Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 37

  • 69 565
  • 771
  •   2
Отговори
# 765
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Дерма акт са взели старата Инфитити или как?

Нямам представа, не им следя бизнеса. Не си спомням какво точно беше старото име на Infinity, но след изписване в Гугъл по старото име излизаха разни страхотии, така го смениха с Infinity - бяха на Ч.връх, малко под околовръстното. За новата клиника на Дерма акт от тук разбирам, дано нямат нищо общо, но как пък точно това име ...

Нова тема

Цялата работа с ботокса е много съмнителна, след като не казват дори кой е продуктът... Искали са да минат тънко за "промоциите", но очевидно и клиентите им го позволяват, след като и пет пари не дават ... какво им се инжектира.... и им е все тая, щом ще има безплатна втора доза пак  с неясен продукт ...

Би имало смисъл да излязат с официално становище - публикувано на сайта им - какво е станало. Но то веротно не е за казване, щом се замита под килима ... Остава онова гадно чувство ...

Скандалът с инфинити (преди да си сменят името) беше подобен, но с филъри на промоция за без пари с ефект 3 дни .. после се оказва, че били инжектирали нещо друго ....

Последна редакция: сб, 09 яну 2021, 17:29 от a.l.e.n.a

# 766
  • Мнения: 22 835
И на мен ми навя името спомен с онази скандална клиника.
На Дерма инфинити е новата им, втора клиника.Дали са купили старата сграда на онази Инфинити нямам идея.

# 767
  • Мнения: 3 589
Инфинити ги знам, Леграно бяха преди, даже съм ходила, голяма драма около тях, да.

Не помислих, че Дерма акт имат общо. Реших, че е нещо около сградите Инфинити.

# 768
  • Мнения: 3 267
Нищо не ми помага на мен.Ходя си пъпчасала и петньосана.А имах порцеланова кожа докъм 30г.
( ползвах третиноин, сега киселини всякакви, вит.Ц, пилинги...Sad))))
Аз, като човек борещ се с акне от 20 години, мога да кажа, а и друг път съм писала, че най-"добре ми влияе пилинг Джеснър. Никой друг. С него забравям, че някога съм имала пъпки. Е, има случаи да избият, в определен период в годината, но не е нещо фрапантно. Правя го през 40 дни, няма видимо лющене. Лятото през 2 месеца. Не е добре да е по-често, защото се нарушава естествения баланс на кожата и тя "отмъщава" . Сутрин и вечер използвам хидратиращи кремове. Нощният е серум с витамин ц. А междувременно откъде намирате скинорен?

# 769
  • Мнения: 22 835
От аптеки го купувам.Да не е изчезнал?
Ще прочета за този пилинг, благодаря.
Аз ползвам киселини .

# 770
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Инфинити ги знам, Леграно бяха преди, даже съм ходила, голяма драма около тях, да.

Не помислих, че Дерма акт имат общо. Реших, че е нещо около сградите Инфинити.

Ще се разбере имат ли нещо общо Simple Smile Няма да съм изненадана Simple Smile За Дерма акт съм чела, че грък или кипърец е собственикът, но не съм задълбавала повече.

# 771
  • Мнения: 22 835
И на мен ми навя името спомен с онази скандална клиника.
На Дерма инфинити е новата им, втора клиника.Дали са купили старата сграда на онази Инфинити нямам идея.
Онази Леграно е на друг адрес.

Общи условия

Активация на акаунт