Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 008
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 416
Пийк, пооправи ли се малко рефлукса при Мишето?

# 46
  • Мнения: 68 368
Аз имам пари бе..касата е в мен...казвайте кво искате Joy

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Абе на Малдивите искаме как какво... Joy  Я гледай ги ти...роботи, прахосмукачки...нал казахме, че отиваме на топло и убаво.

# 48
  • sf
  • Мнения: 10 081
Аз искам парочистачка. 😁
Неделно трябва да чистя банята. И ще направя нова бисквитена торта. 🤣

# 49
  • София
  • Мнения: 9 416
Донси, ние имаме една парочистачка, която вадим веднъж в годината. Не ни харесва, защото по стената се стича мръсна струя вода, която трябва да причакваш отдолу с нещо за попиване, ако не искаш да се образува блато по пода. Но нашата е някакъв примитивен модел, от най-първите, които се появиха на нормални цени преди около 10 години. Може сега да има по-читави.

# 50
  • Мнения: X
Donsi, заменям парочистачка (почти не използвана) срещу бисквитена торта и пълнени чушки. И ютия мога да заменя за ядене, само някой да предлага:joy: Innocent
Автомата за кафе и робота са глезотийките които тази година си купих, но пък ги ползвам с кеф. Тях си ги взех с парите спестени от дрехи и обувки. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 35 069
Пийк, пооправи ли се малко рефлукса при Мишето?
Почти изчезна. Откакто не яде нощем и особено откакто е на 5 хранения много намаля връщането на мляко. А може и да го е израстнал, не знам ама поне не е постоянно мокър и миришещ на пресечено мляко Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 9 416
Браво на момчето!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Аз помня, че навремето док каза, че ще спре да връща към 6-я месец...т.е като почне да стои седнал.

# 54
  • Мнения: X
На нещо средно между кисело зеле и вкиснато мляко ми мирише малкия, нямам търпение да го израсне и да спре да яде в 4 през нощта Joy Мистик, надявам се и по рано да е от шестия месец.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Ами дано, ама при нас така си беше Simple Smile
Моя все с лигавници се носеше.

# 56
  • Мнения: 5 613
Едва успях да ви изчета,че снощи едва успях да устискам до 21 :00. Та не беше само Тета кокошка,имаше си компания 😅😂

# 57
  • Мнения: 35 069
На нещо средно между кисело зеле и вкиснато мляко ми мирише малкия, нямам търпение да го израсне и да спре да яде в 4 през нощта
Аз за това не разбирах прехласването по аромата на бебе...че той моя хич не миришеше привлекателно Wink
Ако успееш да пребориш храненето в 4 мисля, че може да имаш малък успех с връщането.
Ох , хич не ми се  занимава с all inclusive.. ни ми се готви, би ми се чисти, честно!!

# 58
  • Мнения: 2 735
Добро утро, пардон обяд. Изписали сте света, свършили старата, почнали новата тема.
Честит празник!
Аз цяла седмица си лягам с кокошките, много си ми е добре даже. Наспивам се перфектно.Единственото лошо е, че като си легнеш с кокошките, ставаш с петлите. Stuck Out Tongue Winking Eye Ококорих още в 6, но с хлапето се търкаляхме до 10. Днес няма да ходи на урок, така се разбрахме с госпожата му, предупредих я, че съм контактна на контактен и че предпочитам да не ѝ го пращам. Прати ми по месинджър задачи да си решава тази седмица и ще ги покаже следващия път.
За пицата имам си любимо тесто от него правя всичко -кифлички, пици, мекици, бухти.
Скрит текст:
1 кофичка кисело мляко, 1ч.ч олио, сол - 1 с.л, 1пак. прясна мая, 1-2 яйца, брашно колкото поеме/почти килограм/. След като се замеси тестото се оставя 15-20 минути да почине и после може да се ползва. Това е голямата доза от нея правя две големи тави с пица, останалото тесто в хладилника и на другия ден мекици. За да е хубава пицата блата винаги го правя тънък, не повече от 5 мм. Отгоре щедро мажа лютеница, слагам печени чушки, кисели краставици, някаква мръвка, настъргвам сварени яйца, после сирене и кашкавал - туй нещо заминава във фурната и после следва преяждане.Може да се направи и половин доза.
Докато го напиша и огладнях, трябва в скоро време да направя.
Навън грее разкошно слънчице, изнесох дрехите на терасата да съхнат, сега мога кротко да си мързелувам, довечера само ще сготвя една манджа и това ще е.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 416
Доядоха ми се мекички. Animal Pig

Общи условия

Активация на акаунт