КАРТИ ТАРО - ТЕМА 24

  • 20 936
  • 749
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 53
Здравейте! Имам един проблем в психиката, свързан с блокажи. Питах картите "Какъв е проблемът ми? ", т. е. От къде идват тези блокажи, кое е грешното, което правя и мисля. Излезнаха тези карти, не знам дали тълкованието ми е правилно, така че питам вас:
Страшният съд (обърнат), Обесеният (обърнат), Крал на чашите (обърнат)
Дали просто се съдя твърде много и не мога да помръдна от блокираните мисли, а всъщност ако се размърдам малко и погледна нещата от друга гледна точка, различна от тази, която е била дълго време, ще спра да съм обърнат крал чаши, тоест емоционално объркана.

# 151
  • Мнения: 157
Интересно, че всичките ти карти са обърнати, на мен досега не ми се е случвало.  Според мен всичко зависи от мисленето. Напоследък и аз имам едни особено гадни мисли..

# 152
  • Мнения: 102
Келтски кръст с картите на търсещия:
1 - мултивселена - непривързаност
2 - Син на камъните Застъпник
3 - Отшелникът Отражение
4 - Баща на чашите Бащинство
5 - Колелото на съдбата Шанс
6 - Дъщеря на чашите Връзка
7 - Обесеният Уникалност
8 - Шестица жезли Победа
9 - Шестица мечове Наука
10 - Четворка чаши Смесени емоции
Моля да ми помогнете в тълкуването.

# 153
  • Мнения: 743
Здравейте, от известно време на различни въпроси, свързани с работата ми (малък бизнес) се падат чаши, а постоянно присъства рицар чаши (на втора или трета позиция). Колкото и да не му обръщам внимание, той постоянно изскача от някъде. Ще съм благодарна на  всякакви съвети/препоръки в тази насока.

# 154
  • Мнения: 4 769
Здравейте! Имам един проблем в психиката, свързан с блокажи. Питах картите "Какъв е проблемът ми? ", т. е. От къде идват тези блокажи, кое е грешното, което правя и мисля. Излезнаха тези карти, не знам дали тълкованието ми е правилно, така че питам вас:
Страшният съд (обърнат), Обесеният (обърнат), Крал на чашите (обърнат)
Дали просто се съдя твърде много и не мога да помръдна от блокираните мисли, а всъщност ако се размърдам малко и погледна нещата от друга гледна точка, различна от тази, която е била дълго време, ще спра да съм обърнат крал чаши, тоест емоционално объркана.

Много хубав въпрос! Поздравления!
Според мен, в основата стои страх, като се започне със страх от самота и се стигне до страх болести и най - вече от промяна. Този страх поражда една неувереност и невъзможност да се справиш с живота и ежедневието, да вземаш решения самостоятелно. Мисля, че това ти пречи да продължиш напред, разбира се най- общо казано.

# 155
  • Мнения: 408
Здравейте момичета.Някой би ли ми казал как тълкува картите за покупка на жилище до края на годината.Според мен заради пентаклите, отговорът е положителен,тоест че трябва да се купи,но от 8 чаши се обърквам.Някой ако има желание може да погледне картите ми.

# 156
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Някой би ли ми казал как тълкува картите за покупка на жилище до края на годината.Според мен заради пентаклите, отговорът е положителен,тоест че трябва да се купи,но от 8 чаши се обърквам.Някой ако има желание може да погледне картите ми.

Здравейте, няма да е в указания срок. Освен това, искате нещо за което нямате достатъчен ресурс.

# 157
  • Мнения: 408
Здравейте момичета.Някой би ли ми казал как тълкува картите за покупка на жилище до края на годината.Според мен заради пентаклите, отговорът е положителен,тоест че трябва да се купи,но от 8 чаши се обърквам.Някой ако има желание може да погледне картите ми.

Здравейте, няма да е в указания срок. Освен това, искате нещо за което нямате достатъчен ресурс.
. Благодаря ви за отговора. Парите ги имаме,явно нещо друго няма да е както трябва.И ще съм много благодарна,ако ми кажете как се разбира,че няма да е в зададения срок,тъй като времето в картите ми е едно от най-трудните неща за тълкуване.От това че пентаклите са бавни карти или е нещо друго

# 158
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Някой би ли ми казал как тълкува картите за покупка на жилище до края на годината.Според мен заради пентаклите, отговорът е положителен,тоест че трябва да се купи,но от 8 чаши се обърквам.Някой ако има желание може да погледне картите ми.

Здравейте, няма да е в указания срок. Освен това, искате нещо за което нямате достатъчен ресурс.
. Благодаря ви за отговора. Парите ги имаме,явно нещо друго няма да е както трябва.И ще съм много благодарна,ако ми кажете как се разбира,че няма да е в зададения срок,тъй като времето в картите ми е едно от най-трудните неща за тълкуване.От това че пентаклите са бавни карти или е нещо друго

8 чаши говори за това, че питащия се чувства недоволен от това, че не може да направи реален избор сам. Зависим е от чуждото решение. Не се иска неговото мнение. Трябва, да се обмисли много добре покупката. Освен всичко друго, Рицар пентакли е бавна карта.

# 159
  • Мнения: 408
Много ви благодаря!

# 160
  • София
  • Мнения: 556
Здравейте, всичко ми е много интересно за това което пишете , но аз нямам такива умения да гледам на карти Таро.Може ли някой от вас да хвърли едни карти за мен, имам един голям въпрос,който  ме тормози вече осем месеца.Искам да знам дали ще бъдем заедно с един мъж. Казвам се Веселка на 45 години съм и съм родена на 04.06.1975 г. Какво е още необходимо. Благодаря ви предварително,прегръщам ви.

# 161
  • Мнения: 4 769
Папата/ Висшият жрец


Тези от вас, които гледат Фермата, могат да видят на живо Папата в лицето на Надя.
Основното за мен в тази карта е моралът, но е " фалшив морал" защото зад маската на Папата, стои човек чиито морал е спорен. Ако не си на неговото мнение, ако си различен, ако не си съгласен или просто не те харесва, то ти си отлъчен и от самия Жрец и от групата / от "църквата ", показно обаче, за да се види какво се случва с тези които не са " един от нас" . Дълбоко в душата на Папата, няма нито сучувствие нито съобразяване с другите, в основата е един чист егоизъм.
Така нареченият Сив кардинал, обикновенно манипулира общественото мнение, но с една единствена цел, а именно лична полза и интерес. Започва се от " грижа " за другите, докато се стигне до тотално еднолично " управление"
Много често картата излиза на въпроси свързани с любов или взаимоотношения. Когато се появи, доста често показва  измама и любовни отношения със семеен човек и Таро иска да опомни или напомни на питащия, кое е морално и кое не, може ли да се съди едностранно за нещо без да се зачитат чувствата или емоциите на другите хора, да си признаем, че вършим нещо нередно, дали е честно да се манипулира мнението на другите само и единствено за лична изгода, да проявим съчувствие, да си дадем сметка кого лъжем, себе си или другите?!
Това обаче е само един аспект от всички значения на тази карта, разбира се има и положителни значения, но аз нагледно за първи път виждам едната страна на Папата,  отразено в тази жена от Фермата. Много показателно е нейното поведение! Има разбира се много да се пише още, но ако имате желание, може да допълните.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 13:46 от a.nik

# 162
  • Мнения: 89
Здравейте, всичко ми е много интересно за това което пишете , но аз нямам такива умения да гледам на карти Таро.Може ли някой от вас да хвърли едни карти за мен, имам един голям въпрос,който  ме тормози вече осем месеца.Искам да знам дали ще бъдем заедно с един мъж. Казвам се Веселка на 45 години съм и съм родена на 04.06.1975 г. Какво е още необходимо. Благодаря ви предварително,прегръщам ви.

Здравейте, някой от вас обвързан ли е?

# 163
  • София
  • Мнения: 556
Аз съм разведена от една година, той също е разведен от 15 г. До скоро си имаше приятелка, но от 3 месеца не са заедно. Той прави опити да се сдобрят. За сега не се получава. Ние сме изключително близки приятели, работим заедно, преди около 5- 6 месеца имаше    "пеперуди" между двамата, но той по скоро не искаше да предава приятелката си. Винаги е правил намеци за нещо интимто вежду нас ,но само толкова.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 19:28 от leni_rad

# 164
  • Мнения: 89
Аз съм разведена от една година, той също е разведен от 15 г. До скоро си имаше приятелка, но от 3 месеца не са заедно. Той прави опити да се сдобрят. За сега не се получава. Ние сме изключително близки приятели, работим заедно, преди около 5- 6 месеца имаше    "пеперуди" между двамата, но той по скоро не искаше да предава приятелката си. Винаги е правил намеци за нещо интимто вежду нас ,но само толкова.


Асо пентакли - 9 меча - 3 меча

Според мен няма да бъдете заедно. Вие много го искате, това е ваше голямо желание. В същото време изпитвате голям страх, реалността не отговаря на вашето желание, в някаква степен и страдате от това. Не случайно Ви попитах, дали някой от вас е обвързан. Този човек, дори и да приключи с неговата приятелка, няма да бъде с Вас. Резултата ще бъде, просто разбито сърце за Вас.

Общи условия

Активация на акаунт