Първите дрешки на бебо!

  • 1 145
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Хей,нали докато ги избираше изпита огромно удоволствие?Това е най- важното!!!И ще му станат! А пък, ако не - ще ги замениш или подариш и пак ще си доставиш удоволствие! Hug

# 16
  • Мнения: 282
Я не притеснявай бебо с такива неща  bouquet,не се връзвай толкова,макар че и аз бих се подразнила от такова отношение.Не връщай дрешките-нали все пак са му първите купени от мама,дори да не му станат,но ще видиш колко малко ще ти се стори когато се роди.Леко раждане Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 866
ООО ама то ако се роди по-голямо може изобщо да не му станат, а те са бодита 50 - 59.

Ако е голямо може да не му станат, ама ако е средно ще му станат, а ако е много дребно ще са му големи. Grinning Купи и едни по-големи и готово! Аз така направих. И не обръщай внимание на кокошките. Някои жени като родят и си мислят, че са станали по-умни от неродилите.  Grinning

# 18
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Аман от колежки "разбирачки" "доброжелателни" и други подобни  #Cussing out

Дрехите ще станат със сигурност - не се тревожи за това. Но това сигурно е по малкият ти проблем /дали ще станат или не/ важното е държанието на колежките което и мен би ме подлодило и бих стояла и мислила и премисляла "ама сега защо ми го казаха"  "ама дали не искаха нарочно да ме засегнат" "ама ...." и т.н.
опитай се да не ги мислиш - ще ти мине, но до тогава само ще се измъчваш а и бебчето ще се тормози заради мама.
И все пак са хормони....

# 19
  • Мнения: 1 353
Нашите първи дрешки бяха за ръст 56. Али се роди 51см. и ако бодитата са от по-еластична материя, като в моят случай, ще ги ползваш до края на третия месец/поне/
Аман от колежки "разбирачки" "доброжелателни" и други подобни  #Cussing out

опитай се да не ги мислиш - ще ти мине, но до тогава само ще се измъчваш а и бебчето ще се тормози заради мама.
И все пак са хормони....
Не им се връзвай

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Я не се ядосвай на злобарки! Ей, винаги някой ще се "почувства длъжен" да каже нещо на въпреки...  #2gunfire Ще си ги носи бодитата бебчо с кеф, как няма да му станат, глупости... Все пак си има някакъв стандарт за новородени, не може да не се вместите, хората са си го измислили. Тези около теб са забравили олко мънички се раждат бебешорите, затова те нервират.
Да ни беше видяла нас - 2600 се родихме и размер 56 ни седеше като на закачалка...  Laughing

# 21
  • Мнения: 483
Е, ако са 50-59 (или имаш предвид 50-56) трябва да ти кажа, че това е най-масовия първи размер. Не им се впрегай и помни, че сега си просто много чувствителна и е възможно жените просто да коментират, за да ти дадат по-добър съвет.

Моят съвет е 4-5 бодита 50-56 и 4-5 от следващия (56-62). същото важи и за другите видове дрешки - гащеризончета, к-ктчета от 2 части и така....
Да, точно това исках да напиша 50-56  ooooh! Така смятам  да направя.  newsm10 и много ми стана неприятно като ми казаха, че можело изобщо да не му станат, а аз ги купих с такъв кеф... и ходих да магазина и се оплаках и на продавачката и тя ме успокои!
Благодарства   bouquet

# 22
  • Мнения: 8 505
ООО ама то ако се роди по-голямо може изобщо да не му станат, а те са бодита 50 - 59.

Ами да,омаляват доста бързо.Дъщеря ми се роди 49см,но въпреки това и омаляха за 2-3 седмици.Аз бих ги сменила с по-големия размер-в началото ще са леко широки,но няма да ти се налага след по-малко от месец да купуваш нови.

# 23
  • Мнения: 942
ООО ама то ако се роди по-голямо може изобщо да не му станат, а те са бодита 50 - 59.

Ако е голямо може да не му станат, ама ако е средно ще му станат, а ако е много дребно ще са му големи. Grinning Купи и едни по-големи и готово! Аз така направих. И не обръщай внимание на кокошките. Някои жени като родят и си мислят, че са станали по-умни от неродилите.  Grinning
Peace
Я по спокойно.Не обръщай внимание на колежките,колкото и да са дружелюбни се оказва,че винаги знаят повече от теб и са винаги готови"да помогнат" с някой не дотам компетентен съвет.Ще видиш че ще си носите дрешките с голям кеф Grinning 

# 24
  • Мнения: 1 733
Аз определено бих се подразнила от такова нещо и за нищо на света не бих сменила дрешките с друг размер! А,и ако са му големи по-големите? Наслаждавай се на емоциите си, на приятното очакване и не обръщай внимание на това кой какво казал, кой какво направил...
Късмет!!!

# 25
  • Мнения: 1 104
Хич не се притеснявай!На хората устите не се затварят, така че да не ти пука. Щом ти си харесала дрешките, запази си ги.Пък твоите колежки са забравили колко са малки бебоците в началото и не могат да преценятправилно.

# 26
  • Мнения: 8 505
Не ми е ясно защо всички се хванахте за колежките.
колежки винаги ли е равно на кокошки?!
Kity,сама пишеш,че са с деца,т.е. минали са го това вече.Защо просто не приемеш,че ти дават съвет?

# 27
ЕЕ, стига сега. За колко бебета, родени 59 см. си чувала? Разбира се, че ще му станат. И на мен постоянно ми говореха и ми даваха съвети да не купувам толкова малки дрешки, защото бързо им омалявали и така нататък, но аз не ги слушах. Дъщеря ми я изписаха от родилното 2 800 и 49 см., първият месец наддаде 800 гр. и 3 см., ако не бяха тези бодита и ританки щеше да е с мнооого големи дрехи и висящи крачоли и ръкави....то на тях в началото всичко им виси. Вземай си каквото си харесаш и хич не го мисли. Всичко влиза в употреба.

# 28
  • Мнения: 903
Mиличка , изобщо не се вързвай... пазарувай  си с кеф, защото е невероятно удоволствие. От хората ще чуеш много гадории, но ти ги игнориряй. Успех с покупките и леко раждане  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт