Бюджетна почивка по Коледа

  • 7 033
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз мисля, че тези коледни празници ще са много бюджетни за всички- няма да се ходи по почивки. Ама дано не съм права!

# 16
  • Мнения: 19 485
Много ми се ходи на мен на СПА, да се накисна в топличък басейн, да се поглезя с масаж....ама не смея. Но Коледата винаги съм я избягвала, не обичам масовки и лудницата по хотелите, а пък коледните цени хептен!

# 17
  • Мнения: 57
Според мен гледайте вили, а не хотели- може да ни запечатат пак дома, а с вила е по-свободно

# 18
  • Мнения: 2 998
Днес попаднах на тази оферта. Цената на коледната вечеря се плаща допълнително.
https://luckybansko.bg/koleda-v-bansko-p34258/

# 19
  • Мнения: 9 438
Записвам се до следя темата. Искам нещо по-различно тази Коледа и/или НГ.

# 20
  • София
  • Мнения: 38 498
Вчера гледахме оферти за 3 нощувки по Нова Година по планините в България. Тия хора ни имат за милионери!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 779
Вчера гледахме оферти за 3 нощувки по Нова Година по планините в България. Тия хора ни имат за милионери!
Не точно. 😀 Решили са да действат на принципа "ден година храни". Пожелавам им успех! 😊

# 22
  • Мнения: 9 438
Вчера гледахме оферти за 3 нощувки по Нова Година по планините в България. Тия хора ни имат за милионери!

А, уж си били намалили цените.

# 23
  • Мнения: 6 298
Напротив, вчера в едно интервю хотелиер каза, че заради намалелият брой резервации, цените ще бъдат увеличени, за да си покрият разходите. Цените поне от 10 години в популярните курорти са такива. А Велинград избиват рибатата! Аз когато съм празнувала НГ извън София и домът си, винаги съм избирала нещо прилично като условия и цена, което не е в навиканите курорти. От три години обаче предпочитаме събиране на групата на вила. Тази година вероятно пак ще е така. Преди често посещавахме СБР "Здраве" в Банкя и беше много добре. Хубави условия, хубава храна, програма за НГ и ползване на басейн с минерална вода и СПА. Обаче от 3 години вече не предлагат пакети за нито един празник.
Т.е. имаш всичко като в един скъпарски хотел, без да е лукс разбира се, но на много изгодни цени.
Не случайно дадох линк към подобни места, където цените също са приемливи, на фона на всичко останало.
Давам го пак, но който иска да си провери по телефон дали и как ще работят при новите ограничения.
https://www.bgholiday.com/packets

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 09:47 от fatalina

# 24
  • София
  • Мнения: 38 498
Линкът е за пакети за преболедували Ковид.
Аз какво намирам - 3 нощувки, 2 възрастни, 1-2 деца - започват от 2100. Новогодишна вечеря отделно!

# 25
  • Мнения: 6 298
Линкът е за пакети за преболедували Ковид.

Ако свалиш погледът малко по-надолу ще видиш оферите за НГ и за Коледа.

# 26
  • софия
  • Мнения: 1 245
Не знам, ама ходих веднъж на Сепарева баня и умрях от скука.

# 27
  • Мнения: 2 885
Зависи човек какво иска. Аз лично винаги съм била ориентирана към големи хотели с анимация. Тази година мечтата ми за идеална почивка е забутана вила сред нищото. Не ща да виждам и общувам с никакви непознати. Знаеш ли кой е болен и кой не! Следя цените, но ми изглеждат много високи и неотговарящи на предлаганото.

# 28
  • Мнения: 1 069
Ами то и в хранителния магазин не знаеш кой е болен и кой не Simple Smile

# 29
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
На Нова година сме на вилата. 140-годишна къща. 3 стаи, две печки на дърва, огнище от онова време. На 10 минути от града, жители, в махалата, в която е къщата ни- трима.
От това по-бюджетно, здраве му кажи. 😊😊😊

Общи условия

Активация на акаунт