Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 37

  • 70 721
  • 771
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 23
Е то консултация за ботокс и поставяне не е кой знае какво обсъждане .Сега, ако  човек е отишъл за цялостно мнение и да го претупат е друго.
Ми да на сайта пише "Холистична оценка на лицето и консултация с д-р Денкова 100 лв" пък на мен момичето ми каза, че това си го взима, като задължителна такса всеки път, а реално не ти дава никаква оценка или цялостно мнение. Мен не ми е за 100лв в повече, въпреки, че не са малко само за преглед. Изкарала съм си сама парите и съм преценила, че мога да си го позволя. ОБАЧЕ очаквах, че поне 15ти минути, ще ти обърне внимание да ти даде оценка на лицето и състоянието на кожата, ами ако не съм за ботокс а за филър или нещо друго?

# 271
  • Мнения: 3 598
Аз съм от доволните от Денкова!
Харесва ми дълготраъността на всичко, което ми е слагала, вкл. ботокс. Усложнения при мен не е имало.
Действително, скоро не съм ходила, но тези 100 лв. за едното нищо много ме изненадват! Никога не съм чувала за такса преглед преди ботокс и никога не съм плащала такова нещо, независимо дали е имало допълнителна консултация. В крайна сметка една от целите на консултацията е да ти продаде доп.услуги в бъдеще, така че  няма логика да те таксува за консултация по време на заплатена процедура. И не съм се чувствала претупана. Не знам - колкото хора, толкова мнения, преценете си.

# 272
  • Мнения: 23
Аз съм от доволните от Денкова!
Харесва ми дълготраъността на всичко, което ми е слагала, вкл. ботокс. Усложнения при мен не е имало.
Действително, скоро не съм ходила, но тези 100 лв. за едното нищо много ме изненадват! Никога не съм чувала за такса преглед преди ботокс и никога не съм плащала такова нещо, независимо дали е имало допълнителна консултация. В крайна сметка една от целите на консултацията е да ти продаде доп.услуги в бъдеще, така че  няма логика да те таксува за консултация по време на заплатена процедура. И не съм се чувствала претупана. Не знам - колкото хора, толкова мнения, преценете си.
Благодаря много за честното мнение. Мен от това ме е страх, че има мнго противоречиви мнения. Страх ме е да не ме увреди нещо, тъй като ми е първи път да слагам ботокс. Още се чудя, какво да правя, само ме е яд, че в последния момент чувам негативните, което ми действа зла на психиката

# 273
  • Мнения: 1 333
Препоръчвам за ботокс  Д-р Трендафилова, внимателна и обяснява всичко / аз така обичам/. Пари за консултация  не са ми взимали, въпреки че исках такава , защото се колебаех и за други зони.
П.п аз за Денкова също лоши коментари четох , когато се интересувах , а и тя самата ми е 😏

# 274
  • Мнения: 23 411
Аз съм от доволните от Денкова!
Харесва ми дълготраъността на всичко, което ми е слагала, вкл. ботокс. Усложнения при мен не е имало.
Действително, скоро не съм ходила, но тези 100 лв. за едното нищо много ме изненадват! Никога не съм чувала за такса преглед преди ботокс и никога не съм плащала такова нещо, независимо дали е имало допълнителна консултация. В крайна сметка една от целите на консултацията е да ти продаде доп.услуги в бъдеще, така че  няма логика да те таксува за консултация по време на заплатена процедура. И не съм се чувствала претупана. Не знам - колкото хора, толкова мнения, преценете си.
Благодаря много за честното мнение. Мен от това ме е страх, че има мнго противоречиви мнения. Страх ме е да не ме увреди нещо, тъй като ми е първи път да слагам ботокс. Още се чудя, какво да правя, само ме е яд, че в последния момент чувам негативните, което ми действа зла на психиката
Аз бих Ви препоръчала да изчакате, да съберете мнеия и да сте сигурна, че искате да правите нещо по себе си.
Да Ви действа на психиката не е ок в никой случай.
А и винаги ще прочетете негативи и позитиви за един човек, това е субективно!

# 275
  • Мнения: 207
Относно Денкова - била съм в клиниката на Оборище, за друг вид консултация при една от лекарките, които работят там. Консултацията беше 10-12 минути като през половината време момичето си говори по телефона. В другото време си изпя репетиранара песничка и това е. Така че може би "бързината" си е фирмена политика там...

# 276
  • Мнения: 3 598
Препоръчвам за ботокс  Д-р Трендафилова, внимателна и обяснява всичко / аз така обичам/. Пари за консултация  не са ми взимали.
А обичаш ли да ходиш 4 пъти да те бодят с тази отрова, защото не се получава от първия път? Да, с безплатно говорене. Само че си платил ботокс, а той не хваща и многократното безрезултатно поставяне ми действа на психиката повече от еднократното бетониране.
Да, изяснихме вече, че партидата ботокс при нея била дефектирала, и не е лично нейна вината.
Това не променя фактът, че моят казус е отворен, защото аз още съм с бръчки и ще ходя пак.
П. П. Зарекох се да не стъпвам в Дерма акт повече, но в крайна сметка докато си свърши работата по текущата процедура, ще ходя.

# 277
  • Мнения: 5 825
В кои зони  на лицето може да се постави ботокс?

# 278
# 279
  • Мнения: 23
Аз съм от доволните от Денкова!
Харесва ми дълготраъността на всичко, което ми е слагала, вкл. ботокс. Усложнения при мен не е имало.
Действително, скоро не съм ходила, но тези 100 лв. за едното нищо много ме изненадват! Никога не съм чувала за такса преглед преди ботокс и никога не съм плащала такова нещо, независимо дали е имало допълнителна консултация. В крайна сметка една от целите на консултацията е да ти продаде доп.услуги в бъдеще, така че  няма логика да те таксува за консултация по време на заплатена процедура. И не съм се чувствала претупана. Не знам - колкото хора, толкова мнения, преценете си.
Благодаря много за честното мнение. Мен от това ме е страх, че има мнго противоречиви мнения. Страх ме е да не ме увреди нещо, тъй като ми е първи път да слагам ботокс. Още се чудя, какво да правя, само ме е яд, че в последния момент чувам негативните, което ми действа зле на психиката
Аз бих Ви препоръчала да изчакате, да съберете мнеия и да сте сигурна, че искате да правите нещо по себе си.
Да Ви действа на психиката не е ок в никой случай.
А и винаги ще прочетете негативи и позитиви за един човек, това е субективно!
Ами аз вече ходих. Реших щом съм чакала толкова много време за час, поне да ида. Ще споделя за резултата, като го усетя. Иначе след час, все още мога да правя гневната мимика. НЕ ми взе 100лв за преглед, ама не съм и искала консултация не съм я и разпитвала много, много, като момичето с което си писах. заразлика от нея не стоях вътре 15 минути, а общо 6 Laughing Малко найстина, като но конвейр. Иначе ми се стори не много заитересована и леко престорена, обаче повярвайте ми всички лекари в БГ са така, а и не само в България, това не ми прави вече впечатление, за мен е важен резултата. Подуване за сега нямам, иначе главата ме по наболява, но знам, че е нормално след процедурата

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 07:45 от Nala Aslan

# 280
  • Мнения: 23
Иначе ми направи само 4 единици, защото съм на 30 и нямам много ясно изразени бръчки, просто за гневната ме бодна общо 3 пъти. Вземи 250лв. Тя взима на зона, не на единици

# 281
  • Мнения: 23 411
Ботоксът се поставя за 0 време, така че не очаквайте да се случи нещо повече.Ще Ви хване след дни, няма как веднага.
Сигурна съм, че ако бяхте попитали за някакъв проблем по лицето Ви ,лекарят е щял да коментира и да посъветва.
Защото има и обратния момент- хората се настройват срещу професионалисти, които виждат нещо за корекции и го споделят, а пациентът го приема като опит да се пробутат процедури с цел печалба.

# 282
  • Мнения: 280
В кои зони  на лицето може да се постави ботокс?
Освен тези от снимката, която Doro е публикувала, мога да добавя и още някои случаи, при които се поставя ботокс:
-масетрите/дъвкателните мускули при бруксизъм или желание за промяна формата на челюстта
- т.нар."lip flip" устните изглеждат по-плътни и стоят леко "обърнати"
- за повдигане върха на носа
- при оголени венци при усмивка или т. нар gummy smile /освен ботокс в някои случаи запълват леко устната с филър
Извън областта на лицето:
-при прекомерно изпотяване
-при мигрена
Може да прилагат ботокс и по други причини, все по-често се появява нещо ново...

# 283
  • Мнения: 23 411
Моят лекар каза за Lip-flip, че е много опасно и не препоръчва в никакъв случай
Ботокс се поставя и при свръхактивен пикочен мехур.

# 284
  • Мнения: 3 641
Галин си прави и плочките с ботокс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт