Картички за децата от домовете

  • 26 408
  • 370
  •   1
Отговори
# 30
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Малките пликове, всеки с картичка и име на отделно дете, да ги залепваме ли?

Както решите, може да ги залепите, може и отворени да ги оставите. Вие преценете.

# 31
  • Мнения: 12 703
Малките пликове, всеки с картичка и име на отделно дете, да ги залепваме ли?

Както решите, може да ги залепите, може и отворени да ги оставите. Вие преценете.
Благодаря! Тогава ще ги оставя отворени.

# 32
  • Мнения: 234
Моля да ме посъветвате-подходящо ли е да се изпрати преопръчано чрез „Български пощи”? Бих изпратила и чрез куриерска фирма (Еконт, Спийди), но досега като съм изпращала, винаги искат мобилен телефон на адресата. А с телефон на институцията, в която ще изпращам, не разполагам.

# 33
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 847
Моля да ме посъветвате-подходящо ли е да се изпрати преопръчано чрез „Български пощи”? Бих изпратила и чрез куриерска фирма (Еконт, Спийди), но досега като съм изпращала, винаги искат мобилен телефон на адресата. А с телефон на институцията, в която ще изпращам, не разполагам.

Винаги пращам с телефон на институцията стационарен, изровен от нета. Не е имало проблем.

# 34
  • Мнения: 211
Здравейте, дами, привет, mamamia!

Тази година "закъснях" и не се записах сред първите момичета, на линия за изпращане, но, да - в готовност съм! Hearts

Очаквам моите деца, докато очаквам и едно "в проект". Relaxed Ще изпратя от София тази Коледа.

Бъдете здрави и усмихнати, и се пазете. Heart Exl

# 35
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Здравейте момичета! Nature SnowmanNature SnowmanNature Snowman

Лично съобщение съм пратила още на diana_pb и Енот.  Ако не сте ги получили пишете за да ги пратя отново.

Благодаря на всички включили се до момента. HeartHeartHeart Вие сте Коледни фей за децата, те всяка година очакват с нетърпение празниците за да получат своята картичка (избрана и надписана само за тях). Hearts

Понеже очаквам още 5-6 списъка, ако ви е възможно пуснете линк към тази тема в някоя от темите, в които пишете редовно за да намерим още желаещи да се включат.

Ако сега влизате в темата и желаете да се включите, моля да споменете страната, от която ще изпращате. Christmas TreeChristmas TreeChristmas Tree

# 36
  • Мнения: 12 703
Ако трябва, аз мога и на още деца да изпратя - само казвам за в случай, че не се намерят достатъчно желаещи.

# 37
  • Мнения: 267
И аз съм готова и на още дечица да изпратя ако е необходимо.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 527
Здравейте,
Ще участвам и аз. Миналата година ми беше за първи път, но моля и сега да ми изпратите списък.
От София изпращам.

# 39
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Uncommon Hug, mom22Hug, благодаря ви момичета, ще ви пиша, ако няма достатъчно желаещи да се включат.

renni79, пратих ти лично съобщение.

Надявам се със споделянето на линка към темата инициативата да достигне до повече хора и да има още много желаещи да се включат.  Nature SnowmanHeartsNature Snowman

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 23:05 от mamamia

# 40
  • София
  • Мнения: 49
Здравейте , Mamamia.Прекрасна инициатива! За първи път я виждам, включвам се:) очаквам имената.
От София ще пращам.

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 01:32 от bdana

# 41
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Здравейте , Mamamia.Прекрасна инициатива! За първи път я виждам, включвам се:) очаквам имената.
От София ще пращам.

Пратих ти лично съобщение.

# 42
  • Мнения: 4 746
Аз също мога да пратя на повече деца.

# 43
  • Мнения: 911
И аз мога да изпратя на повече деца. Blush

# 44
  • Мнения: 965
Здравейте! Аз също бих искала да се включа! Ще изпратя от Русе, България.

Общи условия

Активация на акаунт