Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 69

  • 44 001
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 434
Саня, не УЖ, а си е точно псориазис, има такава форма на псориазис. Обикновено се изписва мехлем за всеки ден и друг за обостряне. Може да продължи години. Това няма нищо общо със сухата кожа на ръцете, и нищо общо с дрогерийните кремчета.

# 601
  • Мнения: 625
Псориазис може да се потвърди или отхвърли единствено с взимане на биопсия. Извинявам се за отклонението.

# 602
  • Мнения: 5 832
Относно маските за коса, аз съм много доволна от маската за боядисана коса на Orzene. Ползвам я от години. Периодично сменям с друга, но пак на нея се връщам. За съжаление не мога да кажа същото за шампоана от серията, на моята коса действа отвратително.

# 603
  • Мнения: 2 604
Видях, че говорите за латексови ръкавици и реших да си изкажа скромното мнение на медицински специалист, който използва ръкавици. Търсете нитрилови ръкавици, не латекс, не винил. Нитриловите са без талк, ръцете не се изпотяват и не залепват. Това са топ ръкавиците на пазара, малко по-скъпи са, масово козметички и маникюристи работят с тях.

# 604
  • Мнения: 4 091
Да, аз нитрилови имах в предвид по горе, но не се изках правилно. От години ползвам само такива без талк и съм доволна.

# 605
  • Мнения: 1 542

А, не разчитайте на мен за ревю Satisfied
Аз не знам точно какво е това нещо - използвах го след баня като крем за лице.
RebelHeart, това е Серум. В никакъв случай не е крем!!!
Серумите се използват на почистена кожа преди кремовете. Много ясно, че ще ти изсуши кожата.
Иначе, този серум е със супер отзиви! Да беше прочела, преди да го хвърлиш.

# 606
  • Мнения: 15 356
Да ви кажа,коридор има в дрогериите,днес спихнах като ме върнаха,но касиерката излезе и ми каза,че все пак съм с малко дете да вляза ако ще купувам набързо.Само за мляко отивах и взех.
Искам и спирала,на Катрис са много хубави спиралите,но вече попадам на две много сухи,направо ги метнах в коша,а дължина,извивка,обем -супер.Имате ли такива впечатления?

# 607
  • София
  • Мнения: 6 727
Сподели моля те за тези коридори? Аз ходя някъде към 12:30 или пък рано сутрин преди работа и не са ме върнали. В кои часове може да се ходи?

# 608
  • Мнения: 626
Сподели моля те за тези коридори? Аз ходя някъде към 12:30 или пък рано сутрин преди работа и не са ме върнали. В кои часове може да се ходи?
От 8.30 до 10.30 е коридора.

# 609
  • София
  • Мнения: 6 727
Да де ама това не важи ли само за хранителни магазини и аптеки?

# 610
  • Мнения: 626
За аптеките вече не. В заповедта на министъра пише, че става въпрос само за хранителни магазини, но и дрогериите го спазват.

# 611
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Дрогериите много на сериозно са се взели. Нитрилни ръкавици ползвам от години, като готвя или имам да мия повечко. Сега ми свърши кутията от пролетта (черни, плътни за повече от един път ставаха) и зле ми става каква сума трябва да платя. Четворно и петорно по-скъпи, да им се не знае.

# 612
  • Мнения: 15 356
На ДМ бяха много хубави нитрилните,от март не съм ги виждала.Е лидъл има по около 15 лв кутията
Ами днес нямаше други клиенти освен мен в ДМ,касиерката седеше сам сама в магазина,понякога в дрогерията има стоки от първа необходимост,като моето мляко например.

# 613
  • Мнения: 3 417
На ДМ бяха много хубави нитрилните,от март не съм ги виждала.Е лидъл има по около 15 лв кутията
Ами днес нямаше други клиенти освен мен в ДМ,касиерката седеше сам сама в магазина,понякога в дрогерията има стоки от първа необходимост,като моето мляко например.

Пролетта съм чакала на километрична опашка пред ДМ и пускаха помня по един човек вътре .
И то чаках за кърпички за очила - които се оказа после ги няма - но нали и касиер не наближаваше на вратата , че да питам .
Тези ръкавици в Лидл има ли ги още или / виждала съм ръкавици - но мислех са латексови и затова не съм ги отразила . При моят проблем ще са идеални мисля

# 614
  • Мнения: 15 356
Саня,във Варна поне ги има,до касите седят.
Кърпите за очила на ДМ са много хубави,но лидълските повече ми харесват,ако не си ги пробвала ,препоръчвам.На тяхната марка W5 са,седят при препаратите.

Общи условия

Активация на акаунт