Срещата на Арбанаси-прекрасен завършек на лятото

  • 1 912
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Naj-napred iskam da se izwinia, che pisha na latinica, no tija dni mi padna kompiutyra i oshte ne sym uspiala da wkaram kirilicata. Iskam da wi kazha, che kato wi cheta i kato gledam snimkite, mi stawa mnogo mychno, che w toja moment ne sym w BG. Wypreki towa wi pregryshtam silno i zhelaja da bydete mnogo shtastliwi s washite slynca!!!

# 16
  • Мнения: 270
Здравейте мили момичета, Hug
Толкова усмивки и емоции,такива прекрасни деца и родители виждам на снимките,бодър дух и приятна атмосфера струи отвсякъде.Наистина много се радвам за вас.Отдавна следя темата за срещата.Толкова много ми се искаше и ние да се присъединим към вас,но уви все още сме в процес на очакване.Надявам се,следващия път когато решите да организирате нова среща и ние да сме с вас. newsm03

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Алекс,желая ти от все сърце чакането ви да приключи скоро!

# 18
  • Мнения: 441
Ето и моите снимки

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3314&AlbumId=66460


Мине не мине и си ги разглеждам, много хубав спомен.

За другия път ще заредим апарата с повечко памет за повече снимки.




# 19
  • Мнения: 270
Алекс,желая ти от все сърце чакането ви да приключи скоро!

Благодаря ти. bouquet

# 20
  • Мнения: 341
Алекс,дано скороооо ама мнооого скоро чакането ви да приключи и на следващата среща да сте част от екипа-щастливи родители с прекрасни деца  bigdance2

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Alekss можехте и без детенце да дойдете,желая ви скорошно щастие с увеличаването на семейството ви  bouquet

# 22
  • Мнения: 270
Благодаря ви мили мами.  bouquet Толкова съм щастлива,че ви има.
Дидка,непременно ще дойдем на следващата среща.Толкова много искам да ви видя и да се запозная с вас.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт