В НОВА СЕДМИЦА сме ве4е, есента не е дале4е ... но за някои е пролет! :)

  • 3 695
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Да се обадя и аз в седмичната тема, по принцип много рядко влизам в нея, все не ми остава време  Blush Много работа напоследък .
МакДирокче, честито   bouquet  Сега чак виждам лентичката ти  Blush , желая ти лека и безпроблемна бременност и сладко братче или сестричка на Джули Simple Smile

.....:  Миленка, махаШ йм кра4етата и слагаШ малко синьо сирене вътре и хоп във фурната на около 200° zа 10 минути някъде (аz на око ги правя, та не поемам гаранция zа времетраенето). Супер лесно, супер бърzо, супер вкусно  Mr. Green  Като имаме гости 4есто ги правя като антипасти и винаги се иzяждат  Mr. Green

И аз така много ги обичам, или пълнени с шунка и кашкавал  Simple Smile

# 16
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Клари4ка muchas gracias за хубавите думи. Амин,дай Боже Hug  bouquet Пипвам те и тебе ПИП дано те заразя  с тая супер "болест"  Heart Eyes

Татянка много интересно зву4и това за гъбките със синьо сирене. Обезателно Ще пробвам  Peace  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 
 При нас едно смотано такова  Tired Вали дъжд, Габи се събуди болен с температура и хрема и се чудя какво да го правя. Дадох му парацетамол, обувах му мокри чорапки, но за сега ефект няма. На всичко отгоре съм мушнала някъде термометъра (нали съм много подредена) и сега не мога да го намеря.  Confused

Мамче Б, гъбките и аз ги правя като Татянка. Става много вкусно. Ходихте ли за сьомга?

 Мистик е сънувала Талито, а аз сънувах тази нощ Дидолинка. Сънувам, че живеем на границата - аз на Американската, тя на Канадската и ми идва на гости. И аз започвам да и правя сандвичи, но нещо се забавих и тя дойде да ми помага.  ooooh!

 Ох, щях да казвам още нещо, но ми изкочи от главата. После, ако се сетя ще пиша. Сега отивам, че Габи само се сърди милия. Един такъв уморен вид има едва си надига дупето да стане.
 

# 18
  • Мнения: 5 183
Нана, напълно в стила на Дидка е да се вклю4и в подготовката на сандви4ите, така 4е сънят ти е доста реалисти4ен в тази си 4аст!  Mr. Green

Боби, добре сме ние. Как е Гого?

# 19
  • Мнения: 2 825
Клари4ка muchas gracias за хубавите думи. Амин,дай Боже Hug  bouquet Пипвам те и тебе ПИП дано те заразя  с тая супер "болест"  Heart Eyes
...

Мерси за заразяването  Hug дано да се случи скоро Simple Smile

Нана, давай му лимони с мед на малкия. Моята баба все така ме лекуваше Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 183
Абе, то хубаво лимон с мед, ама моят Томи например не го иска ... Мед мога и да набутам, но с лимон - абсурд!
Да не говорим 4е Габи още е малък за мед.

# 21
  • Мнения: 1 017
Благодаря, момичЕта, за рецептите...  Heart Eyes

Със синьото сирене и аз много ги правя гъбките bowuu Да ви кажа и от мен по тази рецепта едно допълнение: увивате гъбката с бекон (както си е пълна със синьо сирене и малко крем фреШ), след това увивате всичко във фолио. Най хубаво е като ги правите на скара със истински огън (нали все по вили ходя, та съм се разглезила), обачЕ и на фурна никак не са зле. КАто ги увиете, ако ги печЕте на фурна, оставете ги отворени отгоре.

НАничка, тъкмо видях, чЕ си писала за дечко: разсъблечи го, ако смятаШ, чЕ темп. е много висока, по памп и тениска е добре. Аз Гого и под дуШ съм го муШкала с хладка вода (само крачЕтата, главичката и ръчичките мокрехме), като беШе с 39 и нагоре...Ако се изпоти го смени веднага, да не стои мокър. Ти останалото си го направила, мила, сега трябва да се гледате и да чАкате да се види какво е. Стискам палци. Ужасно ми е като Гого е с температура, та те разбирам.
Ох, да, и му давай много течности да пие...ПовечЕ водичка. Воден плод, ако иска.   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 430
Бонжур а ту ле монд Hug

Появявам се и аз в началото на седмичката Wink

НаничкА, много се кефя, че си ме сънувала и добре, че не съм дошла до теб с търкаляне Joy
Напоследък се чувствам страшно дебела - идва ми да избягам от себе си
Надявам се сладкия Дон биберончо вече да е по-добре и да няма Т Praynig

МАйка, значи започва при вас пролеТТа  Heart Eyes
Как е сладкия ти Томи Wink Нямате ли снимки за гледане newsm78

Мам Б - ти си ми обеща на снимчици на ГогИ и аз чакам Crossing Arms Много ми се иска да го видя Hug

...мен май като се замисля все снимки ми се гледат, правя постоянно на малките - вчера на барбекюто имат повече от 100 Crazy  сигурно вече изкрейзвам ooooh! Постоянно правя нещо сладко за ядене и после елате да ме видите как сама си го изяждам
а и като няма ГушКане между нас  Sad

.....май започвам да изкрейзвам Sick

# 23
  • Мнения: 1 526
Здравейте- само да кажа Мистик добре съм!
Но цяла нощ не сме спали- малкото ми мъжле сънуваше и хленчи на сън цяла нощ. Само като го гушках се успокояваше. После ще пиша повече, че съм ги хвърлила юнаците във ваната и ще ги вадя...

# 24
  • Мнения: 7 430
Ето и една почерпка от мен, за да не бъда голословна

В петък правих Шоколадов салам а в неделя една тортичка спретнах

Ако някой ми каже как да спра да ям сладко - много ще го обичам

# 25
  • Мнения: 1 860
A, ти ако ми кажеш как да си направя шоколадов салам и аз много ще те обичам.  Heart Eyes

Габи е по-добре. Има още малко температура (намерих термометъра, но не ме оставя да я премеря), обаче е много крив.  TiredИначе му се играе. Издърпал си е чекмеджето с дрехи и подрежда ли, подрежда... Whistling

# 26
  • Мнения: 7 430
A, ти ако ми кажеш как да си направя шоколадов салам и аз много ще те обичамHeart Eyes

Габи е по-добре. Има още малко температура (намерих термометъра, но не ме оставя да я премеря), обаче е много крив.  TiredИначе му се играе. Издърпал си е чекмеджето с дрехи и подрежда ли, подрежда... Whistling

Ето рецептата Wink

1пак .кр.масло
2 яйца
1 с.л. ром
1ч.ч. смлени орехи
3 натрошени "целувки"
2 с.л. какао на прах
1 ч.ч. пудра захар
1/2 пак.натрошени маслени бисквити
Към разбитото с пудрата захар масло се прибавят яйцата,какаото и рома и се разбърква добре.Накрая се прибавят орехите,бисквитите и "целувките".Сместа се сипва в/у поръсена с пудра захар пергаментова хартия или хартия за печене-оформя се като руло и се слага да се стегне в хладилника.Желателно е да се консумира поне 2 часа след направата му.


Аз не съм слагала ром, а кокос, както и целувки Wink

  bouquet

Вики да ти кажа също не дава да му мерим Т и за това си купихме тернометър, който измерва на 1-2 секунди - чакам го да дойде (от ибей) Wink Даже единият, който бях харесала бе от Шотландия Mr. Green Шипинга бе 12 паунда Wink

...скица голяма да подрежда - нацелувай го от мен
Ние излизаме  Hug

# 27
  • Мнения: 378
Дидолинче-Хубавелинче, в моята класация по мулти таскинг ти заемаш първото място!!! Как успяваш да сколасаш с всичко – не зная... шапка ти свалям – хем си гледаш двамата сладурковци, хем постоянно забъркваш нещо вкусничко, само гледаш на кого да спретнеш изненади и винаги на пост във форумчето. Супер си.  Hug Аз понякога така се омотавам, че в края на деня като се замисля – нищо съществено не съм свършила, а пък времето си минало.... А бе омотана му работа...

Привет Звездичка и приятни мигове в родината!

Нана, дано Габи се оправи по-скоро. Много неприятни тези температури и настинки. Sad

И мойто Габи е още хремаво и утре сме на леля доктор. Много кашля и ме е страх да не повредим белите дробчета.

Майче, привет!!!! Как е Томи! Много целувки!

# 28
  • Мнения: 5 183
Руми, добре сме. Не смея ве4е да се похваля! Confused дано и Габи скоро се оправи.
Как прекарахте в Роторуа? Хареса ли ти? Сами ли ходихте или с дружинка? Mr. Green

Дидка, копнах си и това твое сладко изкушение! Heart Eyes

Много ми е 4оглаво - замина си за БГ 4овек, когото 4увствах много близък. Кой знае ... може никога ве4е да не се видим ...

# 29
  • Мнения: 1 017
ДОбро утро, момичЕта  Hug

Само за мъничко ви навестявам, чЕ са ме погнали задачи  Rolling Eyes

МайчЕ, много съжелявам за заминаването на близкото ти съЩество  Hug Ама недей да предричАШ каквото и да било, току виж не му хареса в Бг, и се завърне...или вие се завърнете...ниЩо не се знае  Hug (Усетих те аз, чЕ си много лаконична в последните постове, ама мислех, чЕ за сладурко мамин си се притеснила...а то си имало друга причина  spoko )
ГуШни БАдемко (не мога да му се нагледам на очичките  Hug)

Дидка, и аз съм така със сладкото, на периоди  Rolling Eyes Ама знам, чЕ работата е сама да се спреШ (аз със Шоколада ако знаеШ каква борба водя... ooooh!) А пък за да не се ограничАваШ съвсем, когато си хапнеШ неЩичко в повече, определи си съЩия ден и малко спорт (дали имаШ време за такова неЩо не знам...) Аз така правя (не чЕ винаги успявам де  Embarassed) Миналата година се качВах на степера, и като се поизпотя там, после и Шоколад не ми се ядеШе  Laughing. ОбачЕ на мен ми е удобно, фитнесът  ми е в сградата, където работя...
А най добрата рецепта е гуШкане. Миро като не започва, ти започни  Hug А снимки Ще сложа в момента, в който изчистя къЩата  ooooh! НАправо не е за вярване как 50 квадрата могат да се цапат толкова много  Tired

Звезди, къде си? КАк е в къЩи?   bouquet

Кате, да те питам, дават ли им много домаШни във ваШето училиЩе? И чАкат ли и родителите активно да се включват в подготвянето им? Аз тази година вече сериозно се записах на фински, че косата ми се изправя, като знам, чЕ след година сме в предучилиЩна...

Руми и Нана, да се оправят малките слънчовци  Hug  bouquet Много да ги гуШнете от мен  Hug

МомичЕта, оставям ви за сега със палачинки със сладко от боровинки (Лапландски  Flutter), чАй и кафе, и много, много слънчЕви поздрави от облачното ми градче   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт