Къде мога да закупя кола с акумулатор и дистанционно?

  • 14 076
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
babka jabka колата, която си избрала е страхотна, но ми се струва, че трябва да я видиш и на живо, защото тя е за по-големи деця, а твоят юнак е дори под годинка и не съм сигурна, че е подходяща за него  newsm78 Другите коли на Мони са за деца до 30кг, а тази е за деца до 50кг, това ме навежда на мисълта, че  Краско е още малък за нея.
Всъщност ето сайта на Мони, но няма цени. Иначе магазин на Мони имало на Илиянци, то го пише в сайта им, но аз никога не съм ходила там и не знам всичко ли държат налично, да се види, за да има смисъл ходенето до там.
Ако ходиш до Илиянци би ли споделила има ли избор на такива возила, че май напълно се ориентирах и аз към такъв подарък  Hug
Разбира се , че ще споделя какви возила има. Hug
То юнака малък на месеци, ма инак е голямо мъжленце- днес на консултацията удари кантара на 13.100 кг. и 83 см.  Mr. Green
Иначе той се е возил в такава кола и му хареса , а с дистанционното ще ни е леко на гърбовете. Joy

# 16
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Babka jabka,ходи ли на Илиенци и хареса ли нещо?
Деси,а твоята позната има ли още такива джипчета?
Аз звънях на Пег Перего,но тези които си бях харесала струват 799лв и 1100 и нещо лв.,така ме шокира цената,че не я запомних.

# 17
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте мамчета!
Както бях обещала да се отчета. Grinning
Та значи днес ходих до Илиянци и купих на детенце ето това:  newsm44                                                       
 
http://911.bg/monitrade/pi/Champion-resized(1).jpg
 
Цената се сещате , че е със 100 лева по-ниска.
Има и мноооого други коли , джипове , колела .... каквото душа ти иска , само пара да има.smile3521
Доволни са всички от покупката и най-вече мнооого им хареса, ма то на харизан кон зъбите се не гледат.  newsm03
Е това ще е подаръка за първият рожден ден на детенце.   love001
 Между другото има две скорости и отделно задна , всички фарове , мигачи всичко свети и мига, а на волана има няколко копчета с различни мелодии . Thinking
Лека вечер мили мами .  newsm51

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 20:25 от babka_jabka

# 18
  • Мнения: 3 457
аз специално от илиенските съм много недоволна,доволна съм от пег перего-имаме 3 и не са мръднали ,а се експлоатират нон стоп Peace

# 19
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
babka_jabka много е хубав.Със здраве да го ползва малкият юнак.А колко гаранция дават и изглежда ли устойчив?
Коте,вие кои модели на Пег Перего имате и от вносителя ли сте ги купували?
Аз имам количка и столче за хранене на Пег Перего и съм много доволна,но тези акумулаторни коли като че ли ми изглеждат малко скъпи. newsm78

# 20
  • Мнения: 3 457
заслужават си всяка стотинка ,бъди сигурна-вярно скъпи са ,но и гаранция имат , а когато ги купувахме ходихме до Илиенци и питахме отговориха ни гаранция франция-е те губят .Напролет сме решили да вземем още 1-2 колички.Ето ги нашите:

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вече 3-4 пъти изкарваха детенце с джипа и е голям кеф. Днес следобяд и аз излязох и помагах на малчо за колата , много сме доволни всички . Устоичив е и лесно се управлява, а за гаранция никога до сега не съм ползвала никакви гаранционни документи , та не държа на таз подробност , въпреки, че писаха някакъв документ , но така и не ме заинтересува за какво е точно . Прикачиха и касовата бележка, натовариха го на колата (добре , че съм с ван-кола) и кой от къде е.  Hug

# 22
  • Мнения: 20
Здравейте,много се интусиазирах от написаното от babka_jabka.Изпратих превоз до илиенци,но джип Шампион е без дистанционно.Нещо май не съм доразбрала.Може ли някой да ми разясни?

# 23
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Доколкото аз успях да проуча нещата джипчетата и моторите,които са по-хубави са за по-големи деца и са с педал без дистанционно.Аз купих мотор на Пег Перего и съм доволна.Тъй като Марти е малък и не може да натисне педала,аз сложих хартиено тиксо и като излезем навън само го притягам и той тръгва сам,а аз ходя до него и го прикрепям да не падне.Модел MOTO CORSA от 6 V.

# 24
  • Мнения: 3 457
Доколкото аз успях да проуча нещата джипчетата и моторите,които са по-хубави са за по-големи деца и са с педал без дистанционно.Аз купих мотор на Пег Перего и съм доволна.Тъй като Марти е малък и не може да натисне педала,аз сложих хартиено тиксо и като излезем навън само го притягам и той тръгва сам,а аз ходя до него и го прикрепям да не падне.Модел MOTO CORSA от 6 V.
много добър избор -няма да съжаляваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт