Използвате ли ежедневни дамски превръзки?

  • 5 851
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
да! всеки ден/нямам течение или др. проблеми/. свикнала съм с тях и ми е неестествено, когато съм без Peace

Ползвам, задължително, всеки ден (нямам течение). Без такава не се чувствам комфортно, а иначе изобщо не я усещам. Няма нищо общо с нормалните превръзки  Simple Smile

     Peace , всеки ден, държа да кажа и аз, че нямам течения или някакви проблеми, просто ми е некомфортно, ако не съм със. За мен е някак нехигиенично да се допирам направо до бельото, а еднодневките са стерилни.  Crossing Arms

Ползвам всеки ден, любимите ми са Discreet Deo  Peace
     Peace Комплименти за "Дискриит део" и от мен, макар да имам всякакви размери и видове (ама само белички).

# 46
  • Мнения: 3 042
Ползвам в края на цикъла.

# 47
  • Мнения: 2 211
Нямам гинекологичен проблем, но ползвам всеки ден. По-комфортно ми е някак, а и е по-хигиенично.

# 48
  • Мнения: 5 317
Не,но май трябва.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 530
Oт както съм със спирала, вече ми се налага... Sad

# 50
  • Мнения: 1 564
===================================================
И аз Peace

# 51
  • Мнения: 5 647
Рядко, много рядко. Нямам навика да си купувам, не, че нямам нужда от време на време.

# 52
# 53
  • Мнения: 2 309
Не, или по-скоро само след цикъл, ми те запарват, незнам как може всеки ден да си с превръзка - макар и ежедневна, аз по време на лохиите щях да откача от това, че трябваше постоянно да нося. Предпочитам да си сменям бельото 2 пъти дневно Mr. Green

# 54
  • Мнения: 10 758
Ползвам, само  когато съм в овулация.

# 55
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ползвам, и то Дискрийт Део. То всъщност е толкова тънко и меко и с ненатрапчив аромат че не се и усеща. Не съм пробвала другите Дискрийт а и други марки ми се струват неудобни.

# 56
# 57
  • Мнения: 313
Използвам всеки ден, така се чувствам по - конфортно

# 58
  • Мнения: 135
аз ползвам след менстроация и течение Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 299
Мноооого рядко(обикновено когато съм с тампон, и ме е шубе да не пропусне) Blush Имам една кутия от преди няколко месеца - така си стои.

Общи условия

Активация на акаунт