💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 838
  • 1 750
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 4 658
Милен наистина нещо посърна. Аз ви казвам, че Дивата река вади най-лошото от диваците там Joy. А и май там ги гепва каръкът и няма мърдане. Не знам какво става с това племе наистина.
Дойдоха силни ловци и пак падат ли, падат. Синьото ли нещо не им е на късмет....

Ивана яко ревнува и скоро ще си покаже рогата. Иска ми се да ги видя и тях на Реката, да видим как ще се изпотрепат и те.

Като споменахте, че Ваня все се катери на високо и аз се загледах, че е така. Преди не ми беше правило впечатление. Но въпреки това ми харесва и тя ми е една от фаворитите.

Сашо наистина изплисква легена вече, с Николай май си смениха ролите и сега първият изпада в истерии.

Любчо скътавка май го раздава и леко ми падна в очите.
А бе така като се замисля май наистина предпочитам Ваня, Ники, Милен и Тошко да са на финал, макар че и Тошко нещо се поизложи.

# 1 291
  • София
  • Мнения: 4 429



Игри на волята: България (29.10.2020)

Сезон 2 Епизод 40


 още един







   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
   но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението







# 1 292
  • София
  • Мнения: 1 207
Странна вечер беше тази...
Ивана много злобна. Появиха се нови, интересни жени, които печелят битки. Че и домакини. Вече не е тя центъра на вниманието. Много злоба, много нещо!
Честно казано, Милен и мен взе да разочарова. За сметка на това Вайс натрупа един два плюса. Ще видим до кога.
Симона да и се ненадяваш. Тошко, летящия с гълъби Grinning Никаква изненада- абсолютен въздух под налягане.
Ваня както винаги си ми е фаворит!
Любо не е шмекерувал. Той в инстаграм каза, че не е бил толкова зле, даже искал да си довърши играта, но лекарите му забранили и му сложили шината превантивно. Е, после в резиденцията мисля, че вече нарочно се лигавеше, хареса му до го обгрижват Grinning
Иначе ловците си превзеха рибарчетата и изобщо не го и крият.... То всъщност рибарчета сами си се дадоха.
Йоанна - много добър играч! Много! И голям стратег! Яд ме е, че я вкараха в този сестрински сценарий. Тя имаше потенциала да завърти играта както на нея и изнася, ако не се разпиляваше в тея глупости....  Огромно браво, че на средата на предаването се оказа, че никой не я познава. Изненада всички със способностите си и според мен доста хора притесни. Не ме кефи като човек, но то и не трябва - никаква не ми е, гледам я по телевизора...
Номинацията на Катя беше логичната. Надявам се утре тя да победи. Каквито и недостатъци да имат сестрите, каквито и тежки характери да са, и двете са добри играчи. Има доста хора, които трябва да си тръгнат преди тях. А като толкова им тежат на някои - ами да не са влизали в Игри на волята. Името на предаването не е случайно!

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 01:08 от КалиБери

# 1 293
  • Мнения: 2
Нека оставим играта... Ами тоя Димо, когото виждам за първи път по телевизията, защо все е с дълги дрехи и навлечен. И сякаш еднакви. Пари ли няма продукцията за нещо нормално Joy

# 1 294
  • София
  • Мнения: 11 537
Ники наистина посърна, преди бяха слаби, но той беше най-силният, перчеше се и пред Станимира често, да, сега вече след толкова загуби, не можа и на Алекс да помогне, вчера го отнасоха. Не се чувства добре, тогава ърде дълго с малко храна, дойдоха и по-силни, мъже и му спихна ентусиазмът. Според мен е добър играч, ако беше попаднал в друго племе или играта се беше развила по друг начин, щеше да покаже повече. Сега очаквам скоро да си ходи.
С Мира много се караха, но той се и забавляваше и хората се смееха. Сега е един тъжен, тъжен.

# 1 295
  • Мнения: 1 436
В сравнение със стайлинга на Александра миналата година, направо са цвете. Малко в археоложкия стил на Индиана Джоунс са. ;р

Йоана като иска да накара Катя да замълчи и да не спори, защо я ръчка излишно? Като се обясняваха последно и Катя за Станимира май говореше, Йоана и каза, "да, да, това си ми го казвала, не искам повече да слушам". Съответно Катя каза - ок, а Йоана продължи "ама защото ти така, пък иначе" и започна да я дразни и изнервя. Няма кой знае какъв такт.

# 1 296
  • София
  • Мнения: 1 891
Ох,защо й трябваше на Йо да иска да разпада ловците.Рибарите си мечтаеха да ги изловят и ожънат.
На мен епизодът ми хареса,двете номинационни-никак,но като цяло си доизградих мнението за някои участници.
Ивана-кристално ми е ясна,как се любуваше на отражението си.Влади можел  и да говори.Вайс и Тодор се боричкат,Ванчето се чекне на шпагат,Симона домакинства,Джери пищи и се хили.Любо?Къде е Любо-а,ето тук остава загадка за мен.
Ловно-рибарският съюз също ми е ясен.Предполагам,че най-после ще отидат на лукса,защото изключително кадърните редактори,го пуснаха да коментира гладко избръснат.
Играта-ами беше спечелена от ловци.Радвам се за Симона,имаше нужда от тази победа.Влади също е под напрежение и се бори сърцато.Останалите не се чувстваха особено застрашени-особено първите пуснали топчето.
Кой коментира поведението на новите жътварки  ? Беше много грозно.На ловците в рибари им е много по-лесно откъм оцеляване.Ваня и Симона се държат съвсем очаквано и нормално е да се докажат,още повече там са 4 жени.Не вярвам да им светне идеята за женско царство,ще има спънка от една от тях Smile

# 1 297
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062
Много съм щастлива, че Жътварите победиха!  😁  Още повече се радвам, че някой от тях ще си ходи. Йоанна и Катя трудно ги изтрайвам и ми се иска да отпадне поне една от двете. 🙄
Алекс хич не е стабилен. Не знам какво му е, ама и той като Пламен диагнозата. 😜

# 1 298
  • Мнения: 2 028
Като гледам преобладаващото мнение е, че и двете сестри не са стока. Аз ли съм единствената дето смята че разликата е от земята до небето?   Катето е отвратителен характер?

# 1 299
  • София
  • Мнения: 6 041
Ловно-рибарският съюз Joy

Аз пък харесвам и двете, защото са добри играчи и не са ми в къщата Grinning , и искам да останат.

# 1 300
  • USA
  • Мнения: 7 281
Никога не съм си представяла,че в дуел ще съм на страната на Александър,но ето,че е факт.
Според моята преценка и това,което чух в ИГ лайв,вероятно Катя отпада от Алекс.Разбира се,това са мои идеи(желания),но мисля,че съм права.

Много искам Катя да си тръгне и така хитрите свраки с планове за общо племе,сестринска любов да бъдат съсипани още на 1-вата седмица от обединението.
Йоанна е добър играч - физически и социално играе мн добре и ако не беше сестра й в предаването,щеше да е много повече приета и от зрители,и от играчите.
Алекс е от онези прикрити откачалки,които тръшкат,псуват,мятат чаши и чинии,не могат да си контролират гнева,но пред хората са толкова смирени и кротки.Да не са ти в къщата....брррр

# 1 301
  • Мнения: 2 028
Започват да ми се оформят следните фаворити (Като хора,  от това което  сме видели дотук. Като играчи - не ме интересува, кой бил "силен", кой бил стратег, кой бил пъзели, кой бил изометрия).
Фаворитите ми са следните:  Йо, Любо, Влади, Ваня.   
Противни - Катето, Тодор, Вайс, Ивана
Неутрални - всички останали.
Така че предпочитам Катето да си ходи първа.
 

# 1 302
  • Sofia
  • Мнения: 3 751
Тази вечер идва времето на Сашето и трябва да си ходи. Simple Smile Стига му толкова, каквото можа направи, колкото повече стои, толкова повече ще се излага, а той не иска това. Simple Smile
А сега сериозно - не харесвам прикрити и подмолни хора, едно мислят, друго правят и показват. Това е и основната причина органически да не понасям Ивана. Катя може да е куку (с всичките негативи от това), но е в пъти по-добър ирач от него. Далеч съм от мисълта, че трябва да е финалист, но днес е денят на Сашето. Simple Smile Продължавам да си мисля, колко погрешна оценка имаме за себе си като хора.. Какви ни се иска да бъдем, какви сме всъщност, и как не правим нищо за да променим това..

# 1 303
  • Варна
  • Мнения: 3 935
ами то и Сашо и Катя са слаби играчи освен Катя в пъзелите.Физически се видя как ги издухаха от платформата , а и в предни игри.Няма как да спечелиш играта с пъзели само.Очевадно колко по комплексна е и малката сестра.И няма как толкова дълго време да си  на върха - все ще ти избият чивиите нанякъде.Ники е очеваден пример как колкото повече се фукаш толкова по гола вода си.Не случайна е поговорката , че най - тихите води са най- дълбоки.Сценария , режисурата и продукцита са и затова - да въртят играта , победителите , гадните , добричките , шашавите - нали трябва по някакъв начин да привличат зрителите.

# 1 304
  • Мнения: 104
Не мога и не мога да си намеря фаворит в тази игра. Никой до момента не можа да ме грабне с игра, с характер, с хъс.
От Рибарите ми писна - всеки път тръгват аслани, а се връщат о*рани. Милен ми идва леко флегматичен, умен е, интелигентен е, но няма хъс в него, на моменти ми е тромав в игрите. Чудомир е още по- зле, той е с една гънка на мозъка и тя леко загладена. Би му подхождало да извършва товаро - разтоварителна дейност, но не на пълен работен ден. Дълго няма да издържи. Бобито на моменти ми е симпатичен, но като си отвори устата и си опули очите и.... мачът приключва. Лазаринов - кой беше този? Незабележим ми е. Никито гОркия много иска, ама няма желание да е мачо. Алекс е влязал заради мама, да й докаже, че и той е барабар Алекс с мъжете, но не му се получи и този път. Няма и да стане. Сестрите с техните драми ме изнервят, те имат предимството да се подкрепят и да си вдъхват сила, но негативите им ги изяждат отвътре. Не се търпят и натоварват.
Жътварите и там мъъъка. Тошко и Вайса алфамъжкари, много прости бе. Любето издиша. И аз останах с впечатлението, че се ската в играта с щитовете. Ваня сън не спи да се самоизтъква, да се чекне, да разберат всички, че е много добра. Компетентна е по всички въпроси. Играе добре, но е голяма амбиция. Симона и тя се напъва /клати/, даже някой път й се получават игрите, но и силикона, който в началото развяваше вече не й помага. Джериту е ясна, с тоз баща и с необходимите й документи за Бръшляновата лига, иначе играе момичето, но не ме кефи. Ивана, милая мая, тьй где попала, ето не дворец, ти дестинация объркала.
И кво - остана ми един Влади, но той ми е твърде благ.
Няма за кого да викам и защо още гледам сама си се чудя?

Общи условия

Активация на акаунт