Отговори
# 660
  • Мнения: 3 766
Привет мацки - ценителки

Еми Hug виж какъв репортаж от тв100 намерих "Толгахан Сайъшман разказа за инцидента" я виж казва ли нещо ново.. нещо за което не сме разбрали.. въпреки клюкарската ни същност Joy Joy


# 661
  • Мнения: 27 439
Емииии , тихо че фенките на сериала и Ханде не спят Joy
 Тя се разхубави както каза да си стои при Керем . Не е хубавец но е добър артист.
 

 Какво ще кажете за този момък ? Rolling Eyes Лепнаха го на Хазалка в Нетфликс. Не ми харесва тази крива физиономия.
Скрит текст:

 Есра Билгич Wink

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 22:17 от femmi2

# 662
  • Мнения: 13 543



     Грозденце, благодаря ти много! Бях се затъжила за маминия хубавец. От една седмица го чакам да се появи.
     Ехх, красавец си ни е той! Усмивка, стойка, поведение - трепач. Как да не го обича човек?!




Толгахан Сайъшман претърпя пътнотранспортно произшествие около Ялова, докато се връщаше от Измир, където отиде на бизнес среща, и се завърна от смъртта в катастрофалния инцидент. Известният актьор, преживял салто с леки охлузвания благодарение на предпазния колан, бе забелязан в Ortaköy  в началото на седмицата.
Сайъшман каза, че тялото му не е повредено. Красивият актьор заяви, че е бил спокоен след инцидента, за да не накара семейството му, особено Алмеда Абази, да изпадне в паника.
Толгахан Сайъшман обясни, че ще прегърне второто си бебе, което ще се казва Алина, в края на май.








     Феми, не зная кои са фенките на сериала, нито пък съм влизала в тяхна тема, а в нашата ще си пиша каквото си искам. За партньора на Хазалка не мога нищо да кажа, за първи път му виждам физиономията.
     Есра Билгич е страхотна - хем красива, хем талантлива!

# 663
  • Мнения: 27 439
Еми ,бъзикам се естествено че ще си пишеш каквото искаш. Всеки си има вкус.
Няма как всички да харесваме еднакви неща.

За какво ли интервю за работа  пишат в статията ? Да не е свързано с новият му проект . Кога ли ще разберем подробности.

Знайте ли кво си помислих като започна текстилния бизнес ,че ще вземе Алмеда за рекламно лице.

# 664
  • Мнения: 13 543

   Феми, ей този младеж рекламира облеклата на bark. И аз в началото си помислих, че албанката ще се появи на сайта като рекламно лице и съм щастлива, че не го направи. Да си седи вкъщи и да гледа децата, да не се бърка в работите на Толга.
  Това  "интервю за работа" не е точния превод. Поразрових се и се оказа "бизнес/делова среща", Google преводачката ме подведе, Stuck Out Tongue Winking Eye редактирах се.
   Подробности за новите му проекти все още няма. Но ние сме търпеливи ... чакаме.
   Сладур е маминият в репортажа. Грозденце ми отвори работа, сега ще си гледам видеото и ще се наслаждавам и на визията, и на гласчето на Толга.



# 665
  • Мнения: 27 439
Турско  топло кафе в зимния ден







 Емиии , Алмеда след време може да се появи като лице на марката . Толга  я глези , така ще навлезе в семейния бизнес.

# 666
  • Мнения: 6 881
Здравейте!



На такова място съм, че нито е възможно да си тръгна, нито да остана.
Между отказа и упорството, между черното и бялото...
В навечерието на загубата, на прага на един нов живот съм...
Ако остана ще изгори душата ми, ако си тръгна - моят живот...

Мевлана

# 667
  • Мнения: 13 543
Здравейте, момичета!

Турско  топло кафе в зимния ден
     Момичета, повдигнахте духа ми в този мразовит, снежен ден! Благодаря за кафето и оригиналния цитат.
     Красавците, подредени с чаши в ръка, ме накараха да грабна и аз ново кафе и да се залепя за компютъра.
     Нося ви по-обширна статия, свързана с репортажа.


Толгахан Сайъшман се отърва от пихологическата травма около инцидента, изпитвайки съвсем различно вълнение.

TelevisionGazetesi.com - Толгахан Сайъшман, който участва в телевизионния сериал, озаглавен Şeref Sözü този сезон, но беше шокиран от кратката продължителност на проекта, обяви, че дълго ще си почива от телевизионните проекти. Актьорът, който влезе в търговията, също обясни, че правят бизнес в строителството и текстила и че са заети.
Актьорът, който отиде в Измир с приятеля си в командировка, излезе на преден план с инцидент на връщане.
Толгахан Сайъшман и неговият приятел, който управляваше превозното средство, оцеляха при инцидент и се отърваха с леки наранявания. За първи път Сайъшман даде подробна информация за тази тъжна катастрофа. „Всичко свърши за миг. Отървахме се леко, беше голяма авария. Слава Богу. Моят приятел караше колата. Превозното средство отпред претърпя инцидент, влезе в бариерите. Беше много дъждовно време. Малко паникьосан, за да не го удари, той загуби контрол. Измъкнахме се от пътя, после се претърколихме. Слава Богу. Не усетихме нищо, случиха се дребни неща. "Няма какво да се преувеличава твърде много", каза той.
Като заяви, че е имал леки наранявания по тялото си, играчът каза: „Няма фрактура или дислокация. Вратът ме болеше малко. Имах драскотини по ръката, натъртване от удара в крака, всички отминаха. Не исках да карам никого да се паникьосва. В такива ситуации оставам много спокоен. Благодаря  на шефа на провинциалната полиция, той беше много полезен при разследване на случая. „Приятелят ми се паникьоса малко, успокоих го, след това се върнах в нашата къща“.
Актьорът, който изглежда е преодолал психологическия стрес, сега с нетърпение ще вземе дъщеря си Алина на ръце. Толгахан Сайъшман заяви, че са много развълнувани, че очакват съпругата му Алмеда Абази да роди в края на май и началото на юни.
Актьорът каза: "Тъй като съм малко по-опитен, вълнението е малко по-ниско в сравнение с първото, но аз чакам с любопитство." Сайъшман заяви, че всички негови приятели, които имат момичета, казват, че това е различно преживяване и изрази вълнението си.
Споменавайки, че този процес е труден за съпругата му, актьорът добави, че е имало дни, в които е имал затруднения да напусне къщата.


     Ново от Суде:



# 668
  • Мнения: 27 439
Еми , Мерси за превода и статията.
 Важното е че  е добре  след инцидента.
 
 Красавците с очила  крейзи и шик Sunglasses




 Гизем Караджа с фотосесия. Ефектна рокля , хареса ми кадъра  .

Скрит текст:
това ме разсмя Joy
 Дирят Чаго и искат актуално фото , народа не издържа .

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 13:56 от femmi2

# 669
  • Мнения: 13 543
Скрит текст:
това ме разсмя Joy
Дирят Чаго и искат актуално фото , народа не издържа .
     Феми, това и мене ме разсмя. Joy Чачо как може да е толкова потаен?! Поне една фотка да беше пуснал, за да видим как изглежда. Гизем Караджа е много стилна на тази снимка. Хареса ми!
     Да я сложа пак, заедно с нашичкия. Добре си партнираха в "Шампион".




    Днес доста се посмях. Нашата "прекрасна" албанска пиявица е отговаряла на въпроси на своите последователи в Instagram. На въпроса "Не харесвате ли социалните медии", Абази е отговорила: "Използвам го, но всъщност не го харесвам. Ако го изключим, ще бъдем спасени." - Замислих се, ще подскачам от радост ако не й гледам физиономията ежечасно, но тя си е недобре. Ами ако дръпне "шалтера" и на Толга - тогава става лошо.
   Брейй, няма спасение от тази жена. Joy
   

   Нови снимки на семейство Йозил - Пишеше само - "Церемония по подписване" 😍 Излезе ли по-подробна информация, веднага ще я сложа.

Скрит текст:




# 670
  • Мнения: 10 397

Толга ми е странен с тази шарена жилетка с цип
дали е от неговата марка..
в подробното интервю не ми стана ясно
 казаното, че сега е малко по-опитен,
вълнението му е малко по-ниско в сравнение с първото..
но след като този процес е труден за съпругата му,
 имало дни в които имал "затруднения да напусне къщата."..
първия път беше споделено раждане
сега трябва да е споделена бременност..!?



Амине пак започна снимките с майка си,
не ми харесват и снимките с грозника*
Nature Boom

# 671
  • Мнения: 13 543
Толга ми е странен с тази шарена жилетка с цип
дали е от неговата марка..
в подробното интервю не ми стана ясно
 казаното, че сега е малко по-опитен,
вълнението му е малко по-ниско в сравнение с първото..
но след като този процес е труден за съпругата му,
 имало дни в които имал "затруднения да напусне къщата."..
първия път беше споделено раждане
сега трябва да е споделена бременност..!?

Скрит текст:

Амине пак започна снимките с майка си,
не ми харесват и снимките с грозника*
Nature Boom
    Софи, както винаги си извадила "есенцията" от интервюто, но за "споделената бременност" не се сетих! Само си представих как албанската пиявица се е "вкопчила"  в Толга и не го пуска да мръдне. Маминият сигурно иска специално разрешение и разписан "пътен лист", за да излезе навън. Не му е лесно на момчето, еййй!
     А тази шарена жилетка ми боде очите. Сякаш Алмеда я е плела на две куки, от прежди, останали от албанската рода. Проверих на bark.com.tr - рекламират само тази. Жилетката не струва, но Толгето ме радва.
Скрит текст:



     От снимките на семейството само видях красивия пръстен, който Амине така демонстративно рекламира - сигурно е от тяхната колекция, но се чудя защо Грозника не се е накичил с бижутата, Disappointed Relieved нали той щеше да е рекламното лице.  

 

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 11:09 от Emiliya

# 672
  • Мнения: 6 881
Здравейте!



Каквото и да кажеш, че няма да стане, винаги става.
''Няма да падна'', ще кажеш и ще паднеш.
''Няма да се чудя'', ще кажеш и ще се чудиш.
''Умрях'', ще кажеш, но пак ще живееш.

Мевляна

# 673
  • Мнения: 13 543
Здравейте, момичета!




Поредицата "Siyah İnci" (Черна перла) ще се завърне (ретранслира) в Румъния на 3 февруари, където ще бъде излъчена по телевизия Happy Channel, от понеделник до петък от 23:00

Толгахан Сайъшман и Ханде Ерчел са главните актьори в сериала „Черната перла“ (Siyah İnci), излъчен е от турската телевизия Star TV през 2017-2018.
Хазал (Hande Erçel) и Кенан (Tolgahan Sayıșman) живеят в малък град на турското крайбрежие на Егейско море, обещавайки никога да не се разделят. Животът им ще се промени с пристигането на Вурал (Берк Хакман) в града, който ще направи всичко, за да разруши връзката на Хазал и Кенан, а животът на двамата влюбени ще бъде смазан.
Хазал е красива млада жена, трудолюбива и дълбоко влюбена в Кенан, рибар, който би дал живота си за нея, обичайки я с всички сили. Тази двойка, въпреки отказа на упорития баща на Хазал, е решена да се ожени и да започне нов живот в нова къща. Това, което те не знаят, е, че някой от тях ще им попречи на щастието. Вурал, милионер, буен и психически невменяем, обсебен от починалата си съпруга, случайно среща Хазал, която физически много прилича на починалата му съпруга. И така, той губи ума си и не се интересува, че Хазал е сгодена и само три дни преди сватбата си с Кенан, но с помощта на завистливата и злонамерена сестра на Хазал, Ебру, той я отвлича, за да я принуди да се омъжи за него.
На свой ред Кенан, макар и влюбен мъж, е ревнив и скромен, вярва, че приятелката му го е оставила, за да има по-добро икономическо бъдеще, решавайки да отмъсти, но повече това ще се случи късно. Той осъзнава, че просто иска да го защити.
Сериалът има 20 епизода, излъчени за един сезон.
Можете да гледате напълно преведената поредица на уебсайта
http://www.DespreSeriale.onlinedespreseriale.ro





 

# 674
  • Мнения: 10 397


Чакам интервю с Толга
в което да каже за нов проект скоро..



Nature Sparkles

Nature Sparkles

Nature Sparkles

Nature Sparkles

Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт