Лидл 145 - Ноемврийска предпразнична

  • 134 458
  • 2 964
  •   2
Отговори
# 2 370
  • Мнения: 9 525
някой пробва ли намалената сиренена салата?

# 2 371
  • Мнения: 6 469
Както се казва- от извора да се изкажа. С уговорката, че не мога да съм глас и съвест на целокупното множество Лидлски персонал Simple Smile

Първо да честитя на всички колеги, четящи или пишещи тук- честит рожден ден Лидл- ци! Да сме здрави най- вече, в тези смутни времена. Може да не се водим първа линия, но сме наредени и ние тамЕ, нищо, че за повечето хора не е така. Да се радваме, че работим в една наистина читава фирма  и да оценяваме нашия работодател.

Относно подочутия разговор.
Имаме мотивация от ръководството, да. Но. При всяко започване на смяна ни се мери Т. Има указания от централата, с които е пожелателно да се съобразим.
А именно:При регистриране на колега с Т. мениджър смяна следва да освободи служителя, за да може същият да посети личния си лекар, като този ден му се счита за свободен/ почивен.
Може да се взима болничен до три дни, без това да се отрази на мотивацията.
При най-малък  симптом или евентуален първи контакт сме длъжни да се самоизолираме.
Всичко това написано, виси лепнато на инф. табло.
Не на последно място- получаваме достатъчно добри пари, за да се циганим. Ако сме първи контактни също получаваме болничен. Всичко както си му е реда.
Сега вече, ако на някой колега му идва нанагорно работата... това е друг въпрос. И мисля, че мотивацията на ръководството е насочена точно в тази посока.
Неглижирането на пандемията го има навсякъде. Персонала в Лидл не е изключение. Макар напоследък и тези, които не вярваха, взеха че се смириха. Наложи им се да повярват.
Пожелавам здраве на всички ни! Хубав ден!

# 2 372
  • Мнения: 153
Да дам отчет за наличности Пловдив, бул. България - мини пици, брауни и кекс имаше в промишлени количества.
В другите неща не се загледах. Исках да погледна котешките тоалетни, но забравих че бързах сутринта.

# 2 373
  • Мнения: 187
Момичета, как приготвяхте ушипците? Взех вчера за проба и се чудя във фурна ще станат ли добре?

# 2 374
  • Мнения: 4 347
И в тиган стават добре, и във фурната. ММ мрънка всеки път, че трябва да ги правим на скарата, но на мен не ми се занимава... Но като цяло няма забележки към така приготвените ушипци.
Твъртийн, благодаря  за информацията. Аз лично не съм забелязала служители да кашлят в магазина. Но пък клиентите са опасни.... Непрекъснато се врат в другите клиенти и служители.... Направо си е ужас да се работи на такова място...🤗

# 2 375
  • Мнения: 12 662
Както се казва- от извора да се изкажа. С уговорката, че не мога да съм глас и съвест на целокупното множество Лидлски персонал Simple Smile



Може би и хората, здрави и болни, не трябва да ходят  по 15 пъти в Лидл.

# 2 376
  • Мнения: 20 163
Сега последно махнаха ли следобедния коридор за магазините и от кога?

# 2 377
  • Мнения: 68 645
Сега последно махнаха ли следобедния коридор за магазините и от кога?

Не бе душко....май не още.
Оня с оскубаните вежди трябва да разпореди. Коцето 😄😄😄
В сайта на МЗ трябва да се види..ма аз нямам нерви...то 100 заповеди е издал тоя. Паисий ряпа да яде...

# 2 378
  • Мнения: 187
И в тиган стават добре, и във фурната. ММ мрънка всеки път, че трябва да ги правим на скарата, но на мен не ми се занимава... Но като цяло няма забележки към така приготвените ушипци.
Благодаря Simple Smile. Вероятно на скарата ще е най-добре, но и на мен не ми се занимава. Предполагам с вентилатор на по-висока температура?

# 2 379
  • София
  • Мнения: 5 547
Сега последно махнаха ли следобедния коридор за магазините и от кога?
От събота сме в локдаун, до 21.12.
За коридира нЕма ни думичка, другите подробности ще ги чуете по новините.

# 2 380
  • Мнения: 10 384
Духи, ти много рано си отишла да пазаруваш. Тъкмо за оперативката
Дам, само в 7.30 ходя от доста време... да ми се е случвало броени пъти по друго време.
Аз съм си паника и си осигурявам спокойствие на духа и количката Simple Smile

# 2 381
  • Мнения: 9 525
не сме чак в локдаун, ограниченията са частични. дет викат нашите политици "мек" бил Joy

# 2 382
  • София
  • Мнения: 5 547
не сме чак в локдаун, ограниченията са частични. дет викат нашите политици "мек" бил Joy
Stuck Out Tongue Winking Eye
Да им омекне на политиците.

# 2 383
  • Мнения: 3 815
някой пробва ли намалената сиренена салата?

Ако ядеш гръцката тиросалата, това е. Люта е. Тя и дзадзикито в момента са гръцко производство, което е добре. Лидл ме бяха вбесили с дзадзики немско производство, та дълго време ги бойкотирах.

# 2 384
  • Мнения: 9 525
някой пробва ли намалената сиренена салата?

Ако ядеш гръцката тиросалата, това е. Люта е. Тя и дзадзикито в момента са гръцко производство, което е добре. Лидл ме бяха вбесили с дзадзики немско производство, та дълго време ги бойкотирах.

виждам, че и нелюта има. макар че аз съм по лютото, де.

Общи условия

Активация на акаунт