Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 284
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: X
Мид, днес явно ми е ден да давам акъл. Сигурно лекарят ви е казал, но е важно от капките да се капе и в здравото ухо (но с чиста пипета), за да не тръгне заразата към него. По същата причина се правят промивки на нослето със спринцовка с физиологичен разтвор - да не тръгне заразата към гърлото през евстахиевата тръба. Бързо да се оправя!

# 3 076
  • Мнения: 9 871
Ха, добрите УНГ били малко, пък кожните хич ги няма.
Да се оправя детето и дано го израсте!

# 3 077
  • Мнения: 12 014
Кожни се намират тук там, но на баснословни цени. В тая връзка от дерматологичната клиника звъннаха, че е редно да ида, да погледнат какво се случва. Хич не ми се ходи в това ковидно време, но пък опасността пак да стана Квазимодо...

# 3 078
  • Мнения: 14 081
И аз да се оплача за оная "приятелка"... отварям тая сутрин тел.и гледам съобщение във вайбър. Тя напуснала групата Frowning  Другата и писала нещо...да я добави пак, ама тя не искала. Така била решила. А аз вчера дума не обелих... Еми...прав и път...то насила хубост не става...

Ха ха, Мистик, тази много обидчива. Верен е лафът: "Не се дръжте с хората, както те с вас. Сърдят се".

Вчера се бяхме притеснили за колежката, днес е по-добре. Радвам се, че е петък. Много се радвам. От кеф преядох.

# 3 079
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837

Ей тъй съм и аз. Wink

# 3 080
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Ехооо? Има ли някой?

# 3 081
  • Мнения: 9 871
Има, ама за малко. Пак ще се готви ...
Щях да излизам, отказах се ... Ако продължавам така, на пролет ще се търкалям 😭

# 3 082
  • Мнения: 12 014
Тук и аз. Кажете едно наздраве за бабчето. Днес става на 80. Само тя ми остана. По - борбен и силен човек от нея, не познавам.

# 3 083
  • Мнения: 9 871
Жива и здрава да е, Сиросче! Още много години да сте заедно!

# 3 084
  • София
  • Мнения: 9 552
Здравейте
Опитвам се от няколко дни да ви изчета, но все нещо ме прекъсва и накрая изгубих нишката. Надявам се, че сте добре!
Аз не знам как съм. 🥴 Много неща ми се събраха за вършене тези дни. Детето ме притеснява, че е с някакъв стомашен проблем, който май е хроничен, но никой не ми обръща внимание, защото сега се обръща внимание само на Ковид.

Щерката се заигра днес в градинката зад магазина с други деца. По едно време измислиха някаква игра, в която когато някое от децата извика паролата, всички трябва веднага да се скрият. Познайте каква беше паролата! Не можете. "Човек с Ковид". 😶 И като се развикат "Човек с Ковид" минувачите започваха да се оглеждат смутено. А ние с майките не знаехме да се смеем ли, да плачем ли на тази парола.

Сега видях, че Сирос е писала заедно с мен. Да ти е здрава и щастлива рожденичката, Сирос!

Ще се опитам да чета назад сега. Исках първо да кажа "здрасти" и "наздраве".

# 3 085
  • Мнения: 35 112
Има, ама за малко. Пак ще се готви ...
Щях да излизам, отказах се ... Ако продължавам така, на пролет ще се търкалям 😭
Аз реших днес да не готвя. Мъжът ми си свари макарони. Сега се чудя аз и детето какво да ядем. Добре, че малкия яде таратор, аз такова не ям.

# 3 086
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Сирос, да е здрава!

Пийк, намажи по една филийка и готово Wink

Нещо ми е тъпо..ей, тъй без нищо. От обяд така.
Хич не ми се ходи в понеделник.

Елиф, аз не готвих..на принца бургери, ама изяде само 1. Сложих един фасулец за утре Simple Smile

Тето, да не легнА...м? Ай кажи, че поръча алото и да не те мислА Simple Smile

# 3 087
  • Мнения: 68 655
Сирос..да ги е жива и здрава баба!!

Не се готви всеки ден уеее...ей....не се научихте. Нищо не попихте от мен 😄
Язък..язък...
Веднъж седмично че да ви оценят. Инак ви приемат за даденост..
Отделно требе се почива и разпуска вечер....те черпаци ми въртят.
Будали.

# 3 088
  • Мнения: 9 871
Сирос..да ги е жива и здрава баба!!

Не се готви всеки ден уеее...ей....не се научихте. Нищо не попихте от мен 😄
Язък..язък...
Веднъж седмично че да ви оценят. Инак ви приемат за даденост..
Отделно требе се почива и разпуска вечер....те черпаци ми въртят.
Будали.
Тете, и така е, и не е така. Изчакай да порасне синко и да яде за 2-ма. Тогава жива и здрава пак да пишеш 😄
Иначе принципно съм 1000% съгласна, особено с подчертаното.

# 3 089
  • Мнения: 12 014
Благодаря, момичета!
Тето, почудих се днес,  що не ни кълвеш? Joy

Общи условия

Активация на акаунт