Притеснена съм/предизвикване на раждане/!

  • 1 668
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Не се притеснявай! И аз съм минала по този път, преносих 11 дни. Приеха ме в болницата на осмия ден, за да ме следят, но тъй като всичко беше наред с бебето, лекарите прецениха, че е по-добре да изчакаме да тръгне само.
Желая ти леко раждане и здраво бебенце  Peace

# 16
Не се притеснявай излишно. Аз също раждах така преди месец и половина. Лекарите просто ще помогнат да се задейства това,което е необходимо, за да гушнеш по-скоро едно голямо съкровище. Всичко си е в рамките на нормалното. Успех! Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 457
Не се тревожи, дори да се наложи предизвикване на раждането няма страшно, сега има и епидурална упойка,ако много те боли. На мен ми предизвикаха раждането и затова се наложи и упойката и всичко беше наред. Наистина не е чак толкова страшно  Hug Мога само да ти препоръчам повече движение, дори стълбите изкачвай ако трябва  Grinning и ще стискам палци да настъпят така очакваните от теб контракции   bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Не се притеснявай! Тук момичетата са ти разказали опита си и наистина няма страшно, само звучи така. И аз съм от преносилите, предизвикаха ми раждането, но наистина чакането си заслужаваше.  Laughing Стискам палци скоро да сте заедно!
П.П. За секса не знам, но съм чела че яденето на ананас предизвиквал раждане. Аз в 8-ми месец ядох компот и малкото направо пощуря! Ако искаш пробвай!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 245
i...............edna jena sys sistema ,koqto za 4 4asa polu4i 8 sm razkritie .Moje6 li da si predstavi6 kakvo zna4i tova? i..................

А пък аз със система получих пълно разкритие  за 2 часа. "Тръгнах" от 3см Rolling Eyes Никак не е за хвалба #Cussing out Представям си какво му е било на бебето

# 20
  • Мнения: 1 353
Раждала съм предизвикано и не го мисли, лекарите си знаят работата. Все пак го правят за теб и бебо  newsm10

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
До четвъртък има още време, повече разходки, ананас, портокали и ...секс  Laughing Пък дано юнакът тръгне сам. Ако не - довери се на лекарите!
Стискаме палци!
Успешно раждане и прекрасно бебче!  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравейте отново!Благодаря за милите думи.Днес бях на преглед за разкритие и лекарят каза,че имало малко напредък в сравнение с неделя,но не ми е казал дали имам разкритие и колко.Но да ви кажа този път ме заболя много при самия преглед,до сега не ме  е боляло.Лекарят ми каза,че шийката на матката ми е много твърда и че поради това раждането можело да бъде доста болезнено,препоръчва ми епидурална упойка,а аз съм или по-скоро бях много против упойките,но май е на път да ме убеди,че ще е по-добре с упойка.Днес имам доста болезнени контракции,но все още не са истинските.Сигурна съм, че ще ни стискате палци.Благодаря ви!

# 23
  • Мнения: 3 929
Не се притеснявай, не си първа, нито последна. Аз пренасях 9-ти ден, когато реших, че е време да си взема багажа и да тръгна към болницата. Докторът отлагаше по малко, защото нямах никакво разкритие и абсолютно никакви признаци за раждане. като отидох в болницата, едва не ме изравниха със земята да ми се карат, че съм се сетила. Трябвало да отида веднага, след като бил минал терминът. Но просто всичко мина като по вода. Приеха ме в патологията. честно казано, не знам дали са ми слагали таблетка за предизвикване на раждане, но вечерта започнаха контракциите и ме свалиха в предродилна. За 3 часа направих пълно разкритие без системи и нищо такова. родих за 20 минути. От това по-естествено раждане здраве му кажи. Така че едва ли и теб те чака нещо по-различно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 368
Сега се върнах от преглед,лекаря ми каза че има още води и тоновете са добри и за това отлага приемането ми в болница за събота.Така се бях настроила за утре и сега пак притеснение още няколко дни.Каза,че не ще да избързва и иска ако може бебо да тръгне сам.Махна ми част от тапата,а другото сега изпадна като се прибрах.Така искам най-накрая да получа дълго чаканите от мен контракции и всичко да стане по естествен път,но Господ си знае работата.Казах ви,че ще ви държа в течение и оставам вярна на думите си.Остава да чакаме.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Стискам ти палци, успех!!!  bouquet

# 26
  • Мнения: 47 983
миличка,всичко ще е наред,бебчо скоро ще излезе и ще го гушкаш много,а сега използвай последните дни..или може би часове да релаксираш,защото раждането не е лесна работа! Hug
първото преносих 3 дни,второто-7,и ми предизвикаха раждането с таблетка,но имаше и други обстоятелства които налагаха предизвикване преди 14 дневния краен срок!получих разкритие от 2 до 10 см за час и половина,и бебето излезе само !първия път също родих бързо,за 3 часа,но непредизвикано-честно казано голяма разлика нямаше-все си боли Wink...за окситоцин-не знам,но ако е нужно-лекаря преценява Simple Smile
значи смешното е че с първото бях на преглед цяла сутрин,със запис и всичко,и нямаше нищо,пратиха ме вкъщи,а няколко часа след това бях вече родила...така че не се знае-сряда,събота-никой не знае предварително Hug
леко раждане ти желая!

# 27
  • Мнения: 903
Сигурна съм че всичко ще мине добре... стискам палци за едно бързо и безболезнено раждане. Много, много късмет ти желая  bouquet!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Сега се върнах от преглед,лекаря ми каза че има още води и тоновете са добри и за това отлага приемането ми в болница за събота.Така се бях настроила за утре и сега пак притеснение още няколко дни.Каза,че не ще да избързва и иска ако може бебо да тръгне сам.Махна ми част от тапата,а другото сега изпадна като се прибрах.Така искам най-накрая да получа дълго чаканите от мен контракции и всичко да стане по естествен път,но Господ си знае работата.Казах ви,че ще ви държа в течение и оставам вярна на думите си.Остава да чакаме.

Харесва ми докторът ти  newsm10

# 29
  • Мнения: 176
Не се притеснявай изобщо. Аз преносих Калина 5 дни и ми предизвикаха раждане с някакво хапче. Действа изключително бързо и всичко мина "по ноти".

Общи условия

Активация на акаунт