Има ли ....щастие....

  • 4 339
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 614
Всеки има различни критерии за щастие, но идеално щастие няма Simple Smile

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, има. Желая ти всичкото щастие  bouquet Само повярвай, че можеш да си щастлива Peace

# 17
  • Мнения: 494


Има ли ....?Вече не съм много сигурна дори какво означава тази дума ''щастие''.Незнам дали е някаква даденост, дали е заложено в нас или трябва да го търсим .И тогава, когато си мислим, че сме го намерили то пак ни се изплъзва .Животът е някаква странна смесица от чуства и настроения.Успешни са онези от нас, които успеят да видят пътя към следващото ниво на своето щастие ,дори в моментите на болка.

# 18
И да и не, зависи от това какво искаш от живота! luvbed hug newsm51

# 19
  • Мнения: 990
Има щастие и ти го пожелавам от цялото си сърце  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 195
о повярвай ми има.............и съм убедена и се моля точно ти да го усетиш в най-скоро време, тогава ще ни го покажеш и ние ще бъдем пак заедно с теб. И сега сме с теб и те молим от сърце да ни се довериш и да намериш сили да се усмихнеш на живота, на утрешния ден, на свежия въздух влязъл през прозореца ти утре сутрин.
Има го мила, ако го нямаше, всичко губи смисъл Hug

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Има и ти го желая от цялото си сърце  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 822
Както вече са писали момичетата,абсолютно щастие няма...Но щастливите мигове ни съпътстват цял живот.И ти си ги имала,но си забравила...А не е трудно да си ги припомниш.
Безпричинното веселие докато танцуваш с метлата,надула уредбата като за последно.Или милувките на пресадените цветя...Не бива да бъдем егоисти и да искаме щастието винаги да бъде с нас.Нека го оставяме понякога да си почине,забравено в някоя мозъчна гънка или на крайчеца на душата ни.Събуди ли се,то пак ще ни окрили...А докато то спи,може би не е зле,да се поразходим и да събудим нечие чуждо щастие.Да почукаме на нечие сърце,но не за да търсим нашето си щастие,а за да прегърнем чуждото... Hug

# 23
Я да ви попитам що не си говорите за щастието в женския клюкарник? newsm78

# 24
  • Мнения: 260
ИМА ЩАСТИЕ newsm44

# 25
  • Мнения: 8 917
Зависи от теб - щастието е да си доволен от това, което имаш . Някой скоро бе казал нещо от рода на "щастливите хора броят какво имат, нещастните - какво нямат" Peace ИМА ЩАСТИЕ Grinning

# 26
  • Мнения: 2 237

 Има ! Убедена съм че скоро ще се сблъскаш челно със щастието ! Вярвай ми !   bouquet

# 27
  • Мнения: 221
не вярвам да има щастие.. това е просто илюзия

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Има, но трябва да откриеш какво те прави щастлива.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт