявена нова дата за продажба на карти за почивка за морските военно-почивни домове и хотели.

Как сте, момичета? Аз съм размазана в края на седмицата. Имам нужда от почивка, но и утре ще ми са наложи да поработя, макар и у дома. Искам да отида до поне 10 магазина, дали и кога ще успея, не е много ясно. От друга страна така не ми остава време да си похарча парите. Joy
Очакваме решение дали девойката ще се връща в София. Ще ми трябва ремарке, за да ѝ пренесем целия багаж от картини, модели, макети и подобни.
пожелавам на всички приятни почивни дни.

# 526
  • Мнения: 2 416
Добро утро!
“Няма нещо, което кафе с приятел да не може да излекува.”
Днес е ден за домакинстване, разходки, но първо си е кафето с приятел.
Слънчев и усмихнат ден Simple Smile

# 527
  • Мнения: 2 192
Здравейте,
Дафиново листенцее, обожавам люляциите, благодаря ти за сутрешната доза позитивизъм! ❤️
Ние сме добре, за момента всичко е ок, дребното си беснее, ние си я слушаме, дърдори някои неща вече, с баща си е голяма партия в лудориите, общо взето всичко в момента около нея се върти
Тази година поне няма да се налага да звъня цял ден за свободната продажба, което си е улеснение
Пожелавам ви приятен уикенд Heart

# 528
  • Мнения: 2 416
“Доброто ми утро започва така:
без твърде много шум,
само ласката на една хубава мисъл.”
Добро утро! За хубавите мисли Simple Smile

# 529
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета Simple Smile Нова съм в темата и искам да ви попитам за хотел Флагман в Св. Св. Константин и Елена. С мъжа ми мислим да отседнем там през август с две деца на 9 години и 5 месеца. Дали е подходящ и как е плажа? Всяка информация ще ми е от полза. Благодаря предварително!
Слънчев и усмихнат ден!

# 530
  • Мнения: 2 192
Добро утро !
Хубава Неделя от мен!
Ивенце, съжалявам аз не мога да помогна, не съм била там и нямам наблюдения Blush

# 531
  • София
  • Мнения: 8 395
Добро утро, прекрасни!
Добро утро, ДАФИНОВ ЛИСТ, ИВЕНЦЕ И МИС Ю!
На Св.Св. Константин и Елена съм била преди 100 години. Не мога да помогна. По онези времена този курорт, който тогава се наричаше Дружба ми беше приоритет. Почивали сме в Созопол и Несебър, но най-често в Дружба.
Момичета, как сте?

# 532
  • Мнения: 22 452
Здравейте, момичета Simple Smile Нова съм в темата и искам да ви попитам за хотел Флагман в Св. Св. Константин и Елена. С мъжа ми мислим да отседнем там през август с две деца на 9 години и 5 месеца. Дали е подходящ и как е плажа? Всяка информация ще ми е от полза. Благодаря предварително!
Слънчев и усмихнат ден!

От години ходим там на първа линия е, тоест плажа ви е под вас точно. Свободната зона е малка, но ние винаги си плащаме чадър и шезлонг.
За две деца ви препоръчвам къщичките отстрани или задължително апартамент. Две отделни стаи много трудно ще ви дадат там.
Имайте предвид също,че ще ви качат на втори или трети етаж и трябва да може да си носите количката по стъпалата. На първи етаж настаняват само пенсионирани военни или такива с по сериозни връзки.
Храната там е най добра.

# 533
  • софия
  • Мнения: 757
И да не е апартамент парк- много малки 2 стаи, дори не виждам как някой би могъл да спи на диванчето в т.н. хол.
Каратата Ви за какъв тип помещение е?

# 534
  • Мнения: 22 452
Да, те и апартаментите са кофти... Единия ще се мъчи на разтегателното диванче. Обикновено е бил мъжа ми при нас, а аз с двете деца на спалнята.

Имате ли вече карта всъщност?

# 535
  • Мнения: 1 605
Ехооо, идвам заредена с положителни емоции и малко изморена. Направихме си двудневен поход в Централен балкан- до водопад Кадемлийско пръскало с нощувка на хижа Триглав и обратно. 27 километра пеш в едната посока, но си заслужава ходенето и болката от ходенето много е красиво и зареждащо

# 536
  • Мнения: 19
Благодаря за отговорите Simple Smile Нямаме карта все още... мъжо ще се мъчим да взима, но все още обмисляме за къде...

# 537
  • софия
  • Мнения: 757
Благодаря за отговорите Simple Smile Нямаме карта все още... мъжо ще се мъчим да взима, но все още обмисляме за къде...
Дано имате късмет с останалите свободни карти, че тази година ми се струва, че ще са малко такива или кофти период.

# 538
  • Мнения: 2 416
Понякога се нуждаете просто от чаша кафе и шепа мечти. Дайте си ги...
Добро утро и прекрасна нова седмица 🌞☕💐

# 539
  • Мнения: 1 605
Добро утро

Общи условия

Активация на акаунт