🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 7

  • 23 238
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Радвам се, че си тръгва Лигла Кацарова.

Канели я за участие и тя отказвала. Мечтае си.

Предполагам, че върви в комплект с майка си на принципа плащаш 1 получаваш 1 на 50%.
Иначе откъде накъде майка й ще знае кой я кани - спокойно може да премълчи.

Ако тръгна да разказвам... Само ще кажа, че единственият читав човек в това семейство беше Милчо Кацаров. А Силвия е една интригантка, която... Както и да е. Животът поставя всеки на мястото му.

# 676
  • Мнения: 5 366
Финалът на шоуто трябва да е на 28 ноември (ако се спази миналогодишното правило на полуфинала да отпаднат две маски) или на 5 декември.

# 677
  • Мнения: 154
Че е мистериозна Хищницата така е, но пък не ми е симпатична изобщо.

# 678
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За живеещите в Испания!

Испанският формат започва в сряда от 22:45 ч. по Antena 3.

Показаха маските /тук ги публикувах/, пускат улики за тях, известни личности рекламират формата по много приятен начин /появяват се в такава рамка/.

# 679
  • Мнения: 10 188
Ще падна от смях с моите предположения ... Ако Хищницата е Лили от Ку-Ку Бенд:
“ Лили се занимава с пеене от 11-годишна. ....Когато е била в 8 клас, издава първия си самостоятелен албум на CD и DVD – „Мари моме“ като CD-то се състои от 11 песни”.
Ето цели 4 единици 😁.

# 680
  • Мнения: 154
Мисля си, че Баба Яга може да е Константин. Константин има такива движения на главата, забавен е щурав е. И помните каза виждал съм Тони Стораро отблизо.

# 681
  • Мнения: 1 512
Почти всички популярни личности са се виждали отблизо по събития. Не е нужно да са в един бранш, за да се познават.

# 682
  • Мнения: 940
Да. Браво на панелистите от БГ Мама! Очаквам поне Азис да ни благодари, че без нас са загубени. Чета тук има страхотни предположения, размисли, изпипани с конкретика...
Преди седмица и повече, случайно разглеждах профила на Владимир Михайлов (от филма Братя). Всъщност той наистина пее. Нещо, което ми беше избягало като факт. Мислех, че е нова фигура в бг киното. Обаче приятно ме изненада. Доколкото разбирам е бил част от изпълнението на Евровизия, в което участваха Жана Бергендорф, Джей Джей....
Наскоро ми попадна и една мацка, из инстаграма. Много хубаво пее, но като я открия ще споделя. В момента нещо ми е на езика, но не мога да си спомня дори от коя сфера е. Имаше и собствена песен.
Всъщност допълвам се. Лили Гелева. Доктор Мишева от Откраднат живот. Много хубаво пее.

# 683
  • Мнения: 154
Не знам , но имам чувството, че някой от Комиците е в предаването.

# 684
  • Мнения: 10 188
А пък аз, че където са двама от вокалите на Ку-Ку Бенд, там са и трима 😄.

# 685
  • Мнения: 154
А пък аз, че където са двама от вокалите на Ку-Ку Бенд, там са и трима 😄.
И от Ку - Ку Бенд също. Wink

# 686
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Да. Браво на панелистите от БГ Мама! Очаквам поне Азис да ни благодари, че без нас са загубени. Чета тук има страхотни предположения, размисли, изпипани с конкретика...
Преди седмица и повече, случайно разглеждах профила на Владимир Михайлов (от филма Братя). Всъщност той наистина пее. Нещо, което ми беше избягало като факт. Мислех, че е нова фигура в бг киното. Обаче приятно ме изненада. Доколкото разбирам е бил част от изпълнението на Евровизия, в което участваха Жана Бергендорф, Джей Джей....
Скрит текст:
Наскоро ми попадна и една мацка, из инстаграма. Много хубаво пее, но като я открия ще споделя. В момента нещо ми е на езика, но не мога да си спомня дори от коя сфера е. Имаше и собствена песен.
Всъщност допълвам се. Лили Гелева. Доктор Мишева от Откраднат живот. Много хубаво пее.

Владо Михайлов е много известен от години. Учудих се, че много хора го "откриха" в "Братя". Аз много преживявах за участието на групата на Евровизия и изпратих 60 СМС-а - толкова беше позволено. Владо тогава беше с дълга коса и по-голяма брада.



Лили Гелева е страхотна. Много нежна, със страхотна каризма и много талантлива.

# 687
  • Мнения: 5 366
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊, май обърка песните - Du Hast в Капките пя Деси Добрева, а Калин Amerika.
Да, да, цялото Ку-Ку Бенд в Маскирания певец, как ли пък не... Видяхме, че Мозъкът не е Иво Сиромахов, макар че някои бяха на 100% сигурни в това.

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Изпълнението на Баба Яга тази вечер си го върнах поне 15 пъти. Страшно ми хареса.

# 689
  • Мнения: 1 512
Размишлявах върху думите на участниците преди уликите. Например Булката каза, че никой не я е познал, а Златният - че са близо до истината. Останах с впечатлението, че визират само предложенията на детективите, не на зрителите. Хищницата обаче каза, че са прави. Значи е вероятно някой от панела да я е познал, ако разбирам правилно.

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 00:40 от Lilly_85

Общи условия

Активация на акаунт