🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 7

  • 23 198
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 340
Хищницата май се бъзика. Миналата година Жана Бергендорф така на майтап отговори, че всеки ден репетира поп-фолк и че е опитвала да пее професионално.

# 691
  • Мнения: 1 349
На теория всичко в уликите трябва да е вярно. Сценаристите 100 пъти го повториха. На практика обаче може да е вярна само една част. Например да са познали, че е танцьорка, но не и коя точно, или нещо такова.

# 692
  • Мнения: 6 146
Не знам , но имам чувството, че някой от Комиците е в предаването.
И аз, с появата на Любо Нейков. И ми изникваше единствено Шайбата, но не го връзвам с Плашилото, а Златното пък му е нисък. 

Нищо подобно не е казал Златното, каза да се чете между редовете. Като гледам и коментарите във Фейса, положението е отчайващо - от Орлин Павлов до Тино, от Енчев до Джаферович ... Всяка седмица изникват нови имена и отпадат другите. Абе дразни ме вече, така ме човърка. А това мьекане днес пък съвсем превари супата.

# 693
  • София
  • Мнения: 22 923
Във ФБ и за Михаела Маринова още има коментари... Какво да говорим. 😃

# 694
  • Мнения: 154
Хора, във фейсбук, четох предположения за Баба Яга,че е  Александър Сано. Според вас възможно ли е , някой чувал ли го е да пее? Ако той излезе от тази маска ще умра от кеф. Обичам Александър Сано! Heart И ми направи впечатление на мен там в уликите с пистолетът, може да е насочена към сериала Под прикритие. Ако не е той може да е Кирил Ефремов.

# 695
  • Мнения: 1 349
Нищо подобно не е казал Златното, каза да се чете между редовете.
Златният каза “Чух много предложения кой съм и ще ви кажа - почти уцелихте! Четете между редовете и следвайте моята забавна стъпка.”

# 696
  • Мнения: 5 340
Александър Сано е пял навремето в Братя Мангасарян, беше Среброто.

# 697
  • Мнения: 6 146
Ми да де, Лили. "Почти", ама не баш.
Аз не знам защо продължават да се обсъждат вече ясните. Единствените неразгадани останаха Хищницата, Златното и за мен продължава да е такъв Плашилото. Не ми е Врачански, дребен е.

# 698
  • Мнения: 154
Хора след изпълнението на Бебето , той започна да говори, а микрофонът,който преправя гласът му не работеше. Пуснете и чуйте, опитайте да познаете.Казваше ''лош'' , няколко пъти, чу се истинския му глас.

# 699
  • Мнения: 10 073
Странно или не, аз пък отивам точно на предположение Лилия Стефанова за Хищницата (като ако е така има коригираща част костюма). Ако някой може да изнамери номера с който е била на кастинг на Гласът, може и да разберем дали имам основания.
Впрочем и затова си мисля, че Есил е казала, че като паднат някои маски ще се чудим кои са лицата (не всеки я знае точно тази Лили).

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 01:09 от fenyx

# 700
  • Мнения: 9 483
Бебето е пределно ясно, че е Криско, не виждам какво има да му се познава.
Днес пък с отговора на въпроса си го каза директно. 😁

# 701
  • Мнения: 10 073
Точно, затова и веднага помислих, следвайки логиката на миналия път с очилата, както и че панелът го разпознаха, че ще отпадне.

# 702
  • Мнения: 5 340
Това за истинския глас го прочетох за Плашилото, но никъде не се чува, аз ли съм глуха нещо? Бебето също не ми направи впечатление, но преди 3 седмици Азис попита Мозъка дали е по-висок от 154 сантиметра, те тогава се чу приглушено истинският глас на Георги Низамов.

# 703
  • Мнения: 154
Това за истинския глас го прочетох за Плашилото, но никъде не се чува, аз ли съм глуха нещо? Бебето също не ми направи впечатление, но преди 3 седмици Азис попита Мозъка дали е по-висок от 154 сантиметра, те тогава се чу приглушено истинският глас на Георги Низамов.
За Плашилото не знам, но тази вечер чух истинския глас на Бебето и не ми заприлича на Криско. Пусни си и чуй точно след изпълнението искаше да каже как Баба Яга е лош. Чува се ясно.За отговорът , то и Палячи отговори положително на въпросът на Алекс за почивката , но не беше Люси Дяковска.

# 704
  • Мнения: 1 349
Ми да де, Лили. "Почти", ама не баш.
Аз не знам защо продължават да се обсъждат вече ясните. Единствените неразгадани останаха Хищницата, Златното и за мен продължава да е такъв Плашилото. Не ми е Врачански, дребен е.
Това казах и аз в началото - че Хищницата каза, че са прави, а Златният каза, че са близо до истината. Не съм казала, че са го познали.

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 01:28 от Lilly_85

Общи условия

Активация на акаунт