🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 7

  • 23 205
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 132
Като знаят вече от опит, че стават технически гафове, какво пречи докато отговарят да си преправят истинския глас и сами допълнително.

# 706
  • Мнения: 6 147
Хищницата доста издаде днес, че е била по музикалните формати. И това число, което се подмяташе, е кастинг номера вероятно за Х фактор, там бяха четирицифрени по спомен. А не спирка в Мозамбик и пощенски код в Холандия. Просто тези, които подхвърляте като имена ги проверявайте от там.

# 707
  • Мнения: 5 347
Мда, чу се истинският глас на Бебето, но е преправен със сигурност. Гласа на Калин Врачански така и не чух докато говореше Плашилото, но певческият е неговият. Колкото до ръста, не е съвсем дребен - 175 сантиметра е, а главата на Плашилото стърчи високо и с нея е горе-долу колкото Геро на височина, а той е 180 сантиметра.

# 708
  • Мнения: 9 483
Палячи отговори на Алекс, че не може да отговаря на такива лични въпроси.

На въпроса към Бебето дали днес е пуснал песен с Галена, той отговори, че няма да си прави реклама и кимна, ако не греша. За мен това си е повече от положителен отговор.
Отделно пеене, поведение, улики - всичко съвпада с него.

# 709
  • Мнения: 10 132
А на Гласът на България не са ли също 4-цифрени номерата от кастингите? Нещо не мога да попадна на номер или видео с Лилия...

# 710
  • Мнения: X
Тялото на Лилия няма нищо общо с това на Хищницата! И тя няма как да ги скрие тези ц*ц*.
Скрит текст:
Костюмът не ми изглежда нито пристягащ, нито коригиращ, а си е от нещо като трико за бански.

# 711
  • Мнения: 10 132
Няма много и тя талия, а пък да не се доверяваме и напълно на очевидното от костюма, може да са направили и измислили някаква хитра корекция (а и черното умалява оптически, затова и назад писах за корекция от костюма). Докато не намеря кастинг номер не мога да я отхвърля като идея. Не мога да си представя Слави да договори участие само за двама от вокалите си, затова.

# 712
  • Мнения: 6 147
Колкото до ръста, не е съвсем дребен - 175 сантиметра е, а главата на Плашилото стърчи високо и с нея е горе-долу колкото Геро на височина, а той е 180 сантиметра.
Не ги мери по глави, а по рамене и торс. Аз го виждам Плашилото мааалко по-висок от Геро.

# 713
  • Мнения: 5 347
По-миналата седмица Зуека нагласяше подплънките на Плашилото и рамената определено не са там, където би трябвало да бъдат, а по-ниско. Отделно точно от рамената му стърчат две подпори, които придържат ризата и я правят нарочно по-широка.

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 01:57 от Балкай Бартокомляс

# 714
  • Мнения: 154
Нищо чудно от Плашилото да излезе Гъмзата. Телосложение - много прилича, гласът също. Там за гривата, той иска да я развее ама няма коса. Тромпета е също важна улика, Гъмзата не е от София.

# 715
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 066
Ще падна от смях с моите предположения ... Ако Хищницата е Лили от Ку-Ку Бенд:
“ Лили се занимава с пеене от 11-годишна. ....Когато е била в 8 клас, издава първия си самостоятелен албум на CD и DVD – „Мари моме“ като CD-то се състои от 11 песни”.
Ето цели 4 единици 😁.

Тази Лили не е ли поне 2 пъти по пищна от хищницата?

# 716
  • София
  • Мнения: 862
Мисля, че Слави едва ли е изпратил целия си бенд в шоуто. Grinning
Според мен, Плашилото е Пейо от "Имаш поща", уликите много му отговарят, гласът прилича.
Не съм много сигурна дали макарона е Десислава, защото днес пеенето не беше съвсем нейното.
Мисля, че бебето е жена, защото мъж трудно би докарал този глас, ако е без преработка.
И аз долавям прилика в гласа на Златния с този на Бойко Кръстанов, но какви бяха онези колбаси!?
Баба Яга е спечелила много формати. Дали пък не е Орлин Павлов. Grinning

# 717
  • Мнения: X
Баба Яга е моят фаворит. В първия лайф чух Калин Врачански, но сега съм убедена, че е моят любимец Боби Турбото. Пее, артистичен, винаги различен, разказва истории всеки път.  За Невена Цонева също няма съмнение - Булката е. Гласът й много си пролича. Радвам се, че Кацарова отпадна - и костюмът беше ужасен и нея не я харесвам. Бебето мисля, че е жена, обаче след отговора за рекламата е по-вероятно да е Криско.

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 08:25 от Анонимен

# 718
  • Мнения: 9 433
Гледам повторението от снощи. Хищницата за мен е Райна по тяло и походка. Почти не си съмнявам.в друг вече.

# 719
  • София
  • Мнения: 714
Във фейса за бебето се споменава Цитиридис, какво мислите по въпроса ?

Общи условия

Активация на акаунт