Гледахте ли "Шоуто на Слави " ? Защо го няма Любо Нейков ?

  • 1 789
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Няма да прави шоу с Милошев. А на бас! newsm10

# 16
  • Мнения: 11 818
С който и да прави - чакаме с нетърпение и стискаме палци да е успешно!

# 17
  • Мнения: 1 364
Много отдавна не гледам "Шоуто на Слави". Четох Любо Нейков е напуснал шоуто.

# 18
  • София
  • Мнения: 722
Четох някъде, че е напуснал и щял да прави предаване по "Нова ТВ", подобно на "Смях в залата" на Лафазанов.

Аз четох, че ще е по GTV. Пишеше, че не е издържал на тиранията на Слави.

# 19
  • Мнения: 2 274
Аз четох, че ще е по GTV. Пишеше, че не е издържал на тиранията на Слави.
  Мммм да! Пишеше го във "вестника" на Кауфланд! Щоу от типа на " Смях в залата" по GTV! Само че продуценти май щели да бъдат пак 7/8 и можело Слави пак да му се окаже шеф  Mr. Green!

# 20
  • Мнения: 2 019
Много отдавна не гледам "Шоуто на Слави". Четох Любо Нейков е напуснал шоуто.
Peace

# 21
  • Мнения: 955
Някъде пишело, казва мъж ми, че искал да се отдаде на театъра и е напуснал шоуто в абсолютно прекрасни отношения със Слави.
Всъщност на всички, които не харесват Слави им прави огромно удоволствие да търкат ръце как видите ли как поне 10-тина човека са напуснали Слави и това за 10 години, обаче. Във всеки колектив, фирма или каквото щете има текучество. Никой не е роб на шефа си вече в 21 век и всеки има абсолютното право да се развива професионално както предцени за добре. Аз също работех за много властна и публична личност и мислех, че ще му работя до гроб, но се оказа, че когато му съобщих, че напускам той реагира съвсем адекватно.

# 22
  • Мнения: 423
Някой да знае защо и Александра я нямаше?

# 23
  • Мнения: 5 250
Някой да знае защо и Александра я нямаше?

И тя била напуснала. Искала да се развива професионално извън сянката на Слави.

# 24
Айде Нейков разбрахме че ще води вечерно щоу в GTV,ама вие пък едва ли не изкарахте, че целия му екип си е отишъл. Откъде знаете че тая Алекс не е болна например  newsm78

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Любо Нейков съвсем няма да води шоу в телевизия, поне засега... Отдава се на театъра... Тази вечер беше в Стара Загора с много добра постановка...
Евтим Милошев по съвсем отделен път... Неизвестно какъв...
Александра Раева - опит за самостоятелна кариера... Първоначално е имало идея да води собствено шоу под шапката на 7/8... Не е осъществена... Александра няма да я гледате никъде засега...

Общи условия

Активация на акаунт