Чувствате ли някой от форума ......................... много дълго ще стане

  • 3 908
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 942
Брей как лети времето  newsm78 Докато се обърнеш и дошло пак време за такава тема  Laughing Не схванах само на всяко пълнолуние ли имате уговорка да си ги пускате ?  hahaha

# 16
  • Мнения: 5 370
Брей как лети времето  newsm78 Докато се обърнеш и дошло пак време за такава тема  Laughing Не схванах само на всяко пълнолуние ли имате уговорка да си ги пускате ?  hahaha
hahaha smile3532
Обявявам те първа категория любимец мой!!!
Направо се задавих от хил пред екрана. Joy

# 17
Имам си любимка - pazzza. Сигурен съм, че е прекрасен човек!   bouquet

# 18
  • Мнения: 25 651
Брей как лети времето  newsm78 Докато се обърнеш и дошло пак време за такава тема  Laughing Не схванах само на всяко пълнолуние ли имате уговорка да си ги пускате ?  hahaha

Бре! Пълнолуние ли е вече?  newsm78
Само не разбрах защо и как ви влизат под кожата въпросните приятелки - отправените комплименти ли са решаващи, еднаквите мисли ли, или нещо друго?  newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много са Hug!
С част от тях се познаваме вече и на живо, с някои още не, но и така си ги чувствам близки Grinning.

# 20
  • Мнения: 4 473
Чувствам, да. По-голямата част от тях си го знаят и много ги обичам Heart Eyes Hug, но има и такива, за които не съм сигурна дали го подозират Rolling Eyes (това май беше за друга тема Crazy)

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Има, има-а-а.
За съжаление, не всички са ми под ръка, но някой прекрасен ден ще направя едно пътешествие из страната. Да видят те!  Mr. Green
Как'Сийке, туряй ракията!  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 629
Чандра ми е голяма слабост, признавам си  Heart Eyes (другите си знаят)

# 23
  • Мнения: 5 790
Да, има. Много странно се получи... Сега сме си много близки.  Hug

# 24
  • Мнения: 10 758
Оооо има много.Дидолинката ми мандаринка води класацията.Толкова много си я обичам, че имам чуството че се познаваме не от 100, ми от 200 г.Мила, ще спя ако трябва на летището, ама ща дочакам Hug. Буболинката - сладуринката и тя също.Обичам я, обичам я, обичам я Hug
Преди 10-тина дни се запознах с Блондито.Въййййй влезна ми в сърцето веднагически Mr. Green

# 25
  • Мнения: 412
Чандра ми е голяма слабост, признавам си  Heart Eyes (другите си знаят)
Hug чувствата взаимни, чакам сватовниците  Grinning
....като си спомня какво чудене падна във Варна и в крайна сметка не ви се обадих...срамежлива съм си аз, туй то  Blush
Сама не мога да си повярвам, че поканих Анда на среща, но наистина, когато се видяхме, имах чувството, че и друг път сме си говорили, много близка душа  Heart Eyes...
А и още някои дами, на които бих казала lovers do not meet somewhere along the way, they're in each other's heart from the beginning...
Романтична съм тази вечер    Whistling Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, една от тях си ти    bouquet, ............................    bouquet Hug Heart Eyes
Ако ти кажа, че като пусках темата точно теб имах предвид ще ми повярваш ли ?   bouquet Естествено има още няколко, които чуствам толкова близки, сякаш винаги сме били заедно и мога всичко да им споделя  Hug

# 27
  • Мнения: 7 837
но някой прекрасен ден ще направя едно пътешествие из страната

Ох, успокоих се. Мразя гости  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, една от тях си ти    bouquet, ............................    bouquet Hug Heart Eyes
Ако ти кажа, че като пусках темата точно теб имах предвид ще ми повярваш ли ?   bouquet Естествено има още няколко, които чуствам толкова близки, сякаш винаги сме били заедно и мога всичко да им споделя  Hug
Ще повярвам разбира се, много ти благодаря  bouquet
Маги, чувствата са ни взаимни, и аз те обичам много! Hug

# 29
  • Мнения: 1 455
Имам, да. Не сме се виждали, но толкова я обичкам и така близка я чувствам, все едно цял живот се познаваме. Тя е единствената, на която мога всичко да кажа. Сигурна съм, че тя ще се разпознае  Heart Eyes  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт