Съвет за едни ... миризливи обувки

  • 11 628
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Е тях, де, кое иначе?

# 16
  • Мнения: 1 546
И аз ще се възползвам от съветите, защото имам едни страхотни зимни ботушки, уж естествен велур...обаче ги обувам само, ако съм сигурна, че няма да се събувам...иначе мога да издуша хората... Mr. Green Embarassed

# 17
  • Мнения: 8 917
Пробвай със всичко, което ти предложат и ако не стане - на боклука Peace

# 18
  • Мнения: 1 546
Боли, боли.... толкова са сладурски...ако не стане ще продьлжа с тактиката - само из града и обратно в къщи! Peace

# 19
  • Мнения: 1 006
Уф, и аз имах едни такива..........и при едно от събуванията след разходка из града, докато си вземах душ, мъжът ми ги изхвърлил чак в контейнера зя боклук на улицата Wink hahaha Joy
излизам аз от банята и започвам да ги търся, та да ги измия и да ги суша на терасата, щото така процедурах, ама обувки - тцъ! hahaha Joy hahaha Joy
Пожелавам ти успех  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 546
Уф, и аз имах едни такива..........и при едно от събуванията след разходка из града, докато си вземах душ, мъжът ми ги изхвърлил чак в контейнера зя боклук на улицата Wink hahaha Joy
излизам аз от банята и започвам да ги търся, та да ги измия и да ги суша на терасата, щото така процедурах, ама обувки - тцъ! hahaha Joy hahaha Joy
Пожелавам ти успех  bouquet

 Joy Joy hahaha То и ние така се шегуваме, ако се прибираме от разходка и аз съм със "смърделките" както им викаме, аз го предупреждавам да се събува и да се евакуира бързо в някоя стая докато аз се събуя! Joy и после директно на терасата малко да оветрят... Laughing

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Пробвай, ама май ще ти останат само разходките из града hahaha
На мен ми се е случвало 2 пъти- едниния с едни чехли, другия боти, и двете естествени от всякъде. Пробвах какво ли не- пера, изсушавам, проветрявам, пръскам с препарат за обувки против миризва (всички видове), после пръскам краката със спрей за крака.... Накрая се отказах. Много кофти, защото като дадеш 200лв. за обувки едва ли очакваш тази им екстра.

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Или се обтриват с амоняк, трябва обаче да си запушиш носа, докато процедираш, че миризмата е задушлива за теб самата... След това се измирисва много бързо и обувките са вече добре Simple Smile Също така съм чела и пробвала също, че може да се обтрият и с памуче, напоено с  кислородна вода.
А и един много лесен начин - купувам борче с някаква свежа миризма - лимон, друг плодов аромат /недей хвойна или кокос, че тези ги слагат по-често в колите/ - разрязвам го на две и още както си е в опаковката вечер ги слагам в обувките/ботушите Simple Smile А преди бях взимала едно пръскало от Фантастико, рекламираха го по ТВ с един пор во обувките, който изчезваше, след като пръснат с този спрей. Но не мога да си спомня марката...  newsm78

Мисля да пробвам обаче и с Sholl Simple Smile

# 23
  • Мнения: 13 512
И аз ще се възползвам от съветите, защото имам едни страхотни зимни ботушки, уж естествен велур...обаче ги обувам само, ако съм сигурна, че няма да се събувам...иначе мога да издуша хората... Mr. Green Embarassed
Аз имам едни такива ботуши от естествена кожа-зелени..много си ги хресвам, но отвътре се оказа,че подплатата им е нещо като неопрен и много се вмирисват. Пръскам ги с Др Шол за обувки жсеки път преди да ги обуя.А не ми се разделя с тях,защото само от чужбина успявам да си намеря ботуши,а ако и моделът ми  харесва много... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт