Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 30

  • 29 835
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 483
Днес на опашка пред мен младо момиче - Тоника.
Директно си каза, че е с Т, явно я бъркат с Доника или Моника.

Хаха, преди време работех с едни дами, всичките от един офис- Тоника, Моника и Доника Simple Smile

# 511
  • Мнения: 1 457
Имах един познат - Оник (бг е) - не знам с какъв произход е името, но като се запознахме ми беше много странно.

# 512
  • София
  • Мнения: 18 699
Ивлен.

# 513
  • София
  • Мнения: 13 105
Оник е арменско име.

# 514
  • Мнения: 582
Между другото сега се сетих за едно момиче, с което познавах на времето, казваше се Кокиче.

# 515
  • София
  • Мнения: 1 662
Ивая - дъщерята на Джина Стоева.

# 516
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 469
Радолина
Христовес

# 517
  • Мнения: 5 386
Кокиче е в среден род, малко "не ми пасва" ни за жена/момиче, ни за мъж/момче Simple Smile,  но поне е нежно и навява асоциации за чистота и невинна красота,  може да се съкрати на галеното: Коки Simple Smile , което пък ме подсеща за куче...

# 518
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 667
Това "Ивая" ми е толкова противно име. Все по-модерно и широко разпространено е. Какво му е на Ива? Ваня? Ивана? Ивайла, дори? Angry

Кокиче е интересно и звучи добре. Естествево, както почти всяка Снежа, Снежана и Бела - са чернокоси и едри женчуги, има шанс и Кокиче-то да прилича на Конан Варварина... Blush

# 519
  • Мнения: 582
Ами да ви кажа със сигурност е роднина на Конан Варварина, виждала съм я след години и все още си беше с черен мустак и мазна кожа...

# 520
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 469
Станилия Стаменова спортистка

# 521
  • Мнения: 1 355
Жовка 🤐🤣 Нещо като Йовка, ама Жовка 🤣 И се сетих за една Палмира - бивша на бившия ми 😃

Ами да ви кажа със сигурност е роднина на Конан Варварина, виждала съм я след години и все още си беше с черен мустак и мазна кожа...
Изсмях се много 🤣 Направо щях да събудя бебето, пък то все не иска да спи и без това, ще ти се не знае и бебето 🤣🤣🤣🤣🤣

# 522
  • Мнения: 339
Аз вчера видях една Череша във фейсбук.

# 523
  • Мнения: 3 414
Жовка звучи като някаква извратена версия на Човка. Да не е умалително име?

# 524
  • Мнения: 1 355
Не, обадила се е в колцентъра, в който работи мм, и се е представила като Жовка. После като е въвел данните е излязло отново името 🤣

Общи условия

Активация на акаунт