Вяра Надежда и Любов през седмицата 11-17.09

  • 4 493
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 272
Ая, много се радвам, че намери време да пишеш, и то толкова много! Радвам се, че двете душици са пораснали толкова - цели 4 см! Браво на тях! Сега е времето те да шават, а ти да кротуваш Wink Че като се родят - щеш-не щеш - ще има яко шаване и разходки Grinning
Кай Рен, добре дошла в отбора на мъжките мами! А пък второто ще го правите момиченце Wink
Гризка, на Ая близначетата са разнояйчни - от два пукнали се фоликула!
И от мен добри новини - Боби се подобрява. Вече не повръща и няма температура. Благодаря ви за подкрепата! И чак ми е неудобно, че ме поздравявате тук Embarassed и разводняваме темата.
Ва, браво! Все отличничка да бъдеш! Дано скоро и двете чертички да видиш Peace

# 76
  • Враца
  • Мнения: 5 215
Ох след миналата година се убедих, че двете чертички са по-лесно постижими от това да ги запазя, но се надявам тази година да успея

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Aya, и на мен ми олекна  Sunglasses Притеснихме се за мишките не на шега  Peace

Ва, много си права за чертичките и задържането им  Rolling Eyes Понякога ме хваща много яд, че подобни емоции убиват радостта от забременяването, а все пак това си е щастлив момент  Crossing Arms

# 78
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Кай Рен, добре дошла в отбора на мъжките мами! А пък второто ще го правите момиченце Wink
Мъж ми ме успокои наскоро, че при 4-5 хлапета щяло да има и момченца и момиченца, затова нямал особени предпочитания какво ще е първото Wink.

Ох след миналата година се убедих, че двете чертички са по-лесно постижими от това да ги запазя, но се надявам тази година да успея
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 79
  • Мнения: 1 950
Ая, радвам се много, че си добре, бебоците също Hug

Аз отново тръгвам на път утре и ще съм на линия чак в понеделник. Laughing
От сърце ви пожелавам хубав край на седмицата, само положителни новини, и весел празник ако има именички в събота  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 612
Ва поздравления и за вторите резултати!

Аз да се оплача. Бях Ви казала, че ме ухапа оса и ми се бяха подули лимфните възли. Пих антибиотици повече от 12 дена, но нямаше голям ефект. Тъкмо се връщам от GP-то. Назначи ми Гентамицин мускулно за 7 дни - УЖАС!
Не ме е страх от самите инжекции, но вече много ми стана.
Имам и въпрос към Вас:
Сега ми свърши и овуто ми се предполага, че ще е точно като приключа с инжекциите. Дали е разумно все пак да опитаме да го оползотворим?

# 81
  • Мнения: 3 376
Лилия, съжалявам за неприятностите Sad Но според мен няма проблеми да оползотворите овулацията. Повечето лекари май дават зелена светлина да се бебеправи след антибиотици. Гентамицина е кофти, но само ако си вече бременна. А не знам този антибиотик да се натрупва в организма след това newsm78

# 82
  • Мнения: 1 951
Леа, да ти е жив и здрав малчугана,   bouquet а за следващия му рожден ден подаръкът да  е едно сетриче  Laughing

Ва, на теб пак браво  Grinning Сега вече официално ли сте на фронта или има още изследвания да правиш?

Ая, радвам се че си добре, и да слушаш доктора  Naughty

# 83
  • Мнения: 1 612
Лилия, съжалявам за неприятностите Sad Но според мен няма проблеми да оползотворите овулацията. Повечето лекари май дават зелена светлина да се бебеправи след антибиотици. Гентамицина е кофти, но само ако си вече бременна. А не знам този антибиотик да се натрупва в организма след това newsm78
Благодаря за бързия отговор! Много ме успокои! Точно това исках да чуя!  Laughing

# 84
  • Мнения: 1 329
Айчка, добре дошла на БГ територия...Дано всички твои неволи спрат дотук и да се наслаждаваш на спойна бременност на малките бебоци... Hug

Лея, малкия ти мъж вече не е толкова малък. На цели 7 г е станал. Да ти е жив и здрав! На 15-ти ученик ли ще бъде?

Благодаря на всички за стиснатите палци. Юли месец се спука филикула заради вашите стиснати палци.  Peace

Ва Hug

# 85
  • Мнения: 547
Какич,откога се каня да ти честитя...Много се радвам за теб.Желая ти да изкараш спокойна бременност,да се чувстваш прекрасно и татко ти да се оправи,така че мисълта ти да е заета само с теб и бебо.Знам че когато обичаш някого не можеш да си затвориш сърцето за неговата болка и да мислиш само за своята радост,затова пожелавам бързо оздравяване на баща ти и много да се радва с теб и сестра ти.Ами то си е страхотно преживяване-две внучета наведнъж и от двете дъщери.. Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 029
Леа, честит ти рожденник!Много да е здрав и скоро къдрокоса сестричка му желая!
  bouquet  bouquet  bouquet

Ая, дано всичко е ок нататък!Успех, миличка!

Дарилка, стиснати и от мен!Дано пак има резултат!

Лили, съжалявам за произшествията, дано всичко е ок с теб.Аз също мисля, че няма проблем.

Благодаря на всички за милите думи...аз съм по-добре, дано сме открили диагнозата вече, че ми писна от кашлици и настинки...като бабичките съм напоследък. Mr. Green

Херич, как си с предстартовата треска? Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 415
Аичка, добре дошла  Hug Много ме зарадва с добрите новини:D
Леа, честит ти рожденник  bouquet Да ти е жив и здрав и скоро батко да става  Peace
Ва, продължавай с добрите новини  bouquet
Дарилка  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 88
  • Мнения: 883
Здравейте, момичета!!!
След като почти 9 месеца пишех в съседния форум "Искам бебе" май вече е време да дойда при вас. Всъщност не времето ме накара да го направя. Май през цялото това време не съм имала овулация. Това са само мои предположения съдейки по температурните графики, НО... След като обиколих няколко лекари-гинеколози утре отивам за направление за Ендокринолог. Предполагам, че тя си знае работата, но трябва ли да знам нещо предварително? Трябва ли да настоявам за някакви изследвания по-специални?!? Гинеколога ми иска да изследвам и мъжки хормон. Само това ми каза допълнително. До колкото съм запознава от четенето из форума си има определени дни, в които се правят тия изследвания. Но малко се притеснявам. То и цикъла ми много се разбърка. От 30 сравнително постоянни дни започна да шава и най-краткия беше 221 а най-дългия 46.
Поздрави на всички, които не се отказват! Знам, че ще успеем някой ден!

# 89
  • Враца
  • Мнения: 5 215
Здравей dididi,
погледнах ти графиката това 13 дни само ти е цапало или беше като слаб цикъл?
Ендокринологът предполагам ще ти даде направление за хормонални изследвания, настоявай за тях, както и може би за щитовидната жлеза. ще ти кажат на кой ден да ги направиш. Ако искаш си направи и кръвна захар на гладно. Спермограма в специализирана клиника за мъжа ти правили ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт