Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Безплатни стоматологични консултации

• 585
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте , студентка съм по дентална медицина в Медицински университет София.Търся си пациенти/ки, нуждаещи се от лечение на  изключително достъпни цени във Факултета :
- ако имате нужда от терапевтично лечение - кариеси или нужда от кореново лечение (наличие на силни, нощни болки, необходимост от умъртвяване на зъб);
- ако имате нужда от екстракция(изваждане) на зъб
- ако имате желание към профилактични прегледи на вашето дете и консултации с детски стоматолог.
Всички манипулации се извършват под непрекъснато наблюдение от лекар специалист и се спазват безусловно съответните противоепидемични мерки! Ще се радвам при интерес и допълнителни въпроси да ми пишете ! Simple Smile

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 13:00 от teodora.k

# 1
Интересно! В заглавието пише "безплатни", в текста - "на изключително достъпни цени".
Едното не е вярно очевидно.

# 2
В заглавието пише безплатни,защото преди началото на всяко лечение се прави безплатна консултация относно най-оптималния план за лечение,която никъде по стоматологичните кабинети не е безплатна. Simple Smile В текста пише,че извършваните манипулации са на изключително достъпни цени,което е факт,тъй като една фотополимерна обтурация е 8лв,една обтурация с амалгама или химиокомпозит е 4лв,една екстракция е около 10лева,ендодонтско лечение в рамките на 10-15лв. Цени,които няма да срещнете никъде и които дори не покриват използваните материали Simple Smile))))

# 3
Ами значи предлагате безплатни консултации, а не манипулации. Подвеждащо е заглавието. И такива има, не са нещо нечувано, както пишете.

# 4
Към авторката: Имаш възможност да си корегираш заглавието на темата. Успех.
Към потребителите: Изядохте го детето с парцалите, дайте малко по-спокойно. Убедена съм, че всички знаете какво всъщност предлагат бъдещите ни стоматолози.

# 5
  • Варна
В заглавието пише безплатни,защото преди началото на всяко лечение се прави безплатна консултация относно най-оптималния план за лечение,която никъде по стоматологичните кабинети не е безплатна. Simple Smile В текста пише,че извършваните манипулации са на изключително достъпни цени,което е факт,тъй като една фотополимерна обтурация е 8лв,една обтурация с амалгама или химиокомпозит е 4лв,една екстракция е около 10лева,ендодонтско лечение в рамките на 10-15лв. Цени,които няма да срещнете никъде и които дори не покриват използваните материали Simple Smile))))

Най-оптимален няма. Или оптимален или най-добър, най-достъпен и т.н.

По темата - водих дъщеря си за пръв път на зъболекар при студенти във варненския МУ, когато беше на 5-6 години. Много доволна съм. Момичето беше изключително внимателно, обясни всичко на детето, позволи й да пипне тук-там и сега, две години по-късно, детето ходи без страх на зъболекар. Все пак и студентите трябва да се учат на живи хора след теорията, а всички манипулации там стават под надзора на опитни преподаватели. Който не желае да ходи, никой не го кара насила, но аз съм толерантна и бих отишла пак.

Общи условия

Активация на акаунт