Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

КАРТИ ТАРО - ТЕМА 24

• 3 387
  • 174
  •   3
Отговори
# 165
  • София
Аз съм разведена от една година, той също е разведен от 15 г. До скоро си имаше приятелка, но от 3 месеца не са заедно. Той прави опити да се сдобрят. За сега не се получава. Ние сме изключително близки приятели, работим заедно, преди около 5- 6 месеца имаше    "пеперуди" между двамата, но той по скоро не искаше да предава приятелката си. Винаги е правил намеци за нещо интимто вежду нас ,но само толкова.

Асо пентакли - 9 меча - 3 меча

Според мен няма да бъдете заедно. Вие много го искате, това е ваше голямо желание. В същото време изпитвате голям страх, реалността не отговаря на вашето желание, в някаква степен и страдате от това. Не случайно Ви попитах, дали някой от вас е обвързан. Този човек, дори и да приключи с неговата приятелка, няма да бъде с Вас. Резултата ще бъде, просто разбито сърце за Вас.
Благодаря

# 166
Привет, на въпрос Забравил ли е мъж , жена , с когото са имали отношения тегля Колесница 10 чаши и 5 меча

5 меча дава отрицание, в случая Не,
обаче тай гняв, обида, може и неприязън
Коленицата дава движения ,но тези 10 чаши показва негово или нейно семейство
В случая не са проекция, понеже няма дълбоки чувста вече, може би обида и от 2 те страни

момичета , мислите ли, че три пентакли може да отразява следене в социални мрежи?

мислите ли , че 9 чаши е желание за среща?
четох разни материали затова може да обсъдим от Вашия опит?

# 167
Привет, на въпрос Забравил ли е мъж , жена , с когото са имали отношения тегля Колесница 10 чаши и 5 меча

5 меча дава отрицание, в случая Не,
обаче тай гняв, обида, може и неприязън
Коленицата дава движения ,но тези 10 чаши показва негово или нейно семейство
В случая не са проекция, понеже няма дълбоки чувста вече, може би обида и от 2 те страни

момичета , мислите ли, че три пентакли може да отразява следене в социални мрежи?

мислите ли , че 9 чаши е желание за среща?
четох разни материали затова може да обсъдим от Вашия опит?
Колесница 10 чаши и 5 меча
Според мен, направен е погрешен избор и сега вероятно този, който го е направил съжалява. Има размяна на думи и обида от това, което е спряло комуникацията и едва ли обидата е забравена. От една страна няма смелост сгрешилият да се извини, от друга страна обаче, сякаш всичко е " счупено " вече.

Най- общо казано в 3 пентакли има трима души. За комуникация / следене в социалните мрежи, по - скоро трябва да се паднат мечове, те са боята на общуване от разстояние, интернет, социални мрежи, телефонни разговори.

9 чаши - желанията са в жезлите, чашите са емоциите, но са и доста " хлъзгави" , а 9 ките пък, много често показват пасивност. Наистина има много писано за значенията на  всяка една карта в Таро, може много неща да значи.

# 168
А.nik
Страхотно
Много ми хареса
Съгласна на 100 %
Чудесно мнение, да чашите са много хлъзгави и 9 е пасивност, знам го, но не се сетих
Всичко е логика, знание иинтуиция
Благодаря ти ❤❤❤❤❤

# 169
А.nik
Страхотно
Много ми хареса
Съгласна на 100 %
Чудесно мнение, да чашите са много хлъзгави и 9 е пасивност, знам го, но не се сетих
Всичко е логика, знание иинтуиция
Благодаря ти ❤❤❤❤❤

Нямам самочувствие, че съм много добра в Таро, но се интересувам и точно това ми хареса при теб, желанието да учиш, да мислиш и да напредваш!  Може да има различни мнения от моето и аз ще се радвам да прочета и тях. Имаш много добри коментари за картите на други момичета, продължавай, успех ти желая!

# 170
Моля някой да ми помогне.Ще имам ли връзка със К.

# 171
Здравейте, момичета! Дали може някоя от вас да изтегли карта и за мен? Интересува ме дали ще бъдем заедно с човека, за когото мисля непрекъснато. Случи се недоразумение, което наистина се надявам да изчистим.

# 172
  • Ловеч
Здравейте, дали някой ще хвърли карти и за мен? След трансфер на ембриони съм при втори опит инвитро, дали е успешно? Марияна на 37 години съм.
Интересувам се от картите, но не мога сама.

# 173
Моля някой да ми помогне.Ще имам ли връзка със К.

6 жезли - 2 пентакли - 2 меча

Глупави очаквания и желания в комбинация със обърканост, страх и несигурност. Ако това се случи, в което се съмнявам, ще бъдете просто компромисен вариант.

# 174
Здравейте, момичета! Дали може някоя от вас да изтегли карта и за мен? Интересува ме дали ще бъдем заедно с човека, за когото мисля непрекъснато. Случи се недоразумение, което наистина се надявам да изчистим.

Смъртта - 3 пентакли - Асо пентакли

Съжалявам, няма да бъдете заедно.

Общи условия

Активация на акаунт