Изпитани сайтове за парфюми - 34

  • 55 320
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 380
Поръчах си Angel Nova 100ml пълнител, за 109 лева (с кода) - от Парфимо. Много съм доволна, защото е страхотен и винаги получавам комплименти за него.

# 751
  • Мнения: 3 949
Преди няколко седмици бях на гости на приятелка, не в моя град. Посетихме Дъглас, съответно аз не познавам консултантките. На тръгване момичетата дадоха на приятелката ми 4 броя мостри на парфюми и 2 на фдт, без да е направила покупка към момента. Но пък за сметка на това, тя всяка седмица оставя в магазина доста солидни суми. Така, че в този случай, ако имат таргет или просто искат да я задържат като клиент е ок. Но да се лишават клиенти при всяка тяхна покупка независимо от оставената сума е недопустимо. И във Франция вече не са особено дащни на мостри, но под 3 броя не помня да са ми давали. Най-щедри са в италианските бутици. Там дори мострите са оставени свободно в разни красиво декорирани кътчета 🥰
Извинявам се, дълъг пост се получи 😊

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 21:25 от Ellinor*

# 752
# 753
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Fiona1, чудесно, ето, че сте намерили решение за проба. Аз също като искам да пробвам нещо си плащам за проба или отливка и си преценявам сама, всеки намира верния за себе си начин. Дадох ви примери не за да ви покажа какви възможности имам, а че се случва навсякъде, и при поръчки за всякакви суми. Ако искате специално отношение или много мостри, ориентирайте се към парфюмните къщи, които залагат точно на това, клиентът да пробва вкъщи на спокойствие, и после да купува. Магазините на Ерболарио са чудесен пример за това - добре подготвени и възпитани консултанти, винаги предлагащите проби, компетентно и ненатрапчиво обслужване. И не забравяйте, че усмивката, излъчването и спокойствието са много важни в една комуникация, винаги са в плюс Grinning

# 754
  • Мнения: 7 794
Аз от Дъглас не пазарувам по принцип , от Сефора не мога да сс оплача-винаги дават мостри и без да искам . Ако ми е инетересен даден продукт моля за мостра или отливка.
В сайтът на Charlotte Tilbury дават доста мостри при поръчка над опррделена сума.

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Поръчах си Angel Nova 100ml пълнител, за 109 лева (с кода) - от Парфимо. Много съм доволна, защото е страхотен и винаги получавам комплименти за него.
обожавам го, уж една семпла малинка, но... шлейфова и трайна, и страхотно настроение ме зарежда.

# 756
  • Мнения: 2 031
Казвала съм го няколко пъти в тази тема, обаче този път наистина много ме е яд за Либрето. Joy От две седмици го мисля, обаче стоически се въздържам да не взема 30-чка от Нотино, защото чакам да изскочи някой тестер на по-поносима цена.
За сметка на това, чакам Жената чудо от Парфимо, дано скоро дойде, че ми омръзна да чакам. Днес си поръчах и малко мостри от Нотино, надявам се в петък да са при мен, но едва ли.
Миналата събота забравих да похваля Парфимо. Взех си ЛВЕБ интензмънт и е приказен!!!

# 757
  • Мнения: 5 086
Коя е Жената-чудо?

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
предполагам Classique Wonder Woman Eau Fraiche Jean Paul Gaultier

# 759
  • Мнения: 5 086
Парфимо са стегнали редиците. Получих съобщения за наличности на някои отдавна незареждани парфюми. Само дето вече други ме вълнуват, а някои пробвах междувременно и установих, че не ми понасят.
Prada candy night тестер беше малко над 65лв преди новото му появяване.

# 760
# 761
  • Мнения: 6 930
Някой знае ли как се ползва ваучерът от 5 лв в Дългас? Не пише да има минимална стойност, ако примерно си купя нещо малко за 8 лв  мога ли да го приложа?

Това е още нещо, което не можах да ползвам. Пратиха ми такава картичка с код, заедно с издадената ми клиентска карта. Въпросния код, за да се ползва онлайн, трябваше да го "активирам едновременно с смс и мейл (!!?!). Накарая пак не сработи, излизаше "невалиден код" както и да опитвах.
Ерболарио наистина имат едно
страхотно обслужване, без пропуск. Винаги страшно любезни и полезни консултанти и много мостри!

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 22:17 от tuali

# 762
  • Мнения: 642

Доскоро го имаше наличен. Много бройки бяха и се задържа няколко дена. Затова и не съм споделяла, реших, че вече не е интересен Simple Smile. Ще се появи пак Simple Smile. Мен не ме впечатли особено. Да, много е хубав, но за мен си е копие на Classique edt. Може би бъркам, защото го тествах набързо на работа, прибрах го и не го извадих повече, но усетих, че ми идва малко излишен при положение, че имам и Classique и Essence.

# 763
  • Мнения: 51
За Дъглас и аз имам една история, която до последно мислех да не разказвам. Става дума за парфюмите от Armani Privée - исках да помириша 2-3 аромата, защото исках да реша кой най-много искам от тях (цените им са доста страшни, за това бих могла да си позволя само един Sad ). Точно тогава обаче бях супер натоварена и вместо да използвам тези мострички или не знам как се казват, защото са неудобни (като късметчета в едни пластмасови кутийки), аз мирисах парфюмите от капачките. И дойде една много нетактична бих казала консултантка и през цялото време седеше и ме гледаше втренчено, което мен ме дразни супер много, не знам така ли ги учат да висят на хората над главите?! И изведнъж ми казва "ама те тези парфюми не се миришат така - има си "мострички" с един подигравателен тон. Аз запазих самообладание и започнах да говоря за самите аромати към кой съм се насочила и нецеланасочено казах, че обмислям покупка именно на такъв аромат. Не знам как може нещо толкова малко да обърна цялата й настройка към мен, при което тя започна да говори с един променен глас, да се усмихва, да ми ги подава сама, защото пак казвам бях натоварена. За сравнение ще дам Сефора и Нотино, където никой не ми е висял така на главата и не ми е говорил с такава насмешка.
За това, а и заради други случки избягвам да посещавам Дъглас, които освен ужасни цени, държат и консултанти с адски невъзпитано поведение.
Знам, че може би коментарът ми не е точно по темата, за това ще дам този линк - това мисля да е подаръкът ми за рождения ден и Коледа заедно - https://www.parfimo.bg/armani-prive-cuir-amethyste-eau-de-parfum-100-ml/ Мисля, че е много добра оферта.
Много ми се иска и Rouge Malachite, ноо един по един Grinning

# 764
  • Мнения: 5 086
Познаваш ли аромата?

Общи условия

Активация на акаунт