Изкукваме ли по време на бременостите си ?

  • 3 181
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
О, изкукваме, разбира се Grinning То си е научно доказано даже. Като оставим настрана сълзливо-хормоналните изцепки, имах проблеми с паметта и концентрацията, даже започнах да правя гафове в работата Embarassed Майчинството обаче е още по-затъпяващо, съгласна съм с Вергилия. Може да е вдъхновяващо, облагородяващо и прочее бла-бла, но в момента се чувствам безумно, безнадеждно, непоправимо затъпяла Embarassed Не знам възможно ли е да си върна ума и реакциите отпреди бременността, но във всеки случай мисълта за още едно дете ме ужасява Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 577
Дона, решението знам какво е.  Laughing

АКо имате баба под ръка, дайте детето поне за един уикенд. Да си постоиш сама и да си починеш.

Извинявам се на Додо за спама, но май е по темата този път.  Blush

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 222


Извинявам се на Додо за спама, но май е по темата този път.  Blush

Свиркай си, аз не се пеня на спам-а, не ми пречи  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 274
   Аз с първата си бременност нямах време за изглупяване, защото бях кандидат студентка,а малко след това и студентка!

И бях и съм така в момента, но има дни, в които не употребявам повече от 80 думи. Е ако това не е затъпяване, не знам какво е...  ooooh!
   Честно да ти кажа не помня по колко думи съм употребявала на ден, но определено не се чувствах затъпяла, но виж през майчинството се чувствах като идиот! Толкова затъпяла бях, че и за изпити ми беше адски трудно да уча  ooooh!! Като започнах работа все ми се струваше, че говоря само глупости и за това мълчах повечко и слушах, за да разбера за какво си говорят "нормалните" хора и да вляза в крачка  Joy! След няколко месеца вече и аз се вписвах в категорията на " нормалните"  hahaha

# 19
  • Мнения: 2 723
Ухаааа
Изкукваме и още как Joy
Ако питаш мъжа ми, никога няма да се навие за второ дете след тая луда бременност дето изкарах ooooh!
Ужас, добре, че е само 9 месеца, щот иначе ще си гледаме децата на 4 километър Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Изкукваме и още как,аз веднъж като седнах да си чета постингите по времето,когато бях бременна направо умрях от смях smile3532,задавам въпрос и съответно сама си отговарям още в първото ми писане в собствената ми тема,пък какви размисли му хвърлях мани мани hahaha Joy.
  Съгласна съм с Вергилия и Дона,като бях бременна много забравях,не помнех елементарни неща от преди няколко часа. ooooh!.А относно затъпяването и при мен се прояви,с тва седене вкъщи с детето и общо взето само по паркове и градинки,никви кафета,кръчми,събиране с приятелки,работа и прочие явления от "предишния" ми живот-еми тотално изпростях.Е,не че хич не излизам и т.н.,но е доста по рядко от преди,нямам необходимите комуникацци,които да ме спасят от тъпотата. smile3516

# 21
  • Мнения: 3 447
В обобщение мога да кажа, че отговорът на въпроса "Какво е нивото във форума?" се крие тук Mr. Green

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хич не се и крие, бих ти опонирала.
Нивото е бременно с кукувици Mr. Green

# 23
  • Мнения: 793
Додо, с чиста съвест мога да кажа че съм тотално изкукала.

Изреченията ми се състоят главно от думите: дай онова там, или забравих как се казваше  Embarassed Добре поне че мъжът ми ме гледа едно разбиращо и се сеща сам, въобще общуването с мен е много трудно, трябва да си медиум  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
В обобщение мога да кажа, че отговорът на въпроса "Какво е нивото във форума?" се крие тук Mr. Green
Да ама това е временно.

# 25
  • Мнения: 3 447
В обобщение мога да кажа, че отговорът на въпроса "Какво е нивото във форума?" се крие тук Mr. Green
Да ама това е временно.
Е, може да е временно, но докато сме във форума, общо взето, сме или бременни, или майки... Wink

# 26
  • Мнения: 4 371
Аз за себе си ви гарантирам, че бях изкукала. Прибирах белина в хладилника ooooh!, гонеше ме мания за чистота, ама то беше направо болестно състояние Tired И забравях, разбира се. Всъщност помнех ли нещо изобщо hahaha
Винаги съм очаквала клубните или форумските срещи с нетърпение, защото човек така може да обменя опит за позабравени думи... Тези срещи по едно време бяха единствения ми социален контакт.

# 27
  • Мнения: 3 423
Като бях бременна, все ми се спеше,
пък сега станах заспа драгалевска.
Да ме прощават планинските жителки.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, изкуках - забравях, мислех за глупости, ревях безспир....
Един ден на плажа, ще играем скрабъл - една дума не се сетих!  ooooh!

# 29
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
.... заспа драгалевска.
Да ме прощават планинските жителки.

 tooth

Лелеее Лиске, добре, че не съм коренячка, та ми мина по-външно  Sneaky

По темата малко ще се отцепя от колектива - хич не бях изкукала, много в час се чувствах,
супер много неща организирах през това време.
Е, плачех малко по-често, но за мен това не е изключение - по принцип съм си ревлива.
Сега, когато гледам детенцето се чувствам малко асоциализирана, но мисля, че си струва.
Работата ми е такава, че мога да си я върша от вкъщи,
но когато тръгне Мартин на детска градина, ще гледам да си показвам повече носа от драгалевските потайности,
че току виж ме хванал планинския синдром  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт