Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 69

  • 43 954
  • 747
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 349
В Метро, момичета, също има нитрилни ръкавици. През пролетта се запасихме у дома за около 7 лв кутията.
Сега не съм гледала скоро цената в Метро, но не вярвам да е скочила над 10 лв.

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да похваля Лили дрогери.
Изпратиха ми поръчката на следващия ден,на практика поръчах в петък и я взех в събота.
Сенките бяха в аерирано фолио, абсолютно здрави.Подарък мостра на шампоан и маска ORZENE,по два броя...
Изненадах се много и се зарадвах,защото на едно лимитирано червило на Лореал,което не бях поръчвала,имаше лепенка Подарък.Обожавам тази серия червила,цветът не е моят,но това червило ще ползвам вместо балсам,ненатрапчив розов цвят е.Годно е още 16 месеца, всичко е годно...Май декоративна козметика онлайн ще поръчвам,всичко дойде запечатано,ново,недокоснато.Във физическите магазини само хабя нерви да видя има ли го продуктът,да не е пипан и омазан,все се чудя да не е отварян...А при онлайн поръчка получавам всичко от склада.
Не знам дали е практика това с подаръците,аз си бях поръчала комплект на Лореал и сенки Nyx,на които също пише,че са на Лореал,може би затова са ми сложили подарък.Мил жест е,а опаковката е червена,с клонка на елха в златисто и самото червило има релеф на коледни клонки... Много приятно преживяване.Не очаквах,честно!И касова бележка чак имаше...

# 617
  • Мнения: 15 356
Аз пък мисля ,че от магазин идват,защото съм виждала персонала да събира разни неща в кошница,държейки лист.Много големи вериги процедират така,онлайна е в един офис и праща поръчки в магазини в които има наличност  .
Аз съм много доволна от ЧП на Лили,взех си доста неща .

# 618
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
В момента, ако се намерят налични, нитрилните ръкавици са 35+ лв. Не вярвам да са нитрил тези в Лидл. Я с талк, я винилни. Ако наистина са нитрилни, ще се разкарам до някой техен магазин. Кажете, ако ги има в някой софийски.

# 619
  • Плевен
  • Мнения: 584
Ръкавиците в Лидъл са латексови без талк на 17 лв кутията.

# 620
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ръкавиците в Лидъл са латексови без талк на 17 лв кутията.
Благодаря ти, няма да се налага да издирвам Лидл, значи.

# 621
  • Мнения: 15 356
Ръкавиците в Лидъл са латексови без талк на 17 лв кутията.
За нитрилни ги мислих...

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз пък мисля ,че от магазин идват,защото съм виждала персонала да събира разни неща в кошница,държейки лист.Много големи вериги процедират така,онлайна е в един офис и праща поръчки в магазини в които има наличност  .
Аз съм много доволна от ЧП на Лили,взех си доста неща .
Може,не знам,но и сенките на Nyx си бяха с тяхното предпазно фолио,тези на Флормар си имат защитна лента.Наскоро от физически магазин взех другия номер палитра на Флормар и имаше и тиксо,освен предпазната лента,с която са произведени.Новата палитра няма следи от тиксо,явно не е била в магазин.Червилото-подарък също дойде с непокътната предпазна лента...
Няма значение,не вярвам да сложат пипан продукт,би било много неловко...

Есенс и Nyx са взели да слагат предпазно прозрачно фолио на сенки и хайлайтри...Харесах много новата тройка хайлайтри на Есенс choose your glow.
Ами никъде не бяха разопаковани,но дамите(не вярвам господата да го направят),са решили,че щом не могат да пипнат продукта,могат да го стиснат и да изронят съдържанието... Навсякъде имаше настискани и натрошени хайлайтри и в Кауфланд без ентусиазъм проверих двете налични кутийки.Първата беше тотално смачкана,втората по чудо не беше докосната и я взех.Мнооого съм доволна.За съжаление не един смачкан подобен продукт съм виждала.Не ми е ясно защо,в чекмеджето под продуктите има тестери...странна история.По принцип и да събират продукти от магазин, вероятно проверяват дали са съсипани...

# 623
  • 1444
  • Мнения: 1 061
Един плюс и от мен за доставките от Лили. И моята поръчка дойде за 1 ден. Поръчах 3 продукта, които не намерих в 2 от физическите магазини около мен, което беше седмица преди черния петък, така че, не отдавам липсата им на това, вероятно не се държат налични навсякъде. За мен имаше подарък 3 мостри на крем на Лавера, което ми направи добро впечатление. Имат 6 от мен, пак ще ги ползвам.

# 624
  • Мнения: 2 182
Мен пък ме дразни това, че доста от нещата нямат предпазни фолиа. Айде, течно червило ако е отваряно, като го купиш и отвориш ще видиш, че е зацапан отвора и няма да го ползваш.
Ама очни линии, спирали, всякакви моливи - ами гнус ме е, честно.

Отдавна искам да си взема очната линия на Есенс, както и гела за вежди, но всеки път са разпилени по стелажа, има следи от пръсти по опаковките, няма и никаква защита. Направо ми става лошо като знам как някои "дами" ходят да се гримират по дрогериите или пробват всичко директно по устни и очи. Отврат.
Да похваля Голдън роуз - купих си 2 молива за устни. И двата бяха облечени целите във фолио.

Другото любимо ми е душенето на душ гелове, шампоани, кремове и всякакви подобни. Да, вътрешността на продукта не е докосвана от душещия, но срока за годност започва да тече в момента, в който той бива отворен и въздух проникне през отвора.
Не е особено приятно и да си купиш наполовина изпръскан дезодорант.

# 625
  • Мнения: 15 356
Не им идва на акъла да дръпнат тестера хората.
Аз доста се зарибих по Катрис,балсама за устни,червилата Деми мат и Сатин,руж,много са хубави.Но тези Сатин не ги намирам по дрогерии,само в Нотино ги видях,но си взех страхотно лилаво.

# 626
  • Мнения: 2 182
Как пък не им идва на акъла като е сложен най-отпред?
Забравих, някои даже нямат тестер, защото други възпитани "дами" са си го присвоили за лична употреба.
От течните червила на Мейбълин например от 20+ цвята, последния път като ходих за тях в Лили, само 2 имаха тестери.

# 627
  • Мнения: 2 495
Ще разкажа случка, която ме потресе. Бях ученичка още (било е преди 7-8 години) и отидох в ДМ. Заедно с мен влезе друга жена. Започнах да си търся лакочестител без ацетон и докато разглеждах за такъв и други покупки видях, че въпросната дама си направи грим от до с продуктите в магазина. Мисля, че бяха тестери, но самата постъпка ме втрещи. Някои тестери в дрогериите са без никакво останало количество и ми се струва, че някои дами отварят продукти, които не са обозначени със знак ТЕСТЕР и си ги тестват. Не купувам нищо, което не е запечатано. Ако поръчвам онлайн и имам подобна ситуация директно изхвърлям. Тестери без значение на какво пробвам само на дланта си и трия веднага след това с мокра кърпичка.

# 628
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Мария Иванова, може ли снимка на сенките и червилото, ако е удобно? Благодаря!
Аз само дебна в инстаграм дали ще излезе нещо с коледен аромат, за да си намеря повод да ида до ДМ

# 629
  • Мнения: 15 356
Аз дебна нещо пълноразмерно от коледния календар,страхотни коледни аромати са нещата от него.

Общи условия

Активация на акаунт