💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 884
  • 1 750
  •   1
Отговори
# 1 695
  • София
  • Мнения: 1 891
Този лабиринт не го ли играха преди време и трите пламена, когато на Христа ѝ прилоша и се отказа от лабиринта?!

Предполагам, че във вчерашната елиминационна битка бяха използвани две от дъските - синя и червена, които бяха в предишна битка между племената. Тогава Ловците с червена дъска първи си вкараха топчетата, та явно тази дупка в ъгъла тогава не им е попречила да спечелят.
Именно ,това за мен е по-лесната дъска-червената.Но явно не разсъждавам правилно и това не е билярд.Аз бях останала с впечатление,че синята дъска беше на Алекс.
Той накрая пък какъв усмихнат и спокоен беше...имаше нещо тук.

# 1 696
  • Мнения: 2 799
Платено му е да си иде.

# 1 697
  • Мнения: 11 567
Даже не ги доизгледах снощи, вас чета.
Катя определено не беше добре. Сестрата и тя да реве от нищото, оня псува- да не им дават алкохол?
И ако са рано сутрин битките, те неизтрезнели..
Миналата година доста алкохолни награди им даваха, и показваха.
Има нещо там.
За целувките съм се изказвала, между сестрите.
Ако са доведени, нищо чудно да има лесбийска история.

# 1 698
  • Мнения: 1 633
Платено му е да си иде.

Едва ли някой е влязъл за без пари...

# 1 699
  • Мнения: 14 635
Цитат
За целувките съм се изказвала, между сестрите.
Ако са доведени, нищо чудно да има лесбийска история.
Не следя редовно формата и съответно темата.Въпреки това,все на сестринските драми попадам.Наистина е странна тази сестринска любов.Повече приличат на гей двойка.Знае ли се нещо повече за тях?Катерина изглежда и се държи все едно е на субстанции.Много странен йога инструктор.

# 1 700
  • Мнения: 2 799
Платено му е да си иде.

Едва ли някой е влязъл за без пари...

Мислиш че им дават пари, задавлязат ли?

Сестрите си приличат, според мен просто позират и преиграват за пред камерата.

# 1 701
  • Мнения: X
Много интересна развръзка.
Йото оплака сестра си жива направо.
Май вече съвсем не им държат нервичките.
А Алекс е много стряскащ с тия груби избухвания. Накрая се държа супер нелепо.
Доста се посмях с голата снимка на Ивана и реакцията на Вайс Laughing
Ако съм на Ваня нарочно ще я дразня. И според мен Ваня точно това прави. А българската Кобилкина направо газ пикае.

# 1 702
  • Мнения: 9 700
Аз лично съм много далеч от мисъл, че събличането на Ваня по монокини на басейна е насочено към Ивана или към която и да е друга жена. Много по-плитко е всичко Simple Smile Ваня от първия ден показва, че социалната игра никак не и се отдава. Дразненето на Ивана според мен не е търсен ефект от Ваня, просто така се получи.

Няма нищо ненормално в жена по монокини на басейн/море през лятото. Но когато камерите са  около теб нещата стават една идея по-различни според мен.
По-скоро на мен лично ми е интересно това правила ли го е при Ловците.

# 1 703
  • Мнения: 1 633

Мислиш че им дават пари, задавлязат ли?



Не. Дават им хонорар за театралните постановки, докато са вътре, а не за да влязат или напуснат. Просто всичко е част от играта според мене.

# 1 704
  • София
  • Мнения: 1 207
Скрит текст:
Аз лично съм много далеч от мисъл, че събличането на Ваня по монокини на басейна е насочено към Ивана или към която и да е друга жена. Много по-плитко е всичко Simple Smile Ваня от първия ден показва, че социалната игра никак не и се отдава. Дразненето на Ивана според мен не е търсен ефект от Ваня, просто така се получи.

Няма нищо ненормално в жена по монокини на басейн/море през лятото. Но когато камерите са  около теб нещата стават една идея по-различни според мен.
По-скоро на мен лично ми е интересно това правила ли го е при Ловците.
Много ясно, че го е правила. Просто не е имало Ивана да го направи пикантно.
Ама репликата на сезона "Не се прави така, по телевизията. Гледат толкова хора... Аз съм се събличала даже гола, ама в списание"(щото там никой няма да те види, нали) - цитирам по памет.

# 1 705
  • Мнения: 9 700
Скрит текст:
Аз лично съм много далеч от мисъл, че събличането на Ваня по монокини на басейна е насочено към Ивана или към която и да е друга жена. Много по-плитко е всичко Simple Smile Ваня от първия ден показва, че социалната игра никак не и се отдава. Дразненето на Ивана според мен не е търсен ефект от Ваня, просто така се получи.

Няма нищо ненормално в жена по монокини на басейн/море през лятото. Но когато камерите са  около теб нещата стават една идея по-различни според мен.
По-скоро на мен лично ми е интересно това правила ли го е при Ловците.
Много ясно, че го е правила. Просто не е имало Ивана да го направи пикантно.
Ама репликата на сезона "Не се прави така, по телевизията. Гледат толкова хора... Аз съм се събличала даже гола, ама в списание"(щото там никой няма да те види, нали) - цитирам по памет.
Ивана е много меркантилна.В списание за снимките има хонорар. В телевизията няма. Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 20:21 от Bengun

# 1 706
  • София
  • Мнения: 62 595
И в телевизията има, когато са гости по всякакви предавания.

# 1 707
  • Мнения: 6 249
Много пъти прочетох, че Ваня не я бива в социалната игра. Съгласна съм, че тя може би няма най-правилният подход спрямо другите участници, но какво от това? Това уж не е Биг Брадър и победителят ще се определи на база игрите. Щом няма да има СМС гласуване, то не е най-важно да се хареса с поведение на драгите зрители пред екрана. Ваня очевидно залага на уменията си (а не на коалиции, дори явно не ги умее съвсем) и засега много добре се представя. Има голяма доза късмет при игра, но е важно да имаш акъл, за да правиш добри тактики и стратегии в игрите. А Ваня е умна. Аз много й се кефя и ми се искаше да има повече участници като нея вместо да гледам нахалната Ивана (дето си е посредствен играч) или разни други глупави и/или безхарактерни хорица. Стискам палци Ваня да стигне до финал и дано да спечели. Но да видим Simple Smile

# 1 708
  • София
  • Мнения: 12 649
Всеки има право на мнение и да си мисли каквото иска. За мен е повече от очевадно. Те са измислили сценария(доста слаб и безинтересен между другото) със сестрите още преди да почне предаването и очевидно ще има и някаква развъркзка, дали ще оставят всичко на късмета(разбирайте играта) за това някой като Александър да им развали целият план или са се подсигурили ?
Най-лесно е да покажеш на 1 играч пъзела преди играта и той да го нареди за отрицателно време. Реално си имат хиляди прийоми, с които да помогнат на даден играч.
Чист пример, да направят едната платформа доста нестабилна, като сложат по-голяма тежест в едната част и успех с вкарването.
Това е само пример, не казвам, че е станало така.
Но е много лесно да дадат огромна преднина или направо да класират даден участник за следващия "кръг".
Както мен никой не ме може да ме убеди, че на крайно тъпото парче - Добата не му бяха показали/казали предварително числата и как да си нареди пъзела.
И то на битка, която се е преигравала многократно.

Това попринцип е така. Но с такава огромна преднина, освен ако не са пуснали някакво специално устройство за заглушаването на мозъчните вълни, не му е виновна продукцията на Александър. Че и преднина му беше дадена, след игра, която никак не беше пригодена за Йоана, почти сигурният избор на Катя да я защитава.

# 1 709
  • Мнения: 11 567
И какво й има на Ваня?
Решила да се пече без горнище, ок.
Не я защитавам в никакъв случай, безразлична ми е.
Вече, ако са я питали от продукцията дали могат да излъчат тия кадри с нея, ок.
Все едно не сме виждали цици и т. н., айде, моля ви се.
Аз продължавам да стискам палци за Тодор.

Общи условия

Активация на акаунт