КАРТИ ТАРО - ТЕМА 24

  • 20 964
  • 749
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 120
Съжалявам, че не ги снимах всичките сега ме е яд. Защото то и комуникацията ни тук малко  трудна, той каталунец, живеещ в Шотландия смесва двата акцента, къде схванах,  къде не схванах 🤣🤭 five of Grails имаше наблизо , но не знам как се превежда. На картинката беше миловидно момиче като русалка като самодива нещо... намерих я.  

# 181
  • Мнения: 4 771
Съжалявам, че не ги снимах всичките сега ме е яд. Защото то и комуникацията ни тук малко  трудна, той каталунец, живеещ в Шотландия смесва двата акцента, къде схванах,  къде не схванах 🤣🤭 five of Grails имаше наблизо , но не знам как се превежда. На картинката беше миловидно момиче като русалка като самодива нещо... намерих я.  
Скрит текст:

Това е 5 чаши, потвърждава горното ми мнение, но изниква един въпрос, задоволява ли те и достатъчно ли ти е, това, което получаваш, представи си го като да ти обещаят нещо " на по чашка  / 2 чаши / Не ти ли е малко? Защо позволяваш да те " напиват" с малко? Не заслужаваш ли повече? Какво не виждаш от опиянение?  Май станаха повечко  въпросите. Те са си за теб, ти си отговори на тях, не е  задължително да е веднага, може утре, може след месец..........

# 182
  • Мнения: 4 120
Да точно на този въпрос си отговорих още преди картите. гледах нещо, което ме разстрои, защото го свързах със себе си и просто се видях отстрани. Прогледнах така да се каже. И възнамерявам да прекъсна всякакъв контакт с токсичният мъж с дяволската карта поне в тази колода беше един дявол.

# 183
  • Мнения: 1 544
Тотална грешка е да давате карта по карта.Картите имат значение и разказват сюжет само когато са в комбинации. Нито знаем каква подредба е ползвал,коя карта е първа,втора и трета...Дяволът показва някаква зависимост,от която не можете да се отървете - дали е човек,навик,работа или сте забили в някаква ситуация и не искате да я напуснете .
А 5 чаши носи посланието на дълъг период на депресия ,тъжно вглеждане в себе си, огромно разочарование от общуването с други хора, както и липса на мотивация за преодоляването му
Само допълвам написаното от a.nik

# 184
  • Мнения: 4 120
Ще знам занапред, то беше по скоро ритуал за релакс, че бях много смачкана. Дори се съмнявам, че е наредил картите, за да излезе позитивно.

# 185
  • Мнения: 1 544
Ще знам занапред, то беше по скоро ритуал за релакс, че бях много смачкана. Дори се съмнявам, че е наредил картите, за да излезе позитивно.

Няма как да не Ви е смачкано ,затова и Слънцето е там. Малко гадая коя карта в каква позиция е. Но ми се струва,че някой Ви е подхлъзнал .Буквално Ви е оплел в сладки приказки,за да привлече вниманието Ви ,били сте като заслепена ,очаквали сте повече,била сте заслепена.Отрезвяването Ви е довело до това състояние на мрачни мисли и апатия.
Така виждам нещата. Според мен,причината е във Ваши стари натрупвания,които не сте индикирали навреме.

# 186
  • Мнения: 4 120
Намерихме горе долу реда, не е разбъркал картите оттогава 🤔🤭ако има смърт моля да не ми казвате🙏

# 187
  • Мнения: 1 544
Голяма шльокавица с толкова карти,а и на мен лично такава подреба ми е безкрайно непозната.
Абсолютно не виждам смисъл - коя позиция за какво е ,още повече ,че тази колода ми е непозната и е истинска мъка да се опитвам да отгатна коя карта каква е.

Смятам,че приятелят,който ги е редил,няма особени познания .Иначе щеше да сведе гледането до по-малко карти ,от които да извлече реална информация или най-малкото да направи келтски кръст,където позициите на картите са ясни и регламентирани.
Не вярвам някой тук ,който изучава Таро ,въобще да отрази тази безсмислица.
Разбирам,че вината не е във Вас,просто Ви обяснявам защо вероятно няма да получите мнение.

Направил се е на интересен.На Ваше място не бих обърнала внимание на това,което е казал.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 16:19 от menarini

# 188
  • Мнения: 4 120
Те бяха подредени по друг начин. Просто оттогава не е разбърквана колодата. Благодаря. Дано няма карта за смърт само. ще отида при някоя истинска да ми гледа ,тука има много азиатки, които гледат.

# 189
  • Мнения: 1 544
Карта за смърт няма.Има комбинации за смърт.
Позициите на картите също са от значение,ако са били подредени по друг начин,и смисълът е различен.Но ,според мен,въобще не вземайте под внимание какво Ви е казал.Може да е налучкал нещо,но Таро не е налучкване  и не работи така.

# 190
  • Мнения: 768
Здравейте, момичета! Дали може някоя от вас да изтегли карта и за мен? Интересува ме дали ще бъдем заедно с човека, за когото мисля непрекъснато. Случи се недоразумение, което наистина се надявам да изчистим.

Смъртта - 3 пентакли - Асо пентакли

Съжалявам, няма да бъдете заедно.

Здравейте,
Имам един въпрос във връзка с тази подредба - не поставям под съмнение казаното, просто ми се иска да си изясня детайлите, тъй като в момента разучавам значенията на картите.
Четох, че смъртта може да означава страст. Също така тройка и асо пентакли май са хубави карти в стил "ще стане". Само дето асото може да отложи във времето ставането. Това е моето разбиране за картите. Та въпросът ми е - защо мнението тук е негативно?

# 191
  • Мнения: 408
За 5 чаши е написано много точно,че е карта на голяма и продължителна депресия.За мен е една от най-тежките карти,така я усещам.Освен това за мен винаги е значела и загуба.Много,много неприятна ми е,когато ми се падне.

# 192
  • Мнения: 4 120
Момичета кажете ако отида на истинска какво се оставя, казвали са ми че някои не искат пари, Ами "нещо от теб си". Също как е правилно да се нарича човекът, който прави Таро, за мен си е терапевт , но  едва ли е това думата. Набелязала съм си няколко И при първа възможност отивам 😊 че този моят приятел той дори не говори добре и не всичко разбирам. Сапарасион, бърка дестини с дестинейшън, ужас ...

# 193
  • Мнения: 89
Здравейте, момичета! Дали може някоя от вас да изтегли карта и за мен? Интересува ме дали ще бъдем заедно с човека, за когото мисля непрекъснато. Случи се недоразумение, което наистина се надявам да изчистим.

Смъртта - 3 пентакли - Асо пентакли

Съжалявам, няма да бъдете заедно.

Здравейте,
Имам един въпрос във връзка с тази подредба - не поставям под съмнение казаното, просто ми се иска да си изясня детайлите, тъй като в момента разучавам значенията на картите.
Четох, че смъртта може да означава страст. Също така тройка и асо пентакли май са хубави карти в стил "ще стане". Само дето асото може да отложи във времето ставането. Това е моето разбиране за картите. Та въпросът ми е - защо мнението тук е негативно?

Здравейте, не знам къде четете и не ми е важно, но това което сте написали, би било вярно само ако на Вас така Ви се иска. Картата на Смъртта, няма как да означава страст, освен ако за Вас приключването, трансформацията, " умирането" на нещо, което за вас вече не е нужно и вие не може да спрете като процес, не означава СТРАСТ. По въпроса за 3 пентакли, тя е положителна при определини обстоятелства. За асо Пентакли, като завършваща карта винаги е в стил " не, няма да стане" друго е писано да се случи. В една подредба нямате само една карта и не се тълкуват поотделно.

# 194
  • Мнения: X
Здравейте,моля някой да ми каже как ще се развият взаимоотношенията ми с К–мъж,аз съм С ..нещата в момента са доста закучени ..

Общи условия

Активация на акаунт