Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 28

  • 34 742
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 970
Короната очаквам и аз

# 16
  • Мнения: 18 394
В момента гледам "Воин", ще започвам втори сезон. За съжаление не е излязъл целият втори сезон, та скоро сигурно и той ще мине в графата със сериалите, които чакам.

Чакам следващата година (надявам се) "Casa de papel", "Дневниците на прислужницата", "Да убиеш Ийв". Ако много ми доскучае ще захвана и втория сезон на "The Witcher", въпреки че пърият не ме грабна.

# 17
  • Мнения: 316
Аз очаквам с нетърпение Shameless, His Dark Materials, The Crown и Анатомията на Грей.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата!
Аз снощи приключих Дарк, като изгледах трите сезона на куп.
Ами не е моят сериал, особено трети сезон ми дойде тегав, излишно заплетен.
В един момент ми стана тотално все едно кой какъв е и за какво се бори, чаках само да видя каква ще е развръзката, която даже не ме изненада особено.
Може би и защото актьорите не ми бяха особено симпатични, пък и не харесвам немския...

Сега се чудя какво да подхвана, нещо по-леко ми се гледа.

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 16:00 от Amidala

# 19
  • Мнения: 46 488
В момента гледам само Banshee. Не знам как сме го пропуснали. White Collar и Breaking Bad са ми любими, този е като техен хард вариант.
Мъжът ми гледа и Animal Kingdom и La Casa de Papel. Мен не ме грабнаха.

# 20
  • На топло
  • Мнения: 4 130
The Undoing с Никол Кидман е направен по психологически роман. Питате кой е убиеца в предната тема.
Внимание не четете в скрития текст, ако искате да има ефект на изненада.
Скрит текст:
мъжът на Грейс (Кидман) е психопат.

# 21
  • Мнения: 1 373
Пак ли? Е никаква изненада. Joy
Тези дни ми се наби на очи Алекс Скарсгард в Папараци на Гага. Joy Тогава не му бях обърнала такова внимание. Много ми е скован и той. Само в Лъжите го харесвам.
Ще има Наркос Мехико 3! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 19:16 от ~Carolina~

# 22
  • Мнения: 154
Дъщерята на посланика Heart

# 23
  • София
  • Мнения: 746
Аз се бях засилила за "Банши, Пенсилвания". Изгледах първи сезон, хареса ми, но определено ми идва в повече боя и кървищата. Като се замлатят и няма спиране.

# 24
  • Мнения: 29 260
Благодаря за темата. Май съм изтървала предишната, но няма значение.

Започнах Next. Ще го видим как е....

Изгледах 3 епизода на Aftermath. Още се колебая дали ми допада.

The Catch не е лош.

Иначе чакам Живите мъртви, Анатомията на Грей.

# 25
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Толкова отдавна не съм писала в тази тема, но си я следя по навик.🙃
Та реших да споделя - гледам Лутър
Не съм го следила като му е било времето, та сега го подхванах.
Стигнах, обаче, до последния 5. сезон ... и зациклих. Нещо взе да ме дразни... Реших да прочета малко ревюта из мрежата - май не съм само аз подразнена.
Вероятно ще стисна зъби и ще го догледам,де. Ама реших да си помрънкам пред вас. 😕

# 26
  • София
  • Мнения: 746
Тъп въпрос, но, къде гледате "Анатомията на Грей"?

# 27
  • Мнения: 46 488
Аз се бях засилила за "Банши, Пенсилвания". Изгледах първи сезон, хареса ми, но определено ми идва в повече боя и кървищата. Като се замлатят и няма спиране.
Аз боят някак не мога да го приема наистина, малко в комедиен вариант са го докарали. Но се опасявам да не ми дойде прекалено много драмата Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 27 132
Мячик и аз така
Късно открих този сериал, буквално не знаех за него. Изгледах го, хареса ми. Но последния сезон и мен ме разочарова. И все пак цялостно погледнато му давам положителна оценка. Големия им проблем е, че прекалено много преекспонираха и се повтаряха...
А направи ли ти впечатление огромната разлика между годините. Само 5 сезона с малко епизоди, но първия сезон е 2010 г. а последния 5 сезон, 2019 г. :о 4 години между четвърти и пети сезон. Странно и рядко по принцип.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 302
Чудна тема, в момента гледаме Отгледани от вълци и ни допада, странен и тегав на моменти, но въпреки това ни допада.

Следващия ще е The Undoing. С нетърпение чакам и Прислужницата, но кой знае кога ще излезе Sad

Общи условия

Активация на акаунт