Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 75 236
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 210
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
тежък ден се очертава... тежък. Sad
ама какъвто дойде - такъв ще го борим.
с ейто таквоз кафе, ако следвате мисълта ми Wink

# 211
  • Мнения: 2 367
Добро утро, О'рахалки. Тука е мрачно и превалява, а имам обиколки за едни документи. После ме чака и ол инклузива, а искам само да легна и да се завия и да не стана.
Лек ден да имате всички 💐

# 212
  • Мнения: 5 156
Мрачно е при нас,но не като за дъжд,а като за мързел.
Добро утро! Хубав ден!

# 213
  • София
  • Мнения: 14 807
Имам тъпо оплакване. Купих си пуловер, носих го два пъти и изчезна безследно. Навсякъде го търсих и го няма. А е червен, няма как да остане незабелязан. Просто потъна в дън земя. Много ме е яд, но нямам никакъв спомен какво съм направила с него.

# 214
  • софия
  • Мнения: 4 260
Добро утро! И тук е мрачно,не вали сега, ама е валяло нощес. Сложих кафето и почнах да ви чета,че сте писали доста вчера.

# 215
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
Добро утро! И тук е мрачно,не вали сега, ама е валяло нощес. Сложих кафето и почнах да ви чета,че сте писали доста вчера.

аз така изгубих една рокля. не бях пътувала никъде, няма как да съм я забравила някъде...
купих си я и изчезна безследно в рамките на седмица.

# 216
  • Мнения: 35 649
Добро ви утро!
Имам една ужасна афта в устата от няколко дни. Такава болка НЯМА! Цялята уста, венци, дори и към сливицата усещам. Вчера слагах сода бикарбонат ама явно още трябва. Преди това клеева тинктура. Реве ми се Sad

# 217
  • София
  • Мнения: 14 807
Пийк, мен само Сандрин ме оправя с тези афти.

# 218
  • Мнения: 35 649
Ще си купя, благодаря!! Ям като бабичка, пуста болка!

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Вземи си хубав пробиотик.

# 220
  • София
  • Мнения: 11 045
Добро утро!

Тук също е мрачно. Нощес е валяло.
Оставих детето на училище и се прибрах. Днес ми е почивен ден. Направих си овесена каша. Много я обичам топла в такова време. Сега я хапвам и събирам сили за ол инклузива.

И аз съм губила дрехи безследно. Някои после се появиха, но в сезон, в който вече не ми трябват.

Пийк, бързо да ти минава.

# 221
  • софия
  • Мнения: 4 260
Дрехи не съм губила никога, ама що гривни съм затрила. И уж у нас някъде,а от никъде не изникват. Имам 3,които много си обичам,и точно защото инак току изчезват,сега си спя с тях,не ги свалям.

Издразни ме тоя от Спиди. Звъни ми за поръчката в 9 сутринта и ми казва Пред входа съм ама трябва да сте с точни пари,защото нямам никакви. Аз му обяснявам,че имам 50 лв на цяло,а сметката ми е 37,онзи вика Не не,само с точни,че аз нямам никакви. Е как да се случи? Казах му,че по-дребни нямам,та проблемът е негов. Щял да се върне следобед. И ми вика Е как така нямате точни?

# 222
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
плащам с карта.
и ако искам му оставям левче, ако не искам - не.
и няма начин да му оставя 13 лева. Wink

# 223
  • София
  • Мнения: 11 045
Много са нагли от Спиди. Безочието им е възпято в цяла тема тук в мамата. Като я чета всеки път ми звучи нереално всичко описано в нея, но уви, факт е.

# 224
  • софия
  • Мнения: 4 260
Предложих,ама не можело. А съм плащала преди така. Няма как да дам 50 лв за 37, негов проблем е как ще ми връща.

Общи условия

Активация на акаунт