Към ранно захранилите мами въпрос за супичка

  • 1 217
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
А за супата,дори и да я пасирам наистина няма да я яде,защото няма да е толкова гладка колкото пюренцата.

Ако зеленчуците и месото са много добре сварени с пасатора става точно идеално гладка /и не само супата всички храни/. Peace

Моят бандит доста дълго се мръщеше на бучките в манджите и ги пасирах все гладко. Rolling Eyes

# 16
А за супата,дори и да я пасирам наистина няма да я яде,защото няма да е толкова гладка колкото пюренцата.

Ако зеленчуците и месото са много добре сварени с пасатора става точно идеално гладка /и не само супата всички храни/. Peace

Моят бандит доста дълго се мръщеше на бучките в манджите и ги пасирах все гладко. Rolling Eyes

Може и да е глупаво,но при мислълта,че ще купя на дъщеря си пилешко месо и ме настръхва косата Rolling EyesТова ми е идеално оправдание,за да и забавя супичките FlutterТо и наистина не им е времето NaughtyА и да ти кажа не искам да и ги пасирам като пюренце.Бавничко все някога ще трябва да преборим бучиците Grinning

# 17
  • Мнения: 1 186
Ние ядохме супичка за първи път на 7 месеца и половина но точно каква да ти кажа чесно не си спомням защото сме на кухня записани и не си спомням каква беше Thinking
Но си и дадох отначало към 3-4 лъжички на следващи ден малко повече  и после цялата
Сега вече я давам за обедното хранене като предястие около 50гр. и после дохранвам с пюрето което съм и направила за деня feeding
П.С. В супичката можеш да добавиш едно сухарче и да пасираш-става много вкусно и не става рядко а като кашесто

# 18
  • Мнения: 290
Moiat beb4o sega e na devet meseca no ne iska6e da hapne ot zelen4ukovo ili mesno piure,zatova ot 6mesec mu pravia supi4ki slagam nai razli4ni zelen4uci i podpravki ot zelenite,slagam mu i mnogo razvareno mesce kato predi tova sam go nariazala na sitno i nakraia slagam mnogo malko masalce i na varha na noja malko sol,pasiram i moje da iziade burkan4e i polovina bez nikakvi problemi.Samo edno znam 4e ot doma6no prigotvena supi4ka za moiat beb4o po vkusno niama!

Моят бебчо сега е на девет месеца но не искаше да хапне от зеленчуково или месно пюре,затова от 6месец му правя супички слагам най-различни зеленчуци и подправки от зелените,слагам му и много разварено месце като преди това сам го нарязала на ситно и накрая слагам много малко масълце и на върха на ножа малко сол,пасирам и може да изяде бурканче и половина без никакви проблеми.Само едно знам че от домашно приготвена супичка за моят бебчо по вкусно няма!

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 12:58 от Vivi

# 19
Престраших се и не само супички,но и манджички яде Mr. GreenГледам като го пасирам бучиците да не са много големи,за да не и е гадно...Всичко си яде с кеф Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 663
само така!!!

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
Супичка (зеленчукова) дадох на 8 месеца, на 9 почнах и месце да му слагам. На тази възраст, на която е твоето детенце почнах с попарка.

Общи условия

Активация на акаунт