КАРТИ ТАРО - ТЕМА 24

  • 21 314
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 671
Моля, така го почуствах, няма случайни неща Simple Smile))
Картите бяха до мен и веднага ги разбърках мисля , че енергиите са Ваши по тези карти Simple Smile
Нестле, не можеш, защото има чувства...
Силвер,  картите са големи Аркани и Вселената е намесена тук...
Човек полага за нещо усилие, но има неща, които не зависят от него...

и на мен за в-с Ще имам ли успех от даден изпит
излезна Жрицата Умереност и Силата, само големи Карти...
днес получих мейл, че не... пак разгледах картите
явно в случая не зависи само от мен,
запазвам самообладане,  въпреки че ми беше кофти и го приемам за изпитание и продължавам - Силата на последна позиция
Жрицата не казва, винаги ме изненадва, понякога положително, друг път с проверка, тест

# 676
  • Мнения: 990
А как виждаш Асо Меч в тази комбинация?

При теб , за Жрицата в една комбинация със Силата бих ги тълкувала като търпение, на и използване на много вътрешни сили, сила на духа, дари малко хитрост, овладяване на ситуацията с кадифена ръкавица.

# 677
  • Мнения: 408
Здравейте.Има ли някой,който тълкува картите за здравословно състояние.Аз съм ги изтеглила,но нямам опит за такова тълкуване.Попитах как ще се развие състоянието му в близкия месец.Той е в интензивно отделение в момента и му е поставена тежка диагноза.Изтеглих картите с идеята да ги покажа тук,ако някой има опит да ги погледне.Благодаря. Ако не искате,ще ви разбера,все пак темата е много сериозна.

Тогава обещах обратна връзка,защото се включиха доста хора,макар че беше трудно за здраве.Сега разбрах,чеЗа съжаление човекът е починал.

# 678
  • При децата ми
  • Мнения: 6 194
Как тълкувате Десятка жезли, Дяволът и Императорът на въпрос: Какво чувства мъж към жена?

# 679
  • Мнения: 990
Hrispa76, този мъж изпитва всичко друго, но не е чисти и непорочни чества и помисли към тази жена. 10 жезли е някакво натоварване. Ако става дума за любовни отношения - идва му в повече, вероятно смята, че тя цели сериозно обвързване. Това няма да му попречи обаче да си вземе едното моментно удоволствие, ако тя му даде възможност. Обаче той винаги ще гледа от високо на нея и той ще поставя правилата. Мъже с такава настройка към жена могат да изкарат с нея от една нощ до няколко години, без да имат каквито и да било намерения да бъдат реално сериозни и обичащи
Ако е за работни отношения - почти същото - деспотичен, гледа от високо, тя му у под нивото, той поставя граници и правила

# 680
  • Мнения: 4 830
Някой иска ли да ми изтегли карти? В такова състояние на духа съм, че не мога дори да си изтегля, защото всичките комбинации са проективни. Въпросът, на който търся отговор е именно как да изляза от това състояние? Става дума за нечовешка депресия от повече от 2 години. Буквално вече не помня коя бях преди това. Искам да си стана пак същия човек, не намирам начина.

Колесницата Смъртта Асо меча / картите, които Peypy ти изтегли /

Силвър, тъй като разбираш от карти, ще се опитам да обясня аз как виждам комбинацията.

Раздели картите на две, от едната страна имаш Колесницата, комбинацията започва с нея, силна карта, карта на движението на стремежа на необмислените понякога постъпки, и от другата страна Смъртта + Асо меча, една застинала комбинация, карти на състояние, неподвижни. Първият въпрос е какво всъщност е спряло Колесницата, какво не можеш да преодолееш, защото депресивните състояния обикновенно са невъзможност да се преоделее нещо, да се "измъкне" човек от нещо и защото опитва сам, затова е още по - трудно? Та, спирачките на Колесницата са Смъртта + Асо меча, Смъртта като средна карта и като Голям аркан тук в случая е водещата, в смисъл носи повече информация, Смъртта си я представи като траур, опечаление, за някои хора това отнема години, изитват печал и не могат да преодолеят загубата, тъй като Смъртта е заедно с Асо меча, а Асо меча е карта на ума и яснотата, за мен причината да стоиш в това състояние е, че има нещо неизяснено, нещо недоизказано, останал отворен въпрос за нещо. Смъртта е като да ти отрежат примерно някой орган и да трябва време организма да се справи без него и да свикне с новият начин на функциониране
. За мен точно това е проблема при теб, невъзможност да започнеш да живееш/ функционираш с новата ситуация, да прежалиш нещо, което в ума ти е като непрежалимо. Преди години бях прочела едно мнение за картата Смъртта, буквално беше " Нямало е сбогуване". Да си в Смъртта, от друга страна означава, изгубена връзка между ума и сърцето, това, което  пречи е заседнало в ума, прекаленото мислене не позволява да се отпуснеш в чувствата и да си признаеш, че страдаш, да осъзнаеш страданието и да постоиш в него за да го отработиш. Асо меча  особено на трета, за мен винаги носи изясняване, това, което е било скрито или " невидимо" за ума изниква, прояснява се, изяснява се, пробива като с нож буквално. Хубави са картите, защото  според мен дори да те позаболи от истината, после ще има облекчение. Друг аспект на Смъртта + Асо меча е, че нещо е болно от дълго време, като цирей пълен с гной, който мъчи и боли и пречи и е крайно време да се отреже / Асо меча/ да се махне, да се приключи, да се осъ/знае, че е необходимо време после да зарастне, да се при/знае, че боли и да се изчака достатъчно време, т.е да си дадеш време и да си позволиш да останеш в определено състояние колкото е необходимо. Та това е твоето Асо меча в комбинацията, защото пита само за него. Във всички карти от боя меча има насилие, това са меч/ острие/ нож и всички карти от боята носят някакъв вид болка в повечето случаи на ума и ако човек съумее да си изясни и се "оперира", за мен много помагат.
Малко дълго стана, но знам, че ще ме разбереш.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 09:10 от a.nik

# 681
  • Мнения: 990
a.nik Благодаря ти, че си отделила толкова много време 🤗
Всичко е вярно. Както казах, в началото на този период имаше раздяла, но не тя ме мъчи. Стресът от нея или по-скоро стресът , породен от това, че тази раздяла имаше общо и в професионалния ми живот, който трябваше да изградя наново, отключи паник атаки. Те ми промениха изцяло ежедневието и живота на вече не беше това, което беше преди това. Към днешна дата уж съм ги подтиснала, но не успявам да се подредя мислите и главата, за да мога да, кажа, че всичко е наред.
Предполагам, че това, което трябва да изреже Асо Меч са тези паник атаки.

# 682
  • Мнения: 6 166
Моят въпрос относно събитието дали ще се състои ще го погледнете ли?

# 683
  • Мнения: 2 375
На мен когато ми отговаря a.nik е сякаш вижда през мен. И аз искам да благодаря. Това с картите си е цяла наука и не всеки може.

# 684
  • Мнения: 1 671
Съгласна с A.Nik
Снощи ,докато заспивах се сетих за Асо Меч и искам да ти кажа, че то реже остро и боли
За мен това са и някакви думи , който са казани и се сещаш за тях или както каза А.ник нещо недоисказано,
всичко е в миналото и "отмито"
Това Асо меч е твоето съзнание, което е готово да *реже* всичко, което пречи...
 говориш, обсъждаш или пишеш за нещо,общуване...
Появява се и когато трябва да се разкъсат връзките в дадена ситуация.

В позиция за бъдеще е чудесна карта.
И аз мисля, че картите са чудесни и ми станаха интересни 🍓

# 685
  • Мнения: 990
Peypy Да, от една страна са паник атаките, за тях много чета информация - как да се справя с тях, обсъждам това с близки и семейството.
От друга страна, човекът, с когото се разделих при раздялата в професионален пран открадна от мен голяма сума пари и направи и още други действия, с които да ми навреди професионално. Отделно на това и други хора се намесиха в ситуацията. Така аз с моето чувство за справедливост до ден днешен не се примирявам , обсъждам го също с близки.

Лошото тук е, че позволих това да ми повлияе.
Някъде четох нещо такава “Хората, които са наранени, обидени, ограбени не е задължително да са силни, това не те прави силен, прави те ограбен.”. Така се чувствам и аз.

Предполагам, че Ако Меч иска да покаже, че трябва да “изрежа” всичко това от живота си, за да продължа напред.

За Смъртта на втора - най-просто казано тя илюстрира живота ми през тези две години.
Но има и нещо друго по Асо Меч. В последните няколко месеца, аз наистина “го размахах “ меча. 😆 Спрях комуникация с редица хора , които ми бяха близки, но са ме наранили по някакъв начин , който не мога да простя.

# 686
  • Мнения: 4 830
a.nik Благодаря ти, че си отделила толкова много време 🤗
Всичко е вярно. Както казах, в началото на този период имаше раздяла, но не тя ме мъчи. Стресът от нея или по-скоро стресът , породен от това, че тази раздяла имаше общо и в професионалния ми живот, който трябваше да изградя наново, отключи паник атаки. Те ми промениха изцяло ежедневието и живота на вече не беше това, което беше преди това. Към днешна дата уж съм ги подтиснала, но не успявам да се подредя мислите и главата, за да мога да, кажа, че всичко е наред.
Предполагам, че това, което трябва да изреже Асо Меч са тези паник атаки.

Паническите атаки и това, което съм чела за тях е най- общо казано, страх от смъртта! Интересно нали! Друг момент и то много важен, отключват се при стрес или стресова ситуация, т.е ти си си го имала това, просто се е отключило тогава, когато си преживяла стреса. В този случай, би следвало да помислиш в съмсем друга посока, не е виновен този съдружник в работата, причината е някъде по - назад във времето, може да е в семейството. Не съм специалист, но депресията е като " самоубийство" подсъзнателно човека търси да умре защото не може да се справи с живият живот, но пък се страхува от смъртта и тогава идват атаките. Всичко това съм го чела, нито е мое мнение, нито съм достигнала до тези мисли с личен опит, просто цитирам какво знам.
Та в този случай Смартта е разковничето. Прочети всичко, което можеш да намериш за тази карта, дай си няколко дни или седмица, питай на лични момичетата с карти, търси информация за тази карта. Да си в Смъртта, означава също и липса на опора, на доверие в живота и в околните. Аз мисля, че самите атаки няма как да ги изрежеш, просто трябва да намериш начин да се довериш на живота и бъдещето. Има една приказа измислена според мен точно за умението да рискуваме да живеем живота и да му се доверим и тя е: " Господ пред мен и аз след него" Това е Колесницата, умението да се доверим в процеса.

_silence_ , много мили думи, идват ми в момент, в който реших да оставя за известно време картите. Странно съвпадение!

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 15:13 от a.nik

# 687
  • Мнения: 1 671
BalloonBalloon
Дами, малко странен въпрос
Стана ми любопитно какви хора изучават и са привлечени от картите
всеки, като чуе карти и си мисли, че са странни хора, вещери и т.н., което за мен не е така:balloon: 
Какво Ви подтикна да се занимавате с карти ?


Silwer,  аз също съм '' рязала ' хора,  с които не съм се карала, просто съм се почувствала обидена
скоро четох , че е напълно естествено да се разделяш с ''приятели'' , които вече не ги усещаш

Това е също "Асо меч"

# 688
  • Мнения: 2 375
Ти прецени дали имаш нужда от почивка и ако е така направи го. За мен (а съм скептик) имаш дарба. Използвай я. 🤗

# 689
  • Мнения: 4 830
Зададох въпроса: Това събитие ще се състои ли тогава и ми излязоха следните карти:

3 пентакли, 6 жезли, императрицата обърната

Императрицата ме притеснява. Какво мислите?

Обърната Императрицата тук ти показва едно недоволство, нещо нереализирано, разочарование. Мисля, че дори да се състои среща, ще е непродуктивна и няма да си доволна. Във всички тройки има едно раз/очарование, правиш нещо, но излиза нищо, а ти има цели две тройки в комбинацията.

Общи условия

Активация на акаунт