Увиснали гърди след раждане-как да го предодвратим?

  • 10 181
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 040
О, и моите гърди поувиснаха, макар че още кърмя и не знам как ще изглеждат като приемат нормалната си форма. Стрии си имам още от пубертета и като че ли съм свикнала вече с тях, въпреки че ги мразя CloseСега са ми се появили още няколко, ама няма начин. Децата са на първо място bowuu

# 16
  • Мнения: 11 004
При малки гърди задължително ли е да се спи със сутиен?  Embarassed  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 986
 Аз/както се оплаках в предходния си постинг/ съм с малки гърди Embarassed и не спя със сутиен-ами те почти не са мръднали,а съм в 7 месец-не виждам смисъл да се стягам вечер Naughty

# 18
Страхотни отговори сте дали,мами  bouquetНе са ми жизненоважни гърдите-просто не искам после да ме е яд,че не съм направила всичко което е зависело от мен,което доколкото схващам не е много.Като четох на Валентина случая,имах чувството,че точно за мен е писала Simple SmileВ началото непрекъснато носех сутиен,но като свикнах с тежестта на новата ми придобивка,го метнах в небитието,След като прочетох отговорите,пак го сложих с надеждата да не е много късно,ама ако е здраве да е. Hug

# 19
  • Русе
  • Мнения: 785
Много добри съвети са ти дали мамите преди мен! Освен сутиен/безшевни бюстиета, мазане и гимнастика, бих ти препоръчала и масажи (кръгови с грапава гъба под душа), без да докосваш зърната, за да не си докараш контракции...След отбиването - бъди готова за най-грозната гледка в продължение на няколко месеца, после нещата ще се оправят (с горепосочените мерки + крем за стягане на бюст, пък и от самосебе си), ареолите ще се приберат, стриите ще избледнеят...и наистина виж какво е положението с гена, не се отчайвай отсега  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Всичко е ген, относно козметичните "екстри". А най - добрата гимнастика е носенето на бебо нагоре надолу, особено като натежи и иска да подскача и да "лети"... Crazy

# 21
  • Мнения: 464
моите не са се оправили и знам, че никога няма да са както преди да забременея. Някой каза, че се е примирил..и аз така. Сутиен винаги нося, е не като спя де.
Съпругът ме харесва каквато съм и не се интересува от това как са ми увиснали гърдите. Това ме радва и аз се чувствам добре,хич не ми пука за гърдите..нали си имам детенце!

# 22
  • Мнения: 374
  Уф,моите гърди пък почти не са мръднали откакто забременях Cry,и преди си бяха малки,тайно се надявах по време на бременността да нараснат/поне при майка ми е било така и така са си останали/....При мен проблема ще е по-скоро-как да ги предпазя от изчезване Mr. Green
о, защо се притесняваш!?само почакай да родиш и още в първите дни ще видиш каква Памела Андерсън ще станеш  bombs  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт