Здравни осигуровки

  • 11 730
  • 37
  •   2
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Благодаря.  Язък , да бех отишла направо в НАП .Сега стана двойна работа.

# 31
  • Мнения: 25 636
Като отидеш да подадеш декларацията в НАП, говори с някой от инспекторите. Би трябвало да ти оправят осигуровките и да ти издадат документ, че си здравноосигурена.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Да дам ъпдейт. Отидох в нап-а и там ми се падна най-неграмотната " стринка" .Не стига че чаках сумати време, ами накрая ме уведоми,  че не била нужна тая декларация и видиш ли във вторник щели да се появят платените месеци в сайта. Да съм влезнела с пик кода и от там да ги плащам за в бъдеще, че било най-точно и бързо.

# 33
  • Мнения: 69
Здравейте,искам да попитам. Скоро бях в НАП и подадох декларация 7 и реших да си платя вноската по изипей. Но вече 7 дена, в системата на НАП ми седи месеца за който съм платила. Според вас защо не е отчело плащане?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Здравейте,искам да попитам. Скоро бях в НАП и подадох декларация 7 и реших да си платя вноската по изипей. Но вече 7 дена, в системата на НАП ми седи месеца за който съм платила. Според вас защо не е отчело плащане?

# 35
  • Мнения: 63
Здравейте, искам да попитам дали във всеки един офис на Нап в страната мога да подам тази декларация 7? Временно живея в друг град различен от този на личната карта,и се чудех дали да си губя времето или да се върна в родния град за по-сигурно? Много ще съм благодарна ако някой знае 🤗

# 36
  • София
  • Мнения: 16 042
НАП имат нац. телефон - питай там.

# 37
  • Мнения: 49
Някои плащал ли е здравни в изипей след смяна на сметките на нап. Една позната ми каза, че от октомври само по банка или в нап вече не може да се плати здравна осигурка чрез изипей

Общи условия

Активация на акаунт