💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 62 170
  • 1 750
  •   1
Отговори
# 270
  • Germany
  • Мнения: 2 024
Аз пък съм почти сигурна, че нито Джери, нито дупето и ще са победители този сезон 😉

# 271
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Според мен жените имат избор между 3 вида гащи - дълги, боксерки и прашки. Само Джералдин явно си ползва прашките.

Какви прашки ти се привиждат?   
Не виждаш ли че и тя като повечето с добра фигура в играта са със боксерки - Но ги е навила навътре - както правят повечете млади жени на плажа вече.

# 272
  • София
  • Мнения: 27 340
Абсолютна връзка е Джерито, спор няма. Но малко ме съмнява чак за краен победител, доста ще олекнат. Финал да, ще видим де. Simple Smile

Дрийм тийм, ами пародия се, то всичко тръгна с медальончетата за сбогом на Ваня, а спомняш ли си когато бяха в една черква как Йоанна имаше видение Свише, че предстои разпадането на Ловците? А тия Жътвари наистина кога успяха да съчинят песничката, хахахаха
не, не ще падна,
Нищо, шоу да става. То рано или късно всичко се връща. Simple Smile

# 273
  • Мнения: 9 487
Аз не гледам Фермата, но Иван и Андрей направиха доста добра Къртица. Колкото и да са прости, поне не се гаврят с публиката като Тупарев. И не, не се надявайте Тупчо да се промени. При него всеки има роля, не играеш ролята - намира ти цаката. Толкоз от мен, че адвокатите идат Wink

# 274
  • Мнения: 474
Най правилния избор е Тодор и Ваня, другите за мен са бити карти. Тодор, колкото и да не е приятен, той си е лидер, вожд, може да води племе. Заради липсата на водач в Рибарите, те търпят толкова загуби. Ваня е много добър играч във всяко едно отношение. Събирането на двете сестри на едно място мисля, че е много рисковано. Вече се разбира тайната и на всеки му минава инстиктивно през главата, че сестрите имат два гласа. От тук нататък, няма да ги оставят да не е номинирана поне една от сестрите. Сега не знам, как ще е играта. Сигурно загубилото племе ще излъчва двама номинирани от своето племе и ще отпада един от тях. Ако това, което си мисля се сбъдне, още при първата загуба на Рибарите ще изгонят една от сестрите.

# 275
  • Мнения: 2 360
Според мен жените имат избор между 3 вида гащи - дълги, боксерки и прашки. Само Джералдин явно си ползва прашките.

Какви прашки ти се привиждат?   
Не виждаш ли че и тя като повечето с добра фигура в играта са със боксерки - Но ги е навила навътре - както правят повечете млади жени на плажа вече.

На мен ми изглеждат на друг вид гащи. Не стоят като набрани навътре. Явно добре се справя с подгъването им.

# 276
  • София
  • Мнения: 27 340
Любе, оки-доки, имаш един 'лайк' от мен Wink

# 277
  • Мнения: 4 673
Джери изглежда интелигентна, когато е без грим, мълчи и задникът ѝ не е на показ.

Момичето си тренира и съответно задникът ѝ не е трагедия, но дали точно с него прави мама и тати горди не съм много сигурна. Все пак знае ли човек Stuck Out Tongue

# 278
  • София
  • Мнения: 1 207
А сега се загледах - Джери нарочно си навира гащите по такъв начин според мен.

Според мен вече не си ги и навира. Нямаше да стоят толкова гладко, щяха да са събрани отзад. Според мен направо ги е зашила да стоят като прашки... или директно са разрязани и направени на прашки.

Значи както и да ги мислим нещата - нито продукцията, нито двете племена ще оставят сестрите в един отбор.
Така че не забравяйте продукцията. Дали няма да им сложат някакви условия в тая връзка - освен да не са заедно, примерно, не само Йоана, но и Катя да си смени племето. Така че и двете да започнат начисто.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 23:22 от КалиБери

# 279
  • София
  • Мнения: 5 712
Според мен жените имат избор между 3 вида гащи - дълги, боксерки и прашки. Само Джералдин явно си ползва прашките.

Какви прашки ти се привиждат?   
Не виждаш ли че и тя като повечето с добра фигура в играта са със боксерки - Но ги е навила навътре - както правят повечете млади жени на плажа вече.

На мен ми изглеждат на друг вид гащи. Не стоят като набрани навътре. Явно добре се справя с подгъването им.
Мъжете не разбират от гащи, а само от дупетата в тях! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 280
  • Мнения: 6 803
Извинявам се за въпросите, но не съм гледала първи сезон. Колко хора се очаква да бъдат на финал? И как се решава кой ще е победител?

# 281
  • София
  • Мнения: 212
Не знам защо, ама не ги виждам двете сестри в едно племе, мисля си, че това ще е част от стратегията на продукцията за съспенс и хорър. Така че за мен при Жътварите ще се озоват Йоана, Симона и Лазаринов, а при Рибарите - Ваня, Тодор и Борислав. Като Йоана и Тодор ще останат последни за избиране.  Разбира се, най-вероятно не съм права... хъм...
В предишната тема не сварих да се включа, но искам да си кажа, че аз харесвам и Катя, и Йоана. Напомнят ми за близначките от първия сезон : )  Извън това, сигурна съм, че представянето им е тотално тенденциозно и накриво - в духа на най-доброто от продукцията. Криво ми е за тях, че е така. Много ги използват и много ги набиват на очи, ама... НиТу, какво да се прави...

# 282
  • Мнения: 1 727
Извинявам се за въпросите, но не съм гледала първи сезон. Колко хора се очаква да бъдат на финал? И как се решава кой ще е победител?
Това един Тупарев само знае.Миналата година гласуваха зрители,  но тази уж няма да е така.

# 283
  • Мнения: 4 673
Извинявам се за въпросите, но не съм гледала първи сезон. Колко хора се очаква да бъдат на финал? И как се решава кой ще е победител?

Предишния сезон бяха трима полуфиналисти и двама финалсти и победителят се реши уж с гласуване на зрителите.

Тази година май няма да има събиране на смс-и и затова наградата била намалена.

Иначе Тупарев решава.

# 284
  • Мнения: 3 597
Надявах се предполаженията да се окажат подвеждащи ... преди флегматичните 10 секунди на Димо , доста се зарадвах на “победата” ... Много жалко за ловците , кой какъв , наистина бяха най-силното племе . И аз залагам на Ваня , Тодор и Симона при Жътварите ... нямам търпение да се разбере истината за сестрите ... съжалявам , че ще го кажа , но наистина са противни и грозни , както от вън , така и от вътре . Йоана - много подмолна , Екатерина - злобна ... това са първите думи , с които бих ги определила ... до вчера обясняват как не могат да издържат заедно на едно място , днес много искат да са в едно племе ...
за гащите на Джери и аз мисля , че са прашки , изобщо не са нагънати и набрани като боксерки ... лошо няма като цяло , тя е почти дете , ама става дразнеща вече . И с този странен тембър на гласа и изказвания ... иначе играе момичето , спор няма .

Общи условия

Активация на акаунт